kráde? sporta

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

kráde? sporta

Příspěvek od .bany »

Ahoj pánové,před měsícem mi bylo ukradeno GP sport 1.4 oran?áda,byli sme s přítelkiní na zličíně v kině a po 15min co jsme od něj ode?li byl grandák fuč,defend lock a ruzny imobilizéry sou na *****,TAK SI DÁVEJTE NA SVOJE AUTÍČKA POZOR,neni to příjemný chodit v těhle mrazech pě?ky,jinak policie nic nena?la,auto je nejspí? za hranicema,jinak kdyby nekdo prodával s kolama dotz najeto 18tis a cernou celou přední maskou tak bacha byl muj,jinak nadruhou stranu to byl mazel tak nenarazite na nejakou spínu... : )

Vydáno jak důle?ité Tommy
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

No je to smůla, doufám, ?e jsi ho měl poji?těné. A to jsem si říkal, ?e fiaty se nekradou...asi chyba.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

pojistěný to ka?dopádně mám ,jezdim v celku dost si myslim ta?e mám,jinak nový auto nepojistit je hřích nato? v praze,taky sem si rikal ?e to neni mo?ný,ale je to vzhledově krasavec tak se nekomu hodilo no...
jinak nechtej mi zatim rict pribliznou cenu ale pojisteny to bylo na 360000kč zaco? sem to kupoval,pak pisnu kolik mi nakonec daj
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

.bany píše:pojistěný to ka?dopádně mám ,jezdim v celku dost si myslim ta?e mám,jinak nový auto nepojistit je hřích nato? v praze,taky sem si rikal ?e to neni mo?ný,ale je to vzhledově krasavec tak se nekomu hodilo no...
jinak nechtej mi zatim rict pribliznou cenu ale pojisteny to bylo na 360000kč zaco? sem to kupoval,pak pisnu kolik mi nakonec daj
To by me taky zajimalo kolik ti daji ja mam pojistene autko na 300 000 Kc se spoluucasti 10% tak si mozna trosku naivne myslim, ze bych mel dostat 270 000 kc, u koho mas teda jsi mel :-( autko pojistene?
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

u český poji?tovny,no kurz se pohybuje okolo 291.000 maj to i kdys si pocitas novy havarijko tak si tam das cenu puvodniho,doba stari a ono ti to tam cca vyskoci,jinak se to pohybuje za kolik to prodavaj bazary,4-5 ruznejch bazaru a pak to zprumerujou, kdys mas platit ty tak je to tabulkova cena a kdys maj platit tobe tak je to ta nejnizzsi .coz je logicke ze?!!!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tommy píše:No je to smůla, doufám, ?e jsi ho měl poji?těné. A to jsem si říkal, ?e fiaty se nekradou...asi chyba.
Kradou se podstatně méně ne? koncern VW
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Davids píše: To by me taky zajimalo kolik ti daji ja mam pojistene autko na 300 000 Kc se spoluucasti 10% tak si mozna trosku naivne myslim, ze bych mel dostat 270 000 kc, u koho mas teda jsi mel :-( autko pojistene?
Nezapomeň na amortizaci. Proto si po 2 letech budu nechávat přepočítat havarijní pojistku k aktuální katalogové ceně (toto jsem provedl loni po prvních 2. letech).
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

je to ?koda.. je mi tě líto,uvidí? třeba se někde vyloupne... :!: :!: a ti co ho ukradli.. at umřou na mor slepic... :evil:
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

dik za litost,je to holt zivot-to jo a ta amortizace je dobra,ale musi to nekdo pocitat dobre : )
kamarad ma golfa iv a mel pojistku na 25tis a pred 3 tejdnama tam byl aby mu to prepocitali a ona mu rekla ze kolegine to blbe udelala a tet plati 28,neni to moc ale je to v haji,a kdys rek ze chce nechat tu starou tak mu rekla ze ani nahodou to nejde : )
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

jj to je ta na?e byrokracie...
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

jinak si toho sviho hlidej,mel sem uplne toho samiho : ) tet ti ho zavidim : )
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

.bany píše:jinak si toho sviho hlidej,mel sem uplne toho samiho : ) tet ti ho zavidim : )
Taky se přidávám k soustrasti oran?ového klanu...
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

budi? mu cesta lehká a odpočívá v pokoji.... necht' znovu vstane z mrtvých a bude tě opět rozradostnovat v ?ivotě... ?koda ho Pomeranče jednoho...je to hnus kdy? si člověk vezme,?e pracuje a v?emo?ně se sna?í aby si něco koupil co mu bude dělat radost.. pak příjde nějaký (sprominutím)zmrd a prostě si to vezme... todle není fer.. a pritom si člověk řekne,?e taková barva přeci nepůjde jen tak někam schovat... :!:
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

benja píše:budi? mu cesta lehká a odpočívá v pokoji.... necht' znovu vstane z mrtvých a bude tě opět rozradostnovat v ?ivotě... ?koda ho Pomeranče jednoho...je to hnus kdy? si člověk vezme,?e pracuje a v?emo?ně se sna?í aby si něco koupil co mu bude dělat radost.. pak příjde nějaký (sprominutím)zmrd a prostě si to vezme... todle není fer.. a pritom si člověk řekne,?e taková barva přeci nepůjde jen tak někam schovat... :!:
bez prominutí, co mu chce? zmrdovi promíjet? já bych mu přejel koule :evil:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

to ja taky dru nato 5 let ,a pak za 15 min je auto v haji,asi sme se ucily v blbim oboru,meli sme delat tuhle praci,pokud je clovek preje jen malinko sikovnej a umí si poradit v nesnázích tak ideál,no za par min strachu,co? mnozí určitě ani nemaj má? slu?ně vyděláno...
Zamčeno