Buracka

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

dusan mne sa praveze paci aj zlta (mal som taku na favorite a strasne sa mi pacila a spina to aj na bielom je tak videt) ale aj ta cervena nieje spatna co som mal ale na nej neviniknu tak tie doplnky cierne ako na zltej. a inak pekne fotky si mi dal sem sakra este viacej nad tym premyslam.
ale auto bude (ked nestihnem srotovne) az po lete si ho pojdem dat objednat dufam ze fiat nezacne s dakymi upravami na nom.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já neříkám, ?e se mi ta ?lutá nelíbí. Ale podle mě vy?aduje opravdu nějaké doplňky. Holá sériovka ve ?luté - to není úplně ono. ?lutá, oran?ová, červená příp. jiné jsou barvy "sportovní" a tyto chce proti sériovce nějak odli?it - stačí pouze změny optické.

P.S Jinak pořád čekám, kdo se na fóru objeví se ?lu?ákem :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Du?an píše:Já neříkám, ?e se mi ta ?lutá nelíbí. Ale podle mě vy?aduje opravdu nějaké doplňky. Holá sériovka ve ?luté - to není úplně ono. ?lutá, oran?ová, červená příp. jiné jsou barvy "sportovní" a tyto chce proti sériovce nějak odli?it - stačí pouze změny optické.

P.S Jinak pořád čekám, kdo se na fóru objeví se ?lu?ákem :wink:
Dusane pokud vim tak nekros mel Sporta a zase chce Sporta takze ta zluta je celkem na miste. Ja jsem taky priznivcem spis te cervene, i kdyz zluteho sporta jsem nevidel na zivo a na te fotce vypada k svetu. Ja jsem tu zlutou videl na verzi Racing a tam to nebylo ono. 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

hej dusko ja budem mat zlutaska ale kedy??? to neviem a jasne ze sporta v T-jet len dufam ze to dovtedy nezmenia za volaco ine popripade daky facelift ked bude krajsi tak moze byt. :-D
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

1nekros1 píše:hej dusko ja budem mat zlutaska ale kedy??? to neviem a jasne ze sporta v T-jet len dufam ze to dovtedy nezmenia za volaco ine popripade daky facelift ked bude krajsi tak moze byt. :-D
Dneska jsem shodou okolností viděl dvě ?lutá punta, jedno Mk. I a druhé Mk. II, ta ?lutá je vlastně na Puntech od začátku a nakonec si myslím, ?e to bude dobrá volba. Jen jsem viděl i Lineu v té samé ?luté a byl to.... taxík... tak tak ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... v prachovských skalách jsem viděl ?luté GP a ta barva mu moc slu?ela :)
Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

caute hosi urcite budete zvedavy ako financne dopadla buracka v ktorej som bol nevinne a budete nemilo prekvapeny.

a chcem sa vas este spytat ak niekto pozna odpoved na to ze ci mam zo zakona pravo vymahat sudnou cestou spoluucast od vinnika autonehody.

auto stalo------------------------------------------------------------------------ 474 000sk
akontacia +1 splatka----------------------------------------------------------- 149 500sk
po 11 splatkach lizingu--------------------------------------------------------- 287 563sk
poistovna vyplatila-------------------------------------------------------------- 220 966sk

lizingovke som stale dlzny----------------------------------------------------- 66 597sk
ale ma vrak auta ktory musi predat. lenze ta suma je podla mna dost vysoka
ale ked sa jej podari to predat za tych--------------------------------------- 114 854sk

da mi naspet---------------------------------------------------------------------- 48 257sk
(nezabudajte ze som dal akontaciu 149500sk + 11 splatok poistneho po 7200sk)

hodnota vozidla v case vzniku skody----------------------------------------- 349 280sk !!!!!
pouzitelne zvysky--------------------------------------------------------------- 114 854sk
spoluucast!!!!!!!----------------------------------------------------------------- 11 721sk
poistovna vyplatila-------------------------------------------------------------- 220 966sk

no lenze som poisteny v EURO GAP
a to je presne proti strate hodnoty auta + aj spoluucast lenze tu mi vyplatit nemoze pretoze uniqa to mala ziadat od vinnika a nie odomna lenze vinnik neni poisteny a ona sa s nim dotahovat nebude a mam sa ja!

naspet k EURO GAP
euro gap mi vyplati rozdiel medzi skutocnou a terajsou cenou auta------- 124 992 sk
cize teoreticky by som mal dostat naspet dokopy----------------------------- 173 249 sk (a preto teoreticky pretoze ma lizingovka este stale nevyplatila euro gap uz hej)
takze davam vam to sem aby ste vedeli co vas caka ked nahodou a ti co
nemate pripoistenie euro gap ste cisty hazardny hraci. tych 12 500sk na
3 roky sa ozaj oplati a cisla hovoria za vsetko.

prosim vyjadrite sa aj k tej spoluucasti dikes.
P.S. - nikomu z vas nic podobne neprajem.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:
1nekros1 píše:ty co tvrdili ze to bude totalka mali pravdu skoda je za 495000sk ano cudujete sa spravne auto stalo 464000 :-D
To je nějaká ?tědrá poji??ovna.
Varoval jsem před předčasným optimismem :(
1nekros1 píše:caute hosi urcite budete zvedavy ako financne dopadla buracka v ktorej som bol nevinne a budete nemilo prekvapeny.

ale ma vrak auta ktory musi predat. lenze ta suma je podla mna dost vysoka
ale ked sa jej podari to predat za tych--------------------------------------- 114 854sk
Na to, jak vrak vypadal, mi ta zůstatková cena připadá té? vysoká
Naposledy upravil(a) Dušan dne pát kvě 01, 2009 13:42, celkem upraveno 2 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

dusan ja som maximalne spokojny ked dostanem 173 249 sk zatial mam iba tych 124992
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

nekros: porad sa s pravnikom, to bude najlepsie
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Tak se man?elce po?těstilo hned při druhé jízdě s čerstvým řidičákem. Nevlezla se do vjezdu do dvora.
Odnesl to LP blatník, nárazník , disk (na?těstí jenom plecháč) a hlavně řízení, tyčka řízení vypadá jako vě?ák na hadry. Kromě laku budou měnit komplet řízení, na části se nedodává.
Poji?'tovna ze mě nebude mít radost, kdy? mi děcka malovali po autě, stálo je to 38.600,-Kč, teď to vypadá zhruba na 30.000,-Kč pokud v servisu nenajdou dal?í věci. Ránu to dostalo hlavně na kolo, blatník se jenom otřel.
:boze
Moje děcka tomu nasadili korunu, hned jak jsme se zastavili o zeď, ozvalo se zezadu zklamané "Jak to, ?e se nenafoukly balónky" a vzápětí "maminko, pří?tě rad?i necháme řídit tatínka" :lol:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... poji??ovnu vem čert,jen a? cálujou a hlavně,?e jsou v?ichni zdravý,jen ?enu u? bych do auta rozhodně nepustil,nervy mám jen jedny :D
Obrázek
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Poji??ovna souhlas, ale řidičák jsem ji nenechal dělat, aby le?el ve skříni. Hned jak auto dostanu zpátky, napou?tím PETky vodou a na nejbli??ím parkovi?ti se bude učit točit volantem a brzdit na povel :? :P zatím se umí jenom rozjet a s nápovědou udr?et na cestě.
Jinak, kdyby ČSOB zvedla havarijní pojistky, bude v tom mít prsty nejspí? moje rodinka. :wink:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Hotovo, opraveno vyzvednuto, cena pro poji??ovnu 43.377,- Kč :wink:
Zítra zase posadím ?enu za volant :roll:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

kuta33 píše:Hotovo, opraveno vyzvednuto, cena pro poji??ovnu 43.377,- Kč :wink:
Zítra zase posadím ?enu za volant :roll:
:boze

:>
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Odpovědět