Motor - diesel

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Motor - diesel

Příspěvek od stofo »

Zdravim, je to mozno hlupa otazka ale čo stojí motor 1,3 multijet? a ako by to bolo s výmenou za 1.2 dá sa to vôbec???dik
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

kdyby ses dival lepe uz se to tu resilo a predelavat motor z benzinu za diesel se delalo tak mozna u 15 let starejch aut a ne u novyho auta,navic vsechno novy elektroinstalace vsechno v motoru predelavat,drzaky trubky a navic ti to podle me ani nebude fungovat jak by melo,utopis v tom neuveritlne casu a penez ...ty si blazen... :twisted: to bych tohle prodal a koupil si bouracku od nekad nejakou lehci a dal ji dokupy jinak je to totalni blbost
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

mas pravdu blba otazka... to ma len tak napadlo..
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

hm pokud bys mel diesla tak de urcite upravit na vetsi vykon ale menit beno za naftu to je nesmysl :lol: v poho od toho tu to je :P
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

a napr. vymenit 1,2 benzin za 1,4 16V benzin? či to je to iste ako s deselom? dik
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

ty ale vymejslis bejkarny kuku jeden,1,4 16v ma zaprvi jiny brzdy (vetsi)jinou prevodovku a urcite jinou elektroinstalaci,,nevim jestli sani a tak ale spostu starosti a navic pak sprihlasenim nevim nevim pokud chces silnejsi verzy kup si naftu tam de delat spostu veci jako uprav...navic takovyho srani a pokud si koupis jiny auto urcite neprodelas jako kdys si budes kupovat samostatne soucastky bejt tebou zapomenu nato ...a muzu ti rict z vlastni skusenosti ze to nejni koncern u kteryho de dost veci latat mezi sebou,tady to moc nejde teda ...spis vubec :P
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

OK mas pravdu - opytat som sa opytal a hotovo...dik
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Doplním Banyho :wink: Ka?li na dehet a kup si T-Jet. Bude? spokojený.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:Doplním Banyho :wink: Ka?li na dehet a kup si T-Jet. Bude? spokojený.
Jarou?i, mám dehet 5 let a jsem maximálně spokojený - nízká spotřeba, mo?nost levněj?ího nákupu paliva, spolehlivé zimní starty (z toho jsem měl strach). Ano, T-Jet bude mít určitě brutálněj?í zátah, ale to je věc vkusu - rád se projedu ve Tvém T-Jetu, abych se pokochal silou motoru, benzínovou akcelerací a zvukem motoru (co si budeme povídat, diesel klepe v?ude stejně!), ale raději zakoupím dr?áka Multijet, který mi ?ere, kdy? nasadím kloboukovou jízdu 3,2 l/100 km!
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
Jarou? píše:Doplním Banyho :wink: Ka?li na dehet a kup si T-Jet. Bude? spokojený.
Jarou?i, mám dehet 5 let a jsem maximálně spokojený - nízká spotřeba, mo?nost levněj?ího nákupu paliva, spolehlivé zimní starty (z toho jsem měl strach). Ano, T-Jet bude mít určitě brutálněj?í zátah, ale to je věc vkusu - rád se projedu ve Tvém T-Jetu, abych se pokochal silou motoru, benzínovou akcelerací a zvukem motoru (co si budeme povídat, diesel klepe v?ude stejně!), ale raději zakoupím dr?áka Multijet, který mi ?ere, kdy? nasadím kloboukovou jízdu 3,2 l/100 km!
nebylo třeba takhle hájit ropáky :D Pokud to někomu vyhovuje.... O mě se tady v?ebecně ví, ?e jsem benzínový :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Něco pro majitele motoru 1,3mjtd


Obrázek


Obrázek


Obrázek





Obrázek
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Zajímavý článek! Rozumím tomu dobře, ?e u? si sám ani pořádně nevyměním olejový filtr?
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

JardaK. píše:Zajímavý článek! Rozumím tomu dobře, ?e u? si sám ani pořádně nevyměním olejový filtr?
Ale vymění? neboj neni to tak slo?itý jak to vypada :lol:
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Skoro v?echny články a kní?ky o údr?bě jsou stejné. Nesvítí ?árovka - vyhledejte odborný servis. :roll: :).'.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... zapoměl jsi zmínit dost humusnej smrad :lol:
... jak říkával děda,"diesel patří jen do ponorky :twisted:
Obrázek
Zamčeno