kráde? sporta

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

urcite se mas dobre,mas svího grandaka,no ja se nato moc netesim teda,as nas to potrefi ale tak zivot je zmena...mohlo by bejt i hur vijt...
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

ahoj panove,tak dneska mi prisel konecne dopisek od pojistovny a neco malo penez na ucet,česká poji?tovna-platba na castku 360,000kč platil sem 17litru rocne,spočetli mi cenu auta na 277tis - spoluucast 10% a vide to na 249 tis cista ruka,dobry,zato si nekoupim ani dva roky staryho grandaka...pocatek leden,konec v prosinci,necelí rok stary auto a 110tis dolu,husty,no tak zejtra pisu dopisek pac mam ve smlouve napsano ze limit plneni kradez-360tis tak chci videt jak prisli na tuhle castku..
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Poji??ovna má pojistné plnění na aktuální časovou cenu dle oficiálního ceníku, ale platí? pořád pojistku vypočtenou z původní ceny vozidla.
To ?e má? ve smlouvě 360 tis.Kč, to bylo v době uzavření pojistky.
Jeliko? ka?doproční placení pojistného zohledňuje pouze beze?kodní průběh (bonus), vyplatí se alespoň po 2 letech nechat si přepočítat vý?i pojistných splátek z aktuální ceny podle zmíněných ceníků, podle kterých Ti poji??ovna vypočítává a vyplácí pojistné plnění v případě pojistné události.

Přečti si mé příspěvky na této celé stránce:
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 9&start=30
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

to jo to chapu,ale dit to auto nebylo ani rok stare,navic proc tam teda pisou tu cenu kdys u havarie a zivlu písou casovi limit vozu,to chapu ale u odcizeni a zivlu je castka 360tis,no odepsal sem jim stiznost a uvidime co znich vyppadne nu,kazdopadne si to nenecham jen tak libyt
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

no jo česká poji??ovna s tou nechci rad?i nic mít! Nedělám si iluze, ?e ostatní jsou zcela v pořádku, ale asi jsou o něco lep?í..
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Tommy píše:no jo česká poji??ovna s tou nechci rad?i nic mít! Nedělám si iluze, ?e ostatní jsou zcela v pořádku, ale asi jsou o něco lep?í..
to ja si taky iluze nedelam,jiny budou natom podleme jeste hur,alianz a ccp tam me totalne natahli,takze naty se ani nepodivam,jinak s ceskou sem mel a i rodice dobry skusenosti,tet me ale trosku nakrkli,priste skusim kooperativu asi...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Du?an píše:Poji??ovna má pojistné plnění na aktuální časovou cenu dle oficiálního ceníku, ale platí? pořád pojistku vypočtenou z původní ceny vozidla.
To ?e má? ve smlouvě 360 tis.Kč, to bylo v době uzavření pojistky.
Jeliko? ka?doproční placení pojistného zohledňuje pouze beze?kodní průběh (bonus), vyplatí se alespoň po 2 letech nechat si přepočítat vý?i pojistných splátek z aktuální ceny podle zmíněných ceníků, podle kterých Ti poji??ovna vypočítává a vyplácí pojistné plnění v případě pojistné události.

Přečti si mé příspěvky na této celé stránce:
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 9&start=30
Tak to si dělá? marný iluze ?e bude? platit mín ja jsem si to nechal v lednu přepočítat a platil bych je?tě víc ne? předtím , proto?e maj noví podmínky pro uzavírání pojistek a ty jsou daleko tvrd?í a je?tě ti započítaj ?e je auto star?í vlastně jako kdybys poji?toval ojetinu a tak ti je?tě přičtou procenta :evil:
Auto mám poji?těný u čp a to je?tě od známého tak?e platím havárku plus povinný necelejch 13tis. spoluúčast mám 1 procento.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jirka píše:Tak to si dělá? marný iluze ?e bude? platit mín ja jsem si to nechal v lednu přepočítat a platil bych je?tě víc ne? předtím , proto?e maj noví podmínky pro uzavírání pojistek a ty jsou daleko tvrd?í a je?tě ti započítaj ?e je auto star?í vlastně jako kdybys poji?toval ojetinu a tak ti je?tě přičtou procenta :evil:
Auto mám poji?těný u čp a to je?tě od známého tak?e platím havárku plus povinný necelejch 13tis. spoluúčast mám 1 procento.
Abych ctil zásady fóra, pokračuju v http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 1444#21444
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno