Řízení

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Majty: Dík za informace
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Majty píše:Kluci vy co máte grande koupené někdy v tomto roce nebo nemáte hned první série se nemusíte problémům s řízením vůbec bát. Já mám grande hned z prvních sérií tak?e tyhle dětské nemoci musím očekávat. Jen co mě říkali ve Fiatu, mimochodem čekám u? deset měsíců na výměnu, tak u? to je třetí vyrobené řízení, které se u? konečně osvědčilo. Předchozí dvě začali po určité době zase klepat. Ale teď co mám zprávy u? je v?echno v pořádku a vyře?eno. Jinak hned jak mě v?e vymění dám Vám vědě? a v?echno popí?u.
Jinak Tomme se omlouvám ?e jsem vytvořil nový topic o řízení, nepatřím moc k lidem, kteří si s počítačem 100% rozumí :D . Tak?e s tím tro?ku bojuju.

GP 1.4 8V
V pohodě tento problém si mo?ná i svůj topic zaslou?í ;) Ale zde jen o řízení o jiných problémech psát do sekce závady! :wink:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

to klepotanie od predneho kola sa mi z casu na cas ozve tiez, ale nejak zásadne to nerie?im, vymenu nechavam na cas ked pôjdem na vymenu oleja
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

tak panstvo mam dalsiu jobovku
http://www.vosa.gov.uk/vosa/apps/recall ... rch=Search

steering column may become disconnected

Vydane 27.Aprila 2007
No tak to je sila
priznam sa ze uz ani nemam chut ist kontrolovat VIN
ja mam uz 3 riadenie a sranda konci
Spominam si este ako som si s Octanom s cafe vymienal nazory na tuto temu, neverte ak Vam v servise tlacia kaleraby ale hladajte info napriklad na webe.

Tommy mame tu niekoho z Fiat servisu? Hodil by sa

O druhom prusere s tym remenom ani nehovorim, nik nic nevie?V mojich servisoch nevedia o tom nic......
Bugaboo
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 21, 2007 21:37

Příspěvek od Bugaboo »

ja som bol dnes v servise na garancke a sami mi navrhli, ze mi vymenia stlpik riadenia. zacal v poslednej dobe na nerovnostiach velmi rezonovat.
GP 1.4 Dynamic 5 dv. New Orleans
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

Ahojte Pun?áci :-) Slíbil jsem v tomhle topicu, ?e a? budu mít výměnu řízení za sebou tak napí?u. Musím Vás zklamat ale po dlouhé době jsem stále řízení měnit nebyl i kdy? mi to bylo slíbeno. V servise bylo v?e objednáno a řízení dodáno, ulo?eno pod mým jménem.Dohodl se den opravy a v?e vypadalo ?e bude v pořádku. Ale v den první výměny mi volali z autorizovaného servisu , ?e je mechanik nemocný a ?e celá oprava se odkládá na dal?í týden. Nevěnoval jsem tomu pozornost a čekal dal?í týden. U? teď mi ale bylo divné , ?e pro celý Zlín má autorizovaný servis Fiat jen JEDNOHO !!!!!mechanika.
V den druhé opravy mi znovu volali ?e mechanik je stále nemocen. U? mě to opravdu začalo vytáčet. Na?těstí jeden známý, který vlastní autoservis a který se o mé dosavadní vozy staral mi slíbil ?e mi v?e zjistí a řekne jak to bude vypadat dále. Asi za dva dny mi volal a řekl ú?asnou novinu. Mechanik namontoval moje řízení na které u? čekám skoro rok do jiného vozu. Tak?e podle mého názoru celá nemoc byla jenom fra?ka a výmysl servisu. Doká?u pochopit lidskou chybu ale proč neřeknou pravdu to nepochopím. Mám slíbené nové řízení ale u? je to tři týdny a stále se nic neděje. Musím čekat. Ale jinak auto jede perfektně a neměnil bych ani za nic.Pokud se někdy dočkám výměny :-) zase napí?u. Mnoho ??astných kilometrů přeje V?em Pun?ákům Majty

GP 1.4 8V
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

no zrejme ti to moc nebucha ked Ta bavi s tym jazdit :shock:
A riadenia by mali mat ako teple rozky, ked sme uz pri tom, poriadny autorizovany servis musi diel zohnat UPS,Fedexom ci DHL snad do 24hodin aj keby to malo byt z Melfi, [mam s dorucovanim nahradnych dielov niekolkorocne skusenosti.....].
A keby boli drzgrosi tak 72hodin

asi ta tahaju za nos :shock:
podaktori sa nacakali na riadenie niekolko mesiacov pretoze proste neexistovalo Ale to bolo do oktobra
Good luck
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

Robo 1.2

Klepe to dost, ale u? si pomalu zvykám:-)Vím, ?e by mi měnili náhradní díly co nejrychleji sehnat, ale je to tam jakési divné. Nechápu to. Vydr?ím je?tě chvilku a pak asi vybuchnu :-)

GP 1.4 8V
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Majty: dr?ím palce :arrow:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

mě děsíte - já tedy zatím ?ádné problémy nemám a doufám ?e to tak zůstane
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

to Gawry a dal?ím :
nepřeji nikomu nic ?patného, zvlá?? ne majitelům GP, ale já mám GP od 26.3., vyrobeno asi 12.3., zatím najeto 3500 km, ?ádný problém ( kromě vady pneumatiky, ale za to nemů?e FIAT ), řízení je dobré, ?ádné rázy, je citlivé, tro?ku přeposilované.
Nic mi nikde nebouchá, netluče, nevr?e, v?e funguje jak má.
Já jsem s tím autem zatím absolutně nad?en.
A stejné pocity a ?ádné problémy přeji v?em.

______________________________________________
FIAT Grande Punto 1.4 16V Dynamic 5D Blu Magnetico
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

dík za přání
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Preto Vam kluci radim jazdite v zaruke co Vam penazenka staci
Lebo ked budete jazdit jak moj otec na fabii tak za 4 roky 10tisic.....
No a ten este nepocul nic o tyckach stabilizatora......Aj ja Vam zelam aby Vam auticka sluzili dobre
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

RadimG: pokial si spomynam tak to bude uz skoro tyzden, co mas vymenene riadenie. Ozyva sa ti este nejake klepanie, alebo sa problem vyriesil ?
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

popo: presne ako pises, zatial je to len tyzden, najazdil som s nim od vymeny len nejakych 200km, takze este je zavcasu aby to zacalo klepat znova :lol:
ale poviem ti, az teraz si uvedomujem ze to naozaj klepalo, lebo teraz je TICHO :D
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Zamčeno