Problém s blue and me!

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Blondak
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 15, 2007 10:49
Bydliště: Přerov

Problém s blue and me!

Příspěvek od Blondak »

Zdravím vá?ení kolegove! Mám takový problém, nesprávně mi funguje blue and me...Mám nokii 6600, normálně se přihlásím, mám kontakty v pal. poč. v?e bez problémů, a? do té doby, ne? chci volat, normálně vytáčím číslo na volantu, vytočím, ale u? zvonění mi jde jen z telefonu, ?ádný zvuk z repráků..??U? jsem zkou?el v?echno mo?né, ale nevím nevím..prosím poraďte...díky moc Blonďák
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

hmmm tady ti bohu?el asi nemá kdo poradit, BLUE and ME je?tě není mezi námi roz?ířené.
GP 3d 1,2 Dynamic
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

To blue and me mi dělá to samý, telefon mám Nokii n73, tak?e to je tím, ?e to třeba je?tě nemá podporu, jinak nevím, telefon jsem si teď rozbil, tak to neře?ím :)
gurisson
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 19, 2007 20:54
Bydliště: HK

Příspěvek od gurisson »

Zdravim Tak ja blue me mam a musim zatim rict naprosta spokojenost mam SE k 800i. Jinak moje rada koukni do podporovanejch telefonu jestli tam 6600 je pac je to docela nova zalezitost to blee me tak je mozny ze to tam neni imlemenovany a pak nedokaze komunikovat pri spojeni(hovoru)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Zaujimave, vzdy som si myslel ze bluetooth je standard a nieco take ako "podporovane pristroje" tam nie je.. Aspon taku mam skusenost s klasickymi BT HF..
Ale ked sa do niecoho zamontuje Microsoft, hned na vsetko treba mat spravny driver :?
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Blondak
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 15, 2007 10:49
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Blondak »

No, on by neměl být problém v telefonu, ten je podporovanej..jen tam bude nějaka vychytávka...ale dneska, jedu do Fiatu, tak se na to zeptám.
gurisson
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 19, 2007 20:54
Bydliště: HK

Příspěvek od gurisson »

Nooo pukud je mobil podporovanej tak je moznost co me jedina napada prave v tom Firmware takze bych zkusil nejdriv update totho a pak dale ale pokud jede Blondak do servisu tk asi nejlip se zeptat teda pokud bydou vedet :lol:
Blondak
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 15, 2007 10:49
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Blondak »

Problém vyře?en zakoupením nového telefonu :wink: Ale i ten starej, byl podporovanej..tak nevim
Dzordzik
kolemjdoucí
Příspěvky: 25
Registrován: sob zář 20, 2008 22:16
Bydliště: Hole?ov
Kontaktovat uživatele:

B&M a Nokia E61

Příspěvek od Dzordzik »

Zdravím, máte někdo ?puntíka s B&M v kombinaci s Nokií E61 nebo obecně novou Ečkovou řadou? V seznamu podporovaných není, ale tam není metrák nových telefonů, ve Fiatu mi odpověď ohledně podpory nebo nepodpory nedali, tak?e nevím a novej telefon si kvůli tomu kupovat rozhodně nehodlám, tím spí? ?e vy??í i ni??í telefony stejné řady mezi podporovanýma jsou a přitom funkčně jsou na tom stejně s tím mým. Zatím nemám kde vyzkou?et :-( Zkou?el sem hledat, ale ?e by někde existovalo fórum ve stylu mám tel xxx a funguje nebo nefunguje sem nena?el, bohu?el. Nevíte o něčem? Jinak v pátek si jedu pro 1.4 T-jet ve sportu, teď ve čtvrtek jsem ho byl projet a je to masakr :-)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ja kedze mam vybavu sport som mal blu and me vo vybave a celkom spokojnosti ide mi to na telefonoch 6120 6233 n95 a n71 a sly v pohodicke... len na mojej 6120 ked volam niekedy ma je pocut ako z jaskyne...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Ud tý doby, co mám gp jsem měl několik telefonů a se v?emi to jelo : samsung g800, nokia n73, n78, Iphone 3G. Sice u těch N-nokií to ze začátku padalo, ale stačilo aktualizovat FW v telefonu na nověj?í a pak u? bez problémů
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Colin píše:Ud tý doby, co mám gp jsem měl několik telefonů a se v?emi to jelo : samsung g800, nokia n73, n78, Iphone 3G. Sice u těch N-nokií to ze začátku padalo, ale stačilo aktualizovat FW v telefonu na nověj?í a pak u? bez problémů
skusal si aj aktualizaciu auta cez telefon? islo ti to? a nevies prosim ta kde ma GP ten mikrofon?
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Aktualizovat FW auta přes telefon, co by to mělo být :?: Mikrofon to bude mít jak je v předu u skla takový výčnělek, Jarou? mě kdy?tak určitě opraví :D
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Colin píše:Aktualizovat FW auta přes telefon, co by to mělo být :?: Mikrofon to bude mít jak je v předu u skla takový výčnělek, Jarou? mě kdy?tak určitě opraví :D

:lol: ten čudl je čidlo pro klimu
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Jsme říkal, ?e mě opraví? :) Já to nijak nezkoumal a nenapadlo mě nic jinýho, ne? ?e by to mohlo být na blue and me. V tom případě budu muset hledat, kde ?e to vlastně ten mikrofonek má.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Zamčeno