GP Facelift 2009

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jestli GP nějak zohyzdí, mně to nevadí :D Já u? jedno hezké mám
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pandora
Návštěvník
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 15, 2008 20:32

Příspěvek od Pandora »

Nevím, jestli jsem zde dobře s dotazem, na posledních vyrobených GP údajně ve verzi Dynamic bez mlhovek jsem viděl palubní počítač v takové chud?í verzi - celý men?í, něco jak v Puntu Classic a zobrazuje současně jen 2 hodnoty.
Nevíte, co to znamená? Napadlo mě, jestli to není verze Active s dovýbavou.
Ty vyrobené v druhé půlce roku v Dynamicu měly palubní počítač vět?í - současně ukazoval 4 hodnoty.
Pandora
Návštěvník
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 15, 2008 20:32

Příspěvek od Pandora »

V té druhé půlce roku - my?leno tím 2008.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pandora píše:Nevím, jestli jsem zde dobře s dotazem, na posledních vyrobených GP údajně ve verzi Dynamic bez mlhovek jsem viděl palubní počítač v takové chud?í verzi - celý men?í, něco jak v Puntu Classic a zobrazuje současně jen 2 hodnoty.
Nevíte, co to znamená? Napadlo mě, jestli to není verze Active s dovýbavou.
Ty vyrobené v druhé půlce roku v Dynamicu měly palubní počítač vět?í - současně ukazoval 4 hodnoty.
O tom jsem nesly?el a neviděl. Já mám Dynamic z r. 2006 a na PP mám 7 funkcí.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pandora
Návštěvník
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 15, 2008 20:32

Příspěvek od Pandora »

On má třeba funkcí stejně, jen je najednou zobrazuje 2. Nevím, jestli je rozdíl počítačů mezi Active a Dynamicem.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

To uz se tady nekde resilo. Nekdo ma maly displey s mene funkcemi PP a nekdo ma ten vetsi displey s vice funkcemi. Ja osobne jsem videl GP Active ktere melo vetsi PP a ja mam dynamic a mam ten mensi. Na to se pripadne zeptej nez to objednas protoze mam dojem ze se to nakonec tady nedosesilo. :?
Obrázek
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Pokud vím, tak koncem roku 2008 začali v rámci výbavy Dynamic montovat vyhřívyné zpětné zrcátka, tyto mají čidlo vněj?í teploty, tak?e by auta měli mít vět?í displej (s ukazatelem vněj?í teploty)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Pietro
Návštěvník
Příspěvky: 71
Registrován: pon kvě 12, 2008 21:01
Bydliště: Kralupy

Příspěvek od Pietro »

Asi tak to bude :-) já mam dynamic 06/2008 bez vyhřívání a displej mam malej.
1.2 3D, Dynamic, červená exotica
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pandora píše:Nevím, jestli jsem zde dobře s dotazem, na posledních vyrobených GP údajně ve verzi Dynamic bez mlhovek jsem viděl palubní počítač v takové chud?í verzi - celý men?í, něco jak v Puntu Classic a zobrazuje současně jen 2 hodnoty.
Nevíte, co to znamená? Napadlo mě, jestli to není verze Active s dovýbavou.
Ty vyrobené v druhé půlce roku v Dynamicu měly palubní počítač vět?í - současně ukazoval 4 hodnoty.
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... sc&start=0

Kouzelná funkce HLEDAT - slovo "display" :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

kuta33 píše:Pokud vím, tak koncem roku 2008 začali v rámci výbavy Dynamic montovat vyhřívyné zpětné zrcátka, tyto mají čidlo vněj?í teploty, tak?e by auta měli mít vět?í displej (s ukazatelem vněj?í teploty)
A presne opak je pravdou. Ja mam vyhrivani zrcatek, tudiz i teplomer a displey mam maly. :evil:
Obrázek
Pandora
Návštěvník
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 15, 2008 20:32

Příspěvek od Pandora »

Tak?e ten men?í displej je nová verze od lonského roku? To teda pěkně podělali.
Je to krok zpět, ?koda, ?e při objednání auta nejde zvolit, jaký pal. počítač chci.

Jinak ode dne?ka má fiat novej ceník, GP se sní?ili o dal?ích 13 000,- ale zru?il se odpočet 10 000,- za ?rotaci.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Rekl bych ze to neni nova verze od lonska. Prave ze tam davaji ty PP asi jak se jim chce. Ted jsem nedavno videl u prodejce vystavene GP Dynamic a melo ten vetsi PP. Sam to nechapu.
Obrázek
vladar.miro
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 21, 2009 22:10

Příspěvek od vladar.miro »

keď som zháňal racinga tie? som videl v?eličo čo predstavovali ako racing a pritom to nemalo tie po?ahy na sedačkách (pokiaž viem v racing sú len jedny) nemalo to stre?ný spojler či ko?ený volant alebo rádio + mp3. Neviem ako je to mo?né. Zaujímavé v?ak bolo ?e mali polepy, ktoré ak sa nemýlim v dynamic by? nemô?u.
maty
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 03, 2007 8:03
Bydliště: ji?ní čechy

Příspěvek od maty »

předni maska a naraznik + mlhovky Brava-hlavně at nemění světlomety,ikdy? Led diody by nebyly ?patny :lol: .
moc se mi nelíbí kdy? na mala krasna auta se přidavají prvky z vět?ích aut Bravo-GP,Bravo-Croma,Bravo-Sedici,předni masku Brava a světla dostala ji? croma + Sedici a to není moc povedené,jako kopirovat 500 na nove Topolino.Grande punto a 500 jsou designersky velice povedená auta a myslím ?e facelift karoserie GP nepotřebuje!! Vnitřek auta mo?ná,ale to auto neni zas tak okoukané a klidně by facelift mohl počkat je?tě 2-3roky.
I Love Italians Cars//Made in Italy//Made in Fiat

Grande Punto 5d.Dynamic-Sole.black color.aircondition.
Pandora
Návštěvník
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 15, 2008 20:32

Příspěvek od Pandora »

Dnes jsem se bavil s prodejcem a taky mi potvrdil, ?e nepoznají, jakou verzi pal. počítače tam dají, prý Active nyní dorazila s malým, Racing s velkým, prý kdy? si objednám Racing, tak by mohl dorazit velký.
A jak to udělat, aby mě vyrobili auto s velkým pal. počítači prý neví, ta?e jediná mo?nost je vybrat si skladovku a jít se na ní kouknout.

Má to dělat Fiat jako ?kodovka, tam si u fabie mohu připlatit za Maxi-Dot a vím, co dostanu (kdy? zaplatím).
Zamčeno