Origo radio - HELP

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Mino
kolemjdoucí
Příspěvky: 45
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:13
Kontaktovat uživatele:

Origo radio - HELP

Příspěvek od Mino »

Nazdar ho?i,

Nevim či by ste mi vedeli pomoc?, ale včera som bol na koncerte U2 samozrejme s mojim Puntikom a pri prejazde cez Katowice (inak na total robite cesty) mi moje autoradio vyplo hlavny display. Hralo normalne, ale dalo sa ovlada? iba na volante. Po chvili skusania som prisiel na to, ze ak zatlacim na plast autoradia z pravej strany, tak sa zapne a opticky trochu vyzerá ze radio vyskocilo z pravej strany z plastov. Zacvaknut na naspat nejde - skusal som uz vsetko. Auto uz v zaruke nemam, tak by som privital kazdu kamaratsku radu ;)
GP Orange Merengue. 1,4 8V - 3dv
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Mino: tak koncert ti schvaluji, taky bych hned jel... nicméně zakládání tématu, kdy? tu máme Autoradio a v?e kolem něj .... to u? se mi tolik nelíbí....

K problému, nejprve bych rádio zkusil vyndat a zkontrolval bych kontakty a stav těch háčků, co ho tam dr?í, jesli nění něco ohnuto a tak...
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Mino
kolemjdoucí
Příspěvky: 45
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mino »

Díky Honzo za help, len meditujem nad tým ako ho vybrat, pretoze to ma napadlo ako prve... nevies nahodou, ako by som to bezpečne mohol vytiahnu? bez toho, aby som nepo?kriabal plasty?
GP Orange Merengue. 1,4 8V - 3dv
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

pokud mas orig radio tak tam jsou 4 dirky na celnim panelu tam do nich strcis draty asi tak 5-8cm hluboko a vytahnes ho,hele pokud budes hledat tady na foru jsou i obrazky jak ho vyndat nejlip tam dou bud svareci draty nebo mali pilnicky ty maj dost dlouhy rukojete akorat tam zapadaj ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Mino
kolemjdoucí
Příspěvky: 45
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mino »

Dík Bany, práve som to sku?al, ale bez problemov by to ?lo, ale mam men?i problem. Pred par mesiacmi sa mi zlomilo tlačitko ovladania hlasitosti a nedalo si nikde zohnat nove, tak som ho tam nalepil napevno. I?lo to v pohode, akurat som nedomyslel, ?e keď ho budem chcie? vytiahnu?, tak bude tro?ku problém... teraz fakt neviem, čo mám robi? :(
GP Orange Merengue. 1,4 8V - 3dv
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no dit tam je kolecko na radiu na hlasitost ne?tak vindat radio de v tom to nebude...a jako tim koleckem ti nejde otacet jo?ani vypnout zapnout radio
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Mino
kolemjdoucí
Příspěvky: 45
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mino »

Nie, zle si to pochopil. ten plastovy kruzok co je na ovladanie hlasitosti sa mi odlomil... radio v pohode fungovalo, len mi tam trcal iba ten zlty hrot, s ktorm sa dalo otacat, tak som to tam napevno nalepil (na ten hrot). teraz ked chcem vybrat ten panel, tak sa mi zda, ze to plastove kolecko, ktorym otacam sa musi vytiahnut a potom mozem vybrat panel, ale ja ho tam mam napevno..
GP Orange Merengue. 1,4 8V - 3dv
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

nene rádio se vyndavá komplet s celým tím plastem vepředu....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Honzus píše:nene rádio se vyndavá komplet s celým tím plastem vepředu....
Presne tak. Nekolikrat jsem mel radio vyndane. Je treba trosku sily ajde to v pohode. Nesmis se bat. Neni tam co urvat pokud narves neco do tech 4 direk.
Obrázek
Mino
kolemjdoucí
Příspěvky: 45
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mino »

Ho?i, díky moc za va?e rady, ale nesúhlasím s tým, ?e tam nemám čo urva?. Práve som tam dal ?tyri zváračské drôty a zdalo sa ?e je to v pohode. Stále to v?ak dr?alo a keď tu čítam, ?e stačí trocha sily, tak som zatlačil. Odtrhol som ten predný panel od celého rádia z pravej strany. potom sa mi to nejako podarilo vybra? a tak letím do Kauflandu pre sekundové lepidlo :)
GP Orange Merengue. 1,4 8V - 3dv
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak to nechapu. Ja jsem jsem to vyndal normalne nekolikrat. Je treba ty draty dobre zastrcit a pak to jde.
Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

musis dat presne ten prumer tech direk jinak ty hajzliky zacvakavaci poradne neodmacknes a tim ti to de vyndat jen nasilim ...me to vypadlo uplne dost dobre jak po kolejnicce :D
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Mino
kolemjdoucí
Příspěvky: 45
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mino »

No, mal som proste smolu a je mo?né ?e keď sa od výroby rádio nevy?ahovalo (2006), tak to i?lo tro?ku hor?ie... no, zalepil som to, tak čakam do zajtra, ako to bude dr?a?.... Dr?te palce, lebo nove by sa mi kupova? nechcelo, kôli take banalite :(
GP Orange Merengue. 1,4 8V - 3dv
maca
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: sob úno 20, 2010 21:50
Bydliště: Praha

Nejde vybratt CD z orig.radia MP3

Příspěvek od maca »

Zdravím Vás,
chcel som sa spítat, pravdepodobne sa to tu niekte riesilo, ale po hodinovou hladani som to vzdal...
mam orig. radio s MP3 a uz niekolko krat sa mi stalo, ze neprecitalo zbyle skladby MP3 a disk nesiel vysunut,dokonca ani nedokazalo precitat ze v mechanike je MP3 (má písat CD-IN), skusal som aj pomale vypalovanie, nové CD a mensi pocet skladieb MP3, ale precita par skladieb a potom disk opat nejde vysunut, skusal som vypnutie a zapnutie atd, ale nic nepomohlo, ako keby bolo zaseknute v mechanike,
prosim o radu, robi to len me alebo sa s tym uz niekto stretol? Predom diky za radu

GP 1,4 70kW SPORT
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

welcome ...u mě víceméně klasika kdy? je hor?í CD, časem se umoudří a zase vyjede :)
GP 1,4 16V SPORT
Zamčeno