Problém s blue and me!

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

Mikrofon je v lampičce na stře?e.
Obrázek
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... motorola razr V6 maxx (chodila s problémy,občas vytuhla)
... sonyericsson k500i (?ádný problém,ani tento ?rot nečetl sms,ač by měl)
... HTC kaiser (pohoda wokna)
... HTC diamont touch (pohoda wokna)

No,a? bude ověřený telefon,co čte sms,tak do něj jdu a diamonda vyhodím :D
Obrázek
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

dony píše:... motorola razr V6 maxx (chodila s problémy,občas vytuhla)
... sonyericsson k500i (?ádný problém,ani tento ?rot nečetl sms,ač by měl)
... HTC kaiser (pohoda wokna)
... HTC diamont touch (pohoda wokna)

No,a? bude ověřený telefon,co čte sms,tak do něj jdu a diamonda vyhodím :D
Na čtení sms přes Blue&Me musí být doinstalowaná aplikace sms reader...Instalowal jsem...fachá i se stařičkou Motorkou V3 Razr, ale má to podstatnou wadu a tou je nepou?itelnost pro sms jinou ne? anglicky psanou. Počítač čte sms se sliným anglickým dialektem a česky psaná sms je prostě nesrozumitelná...například ahojky wám přečte foneticky jako AHOD?KY...a kdy? je sms del?í tak při jeho rychlém přečtení tomu fakt nebudete rozumnět.
Jinak po nainstalowání wám přibude polo?ka mess.reader w menu a po příchodu sms na mobil se wás palubák zeptá jestli chcete příchozí sms nechat přečíst.....W menu si wywoláte dodatečné přečtení nebo seznam příchozích sms.

Jen bych je?tě dodal, ?e po doinstalaci message readru, která proběhla napoprwé a korektně mi začalo blbnout přehráwání mp3 z usb flashek. Asi proto není mess.reader u? nainstalowán standartně. PO čase kdy je fle?ka stále k USB připojena začne opakowat přehráwač jen posledních pár písniček z paměti systému a kdy? si nějakou jinou chcete wybrat z menu tak wám bude palubák hlásit NO MEDIA FOUND....Pak se musí fle?ka wytáhnout, připojit JINÁ s jiným obsahem písniček, stačí jen na chwíli, kdy si jí systém začne načítat, pak se mů?e zase odpojit a připojit ta půwodní. Palubák si jí znowu načte a bude zase nějakou dobu fungowat korektně. Ale značně mě to otrawuje a mess.reader z wý?e uwedených důwodů newyu?íwám a tak jej při nyněj?í garančce nechám odinstalowat. Snad přestane potom ta USB zlobit.
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob »

ten problen s tema mp3 mam taky i kdyz nemam nainstalovany mess.reader.dela my to asi tak jedenkra do mesice. staci flashku vytahnout a po chvilce strcit zpet a zase to slapee jako hodinky
Fiat GP 1,4 16v 95k Star-jet sport 3.d r.v.2007Caribbean Orange
Dzordzik
kolemjdoucí
Příspěvky: 25
Registrován: sob zář 20, 2008 22:16
Bydliště: Hole?ov
Kontaktovat uživatele:

MP3 x SMS reader

Příspěvek od Dzordzik »

Přesně tak, dělá mi to taky, opravdu to nemá nic společného se sms readerem, stačí vytáhnout, chvíli počkat, zasunout a je pokoj, ale divné je ?e jen někdy. Co by taky člověk čekal od mrkvosoftího systému ?e :-)
Jinak zkusím dneska sms reader nainstalovat do ?puntíka, spí? jen tak ze srandy. Předpokládám ?e CZ se ani nechystá, to by mě Fiátek příjemně překvapil :D
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no mne to raz za par mesiacou tiez spravi ale poslednu dobu som tam nic nespozoroval iba nedavno asi tyzden dozadu sa mi stalo ked bola vonku zima -5 stupnou mi nevedel najst USB kluc a stale mi vypisovalo not supported device a po zohriati auta sa to zrazu nacitalo 8) :shock: uz som myslel ze sa mi pokaslal kluc. som si kupoval novy kingston 8gigovy.

a mam len maly problem s blu pri telefonovani ze niekedy ma je pocut so strasnou ozvenou neviete co s tym moze byt?
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
AGiNiGA
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: úte lis 11, 2008 19:48

Zkuste :)

Příspěvek od AGiNiGA »

Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Nowá werze FW Blue&Me

Příspěvek od Tinkturak »

Tak jsem byl 26.11 na prwní garančce s Pun?ou po ročním prowozu a uwedl jsem tam ten problém co jsem popsal wý?e. Nahráli mi poslední werzi firmware, prý nejnowěj?í.....tak?e po týdnu mi zatím tu chybu systém nezopakowal. Předtím to bylo minimálně po třech čtyřech dnech. Budu sledowat dále a dám wědět, jestli to chybu znowu udělá, nebo bude OK.... :)

P.S. mám Puntíka rok starého, tak?e netu?ím, jaká werze FW tam byla a jakou tam dali teď a jaká byla we wozech star?ích (Mám ji? model s nowým logem FIATu)
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Dzordzik
kolemjdoucí
Příspěvky: 25
Registrován: sob zář 20, 2008 22:16
Bydliště: Hole?ov
Kontaktovat uživatele:

SMS Reader

Příspěvek od Dzordzik »

Nainstaloval jsem si, spí? ze srandy, čtečku SMS, ale s e61 mi to nějak nefunguje. Polo?ka v menu je, v?echno se zdá ?e funguje, ale i kdy? mi dojde na tel sms, auto o tom nic neví i kdy? jinak M%M funguje vpohodě, jak HF tak multimedia ... Dělá to někomu taky, nebo bylo potřeba kdomě instalace aplikace do auta něco dělat s telefonem?
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: SMS Reader

Příspěvek od Tinkturak »

Dzordzik píše:Nainstaloval jsem si, spí? ze srandy, čtečku SMS, ale s e61 mi to nějak nefunguje. Polo?ka v menu je, v?echno se zdá ?e funguje, ale i kdy? mi dojde na tel sms, auto o tom nic neví i kdy? jinak M%M funguje vpohodě, jak HF tak multimedia ... Dělá to někomu taky, nebo bylo potřeba kdomě instalace aplikace do auta něco dělat s telefonem?
Se sybianowkama od NOKIE má Blue&Me problémy obecně.
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Dzordzik
kolemjdoucí
Příspěvky: 25
Registrován: sob zář 20, 2008 22:16
Bydliště: Hole?ov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzordzik »

Nějaké konkrétněj?í info ne? tenhle blábol by nebyl? Co jsem se o to zajímal, tak mi příjde ?e problémy jsou spí? s konkrétními modely, není to v symbianu jako takovém.
Zamčeno