ZMESKANA GARANCKA - BUDE TO OK???

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
alespekarek
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 13, 2009 14:45

ZMESKANA GARANCKA - BUDE TO OK???

Příspěvek od alespekarek »

Tak jsem dnes zjistil, ze jsem si vsugeroval, ze garancka ne po 15 000 ale po 25 000, na coz jsem prisel dnes, mam najeto tech 25 000 - myslite, ze to bude OK, nebo je auto v hajzlu? Jezdi to normalne, ale ma to trosku hrubsi zvuk nez driv (ale ne o moc)

Diky... do servisu jdu az ve stredu, tak at vim na co se mam pripravit :)
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

ja sem zadnou garancku nemel a servisni interval je po 30tis,samozrejme jednou rocne,lepsi je kdys olej menis urcite driv nez po triceti ale tak nemelo by bejt nic na skodu
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
alespekarek
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 13, 2009 14:45

Příspěvek od alespekarek »

Aha, OK... no jde o to, ze to sice je akorat po roce, ale asi jsem s tim jezdil moc, protoze mi do telefonu ted rekli, ze rikaj "po roce nebo po 15 000". Tak ale dik, docela si me uklidnil...

Tech 15 000 jsem mel stejne zrovna nekde uprostred Skandinavie asi po trech mesisich od koupi vozu, docela blbost s tim jezdit hned na garancku, uplne mi to vylitlo z hlavy, mel jsem tam vsugerovanej ten rok
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Koukni do návodu k vozu je tam 30tis. nebo rok.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

30 tis. km , nebo pokud převládá mimoměstský provoz po 2 letech, po městě 1 rok.
Čti návod.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

Du?an má pravdu a je?tě tam je ?e při ujetí méně jak 10 000km ročně taky po roce-a to bude pro záruku asi taky důle?ité.městský provoz nikdo nedoká?e ale ujeté km jo. :wink:bylo by mo?ná dobré citovat z manuálu a udělat z toho téma důle?ité co myslíte?je to tu stále dokola...
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

J.B. píše:Du?an má pravdu a je?tě tam je ?e při ujetí méně jak 10 000km ročně taky po roce-a to bude pro záruku asi taky důle?ité.městský provoz nikdo nedoká?e ale ujeté km jo. :wink:bylo by mo?ná dobré citovat z manuálu a udělat z toho téma důle?ité co myslíte?je to tu stále dokola...
No co téma? A? se lidi naučí pořádně číst... :wink: Nebo a? to Tommy sma?e, je to tu X-krát, stačí pou?ívat "hledat"
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Je to tu x krát to je pravda! Tak to tu za chvíli sma?u, je?tě to nechám chvíli ?ít a pak... :twisted:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Zamčeno