Galerie pro forum

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Pavel Vantuch
Štamgast
Příspěvky: 221
Registrován: pát črc 06, 2007 11:21
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Vantuch »

Řekněme nějak takto a profil nějak takhle :wink:
GP 1.2 5D Dynamic, Bílá Ambient
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Zajímalo by mě, jak vlo?ím fotografie do sekce srazy. Chtěl bych tam dát pár fotek z předvánočního pra?ského srazu. Taky by bylo dobré aby do této sekce (my?leno pra?ský sraz) mohli přidat fotky i ostatní u?ivatelé
(Du?an, Gawry....)bez toho aby museli zalo?it vlastní sekci pra?ský sraz...Ale to asi nebude zrovna nejlehčí na vytvoření!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

Pavel Vantuch píše:Řekněme nějak takto a profil nějak takhle :wink:
Pripadne phpbb garage - viz http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 3&start=75
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tommy píše:Zajímalo by mě, jak vlo?ím fotografie do sekce srazy. Chtěl bych tam dát pár fotek z předvánočního pra?ského srazu. Taky by bylo dobré aby do této sekce (my?leno pra?ský sraz) mohli přidat fotky i ostatní u?ivatelé
(Du?an, Gawry....)bez toho aby museli zalo?it vlastní sekci pra?ský sraz...Ale to asi nebude zrovna nejlehčí na vytvoření!
Nějakou podobnou připomínku jako Tommy jsem se chystal napsat. Jedná se o to, aby byly fotky z jednoho srazu v jedné galerii, ne aby ka?dý na stejný sraz zakládal galerii samostatnou.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Du?an píše:
Tommy píše:Zajímalo by mě, jak vlo?ím fotografie do sekce srazy. Chtěl bych tam dát pár fotek z předvánočního pra?ského srazu. Taky by bylo dobré aby do této sekce (my?leno pra?ský sraz) mohli přidat fotky i ostatní u?ivatelé
(Du?an, Gawry....)bez toho aby museli zalo?it vlastní sekci pra?ský sraz...Ale to asi nebude zrovna nejlehčí na vytvoření!
Nějakou podobnou připomínku jako Tommy jsem se chystal napsat. Jedná se o to, aby byly fotky z jednoho srazu v jedné galerii, ne aby ka?dý na stejný sraz zakládal galerii samostatnou.
staci abyste mi napsali srazy co byly a ja k nim vytvorim verejne galerie. budouci srazy uz nebudou problem.uz jsem psal pm tommymu
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

carlos píše:staci abyste mi napsali srazy co byly a ja k nim vytvorim verejne galerie. budouci srazy uz nebudou problem.uz jsem psal pm tommymu
1) "Bumball 2007" - 9.-10.6.2007 Malý Ratmírov
2) "Česko-slovenský sraz GP" - 6.-7.10.2007 Bystřice nad Ol?í
3) "Minisraz Praha" - 8.12.2007 Praha

To? v?e, na kterých jsem byl.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Du?an píše:
carlos píše:staci abyste mi napsali srazy co byly a ja k nim vytvorim verejne galerie. budouci srazy uz nebudou problem.uz jsem psal pm tommymu
1) "Bumball 2007" - 9.-10.6.2007 Malý Ratmírov
2) "Česko-slovenský sraz GP" - 6.-7.10.2007 Bystřice nad Ol?í
3) "Minisraz Praha" - 8.12.2007 Praha

To? v?e, na kterých jsem byl.
galerie sou zalozeny. jestli jich bylo jeste vic...sem s nima. a datum a nazev srazu ve zline pripadne
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Je?tě mě napadlo, ?e bys mohl udělat sekci wallpapery, kde by se vybírali ty nejlep?í fotky třeba z galerií u?ivatelů.

A ?lo by udělat (pokud ne nic se neděje) aby bylo vidět, kdo z u?ivatelů je online? Podobně jako na phpBB fórech. Ale to jen taková blbinka, kterou se nemusí? zdr?ovat
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Carlosi, odkaz z fóra je supr :clap :wink: Včera jsem tam plácnul fotky ze srazu Zlín 2007. Jestli vytvoří? kategorii, přesunu je tam. Dík
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Jarou? píše:Carlosi, odkaz z fóra je supr :clap :wink: Včera jsem tam plácnul fotky ze srazu Zlín 2007. Jestli vytvoří? kategorii, přesunu je tam. Dík
vcera sem je tam uz presunul a vsechny alba srazy jsou verejny, takze do nich muzes nahravat co chces ;)
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Jarou? píše:Carlosi, odkaz z fóra je supr :clap :wink: Včera jsem tam plácnul fotky ze srazu Zlín 2007. Jestli vytvoří? kategorii, přesunu je tam. Dík
Ten dělal Márty, tak?e díky patří jemu :wink: Také se mi líbí.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Tommy píše:
Jarou? píše:Carlosi, odkaz z fóra je supr :clap :wink: Včera jsem tam plácnul fotky ze srazu Zlín 2007. Jestli vytvoří? kategorii, přesunu je tam. Dík
Ten dělal Márty, tak?e díky patří jemu :wink: Také se mi líbí.
taky se mi libi, jen sem si vsiml ze to je odkaz na galerii az kdyz jste to sem napsali. myslel sem ze to je pouze obrazek. mozna by napis galerie pomohl :)
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

tak, ukazali jsme si jak by mohla vypadat galeri, forum uz mame, jsem pro aby se udelal provazanej system jak si tady plno lidi pralo. klidne se spolecnym hostingem a domenou. co tak na tom zacit pracovat? zvlast to asi nema moc cenu ;)
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Vzhledem k odhlasování a výrobě samolepek GP FANS bych uvítal umístění loga na stránkách, fóru, příp. v galerii (pokud to jde). Barvy libovolné.

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Du?an píše:Vzhledem k odhlasování a výrobě samolepek GP FANS bych uvítal umístění loga na stránkách, fóru, příp. v galerii (pokud to jde). Barvy libovolné.

Obrázek
galerie by se mela spojit se strankama ;) samotna nema moc cenu.
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Zamčeno