Galerie pro forum

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Galerie pro forum

Příspěvek od carlos »

Delam galerii pro cleny fora, kazdej bude mit svou a moznost vkladat fotky, pripadne se na ne pak odkazovat z fora. Nejake navrhy a napady co by vsechno mela umet?
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jestli má? na mysli něco, o čem byla řeč v tématu "O na?ich stránkách a jiných klubových zále?itostech", neopustila mě pořád "novelizace" (vytvoření) nových stránek GP FANS. Bohu?el téma stránek, o jejich? obsahu bylo na fóru diskutováno, vzápětí upadlo do ztracena.

Navrhovaný obsah byl:

1) ÚVODNÍ STRÁNKA
2) ČLENOVÉ FANS (nick, fotka GPčka, typ karoserie, motorizace, krátká
informace o FANS a podmínky pro vstup do FANS)
3) SRAZY FANS (fotky ze srazů a krátký pokec)
4) ODKAZ NA FÓRUM

:cry: :cry: :cry:

Mrzí mě, ?e jsme nebyli schopni se dohodnout o stránkách, jaké mají jiné kluby a spolky.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Du?an píše:Jestli má? na mysli něco, o čem byla řeč v tématu "O na?ich stránkách a jiných klubových zále?itostech", neopustila mě pořád "novelizace" (vytvoření) nových stránek GP FANS. Bohu?el téma stránek, o jejich? obsahu bylo na fóru diskutováno, vzápětí upadlo do ztracena.

Navrhovaný obsah byl:

1) ÚVODNÍ STRÁNKA
2) ČLENOVÉ FANS (nick, fotka GPčka, typ karoserie, motorizace, krátká
informace o FANS a podmínky pro vstup do FANS)
3) SRAZY FANS (fotky ze srazů a krátký pokec)
4) ODKAZ NA FÓRUM

:cry: :cry: :cry:

Mrzí mě, ?e jsme nebyli schopni se dohodnout o stránkách, jaké mají jiné kluby a spolky.
ted udelam galerii, ta se neztrati...a da se kdykoliv zakomponovat do stranek.
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Mira
Návštěvník
Příspěvky: 94
Registrován: ned čer 03, 2007 16:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mira »

carlos píše:
Du?an píše:Jestli má? na mysli něco, o čem byla řeč v tématu "O na?ich stránkách a jiných klubových zále?itostech", neopustila mě pořád "novelizace" (vytvoření) nových stránek GP FANS. Bohu?el téma stránek, o jejich? obsahu bylo na fóru diskutováno, vzápětí upadlo do ztracena.

Navrhovaný obsah byl:

1) ÚVODNÍ STRÁNKA
2) ČLENOVÉ FANS (nick, fotka GPčka, typ karoserie, motorizace, krátká
informace o FANS a podmínky pro vstup do FANS)
3) SRAZY FANS (fotky ze srazů a krátký pokec)
4) ODKAZ NA FÓRUM

:cry: :cry: :cry:

Mrzí mě, ?e jsme nebyli schopni se dohodnout o stránkách, jaké mají jiné kluby a spolky.
ted udelam galerii, ta se neztrati...a da se kdykoliv zakomponovat do stranek.
Je dobře, ?e se toho někdo chopí a galerku udělá :clap
GP 1,4 8V Dynamic, černá Crossover,ků?e Elegant
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

No aby uměla základní věci, navíc bych omezil velikost fotek na max.800x600!!! Poněvad? vět?í fotografie stejně nemají cenu a něktěří lidé se bohu?el nenaučí fotografie zmen?ovat, pak se bna ně nedá na fóru pořádně koukat :wink: To je asi tak zatím v?e. Kolik bude mít ka?dý u?ivatel prostoru? Je dobře, ?e se toho někdo chopil, poněvad? já bohu?el html ani php neovládám, ani na to nemám server, kam bych to napral :)
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Tommy píše:No aby uměla základní věci, navíc bych omezil velikost fotek na max.800x600!!! Poněvad? vět?í fotografie stejně nemají cenu a něktěří lidé se bohu?el nenaučí fotografie zmen?ovat, pak se bna ně nedá na fóru pořádně koukat :wink: To je asi tak zatím v?e. Kolik bude mít ka?dý u?ivatel prostoru? Je dobře, ?e se toho někdo chopil, poněvad? já bohu?el html ani php neovládám, ani na to nemám server, kam bych to napral :)
fotografie se zmensi automaticky na 800*600, ale stale budou pristupne v plnem rozliseni. prostoru bude vic nez dost (8GB+)
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak to jsou samé dobré zprávy!!! Stránky by pak mohli vypadat jen jako odkazy (ve formě nějákého avataru...) do galerií u?ivatelů. Ale to později.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

tak jsem to spustil, jeste to odladuju, jakekoliv pripominky nebo napady piste sem ;)


http://gp.drzak.org/index.php
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Carlosi, galerie se mi líbí.
Mám několik připomínek:

1) Myslím si, ?e pokud by měla tato galerie slou?it jako základní stránky GP FANS, je ?patné, ?e v názvu neobsahují pojem "grandepunto" ale "dr?ak". Chápu, ?e je galerie vyrobena na strankách "drzak" a název nelze změnit, proto by bylo dobré vytvořit základní stránky s obsa?eným pojmem "grandepunto" v názvu, aby byly zobrazitelné v internetových vyhledávačích (např. "grandepuntofans", "grandepunto-fans" apod.). V těchto základních stránkách by pak byl odkaz na "Členové fans", který by nasměroval náv?těvníky na Tebou vytvořenou galerii.

2) Ve vytvořené galerii je perfektní, ?e jsou vlo?ené fotky prohlí?et postupně pouhým klikáním na ?ipku. Pokud si ka?dý člen zalo?í svou galerii a bude moct pod vlastním heslem vkládat své fotky, bude to paráda.

3) Nevím, jestli je v této galerii potřeba, aby tam bylo provádět takové operace, jako: "Poslední komentáře", "Nejprohlí?eněj?í", "Nejlépe hodnocené", "Oblíbené" a "Vyhledávání"..

4) Dále by bylo asi nějak potřeba o?etřit "neveřejnost" galerie, aby se nemohl volně registrovat ka?dý kdo galerii nav?tíví a nemohl sem volně vkládat fotky, které s GP a FANS vůbec nesouvisí a nebyla tak v galerii snů?ka krávovin.
Ne?lo by toto nějak omezit, např. tak, ?e by "správce" předal "členovi FANS" heslo, pod kterým by se "člen" přihlásil ?

5) Je?tě doplňuji problém, ?e se při otevření např. "Srazy" neobjeví první fotka celá, musím si sjet po straně kurzorem trochu dolů, a při posunutí na dal?í fotku (kliknutím na ?ipku) se dal?í fotka nezobrazí zase celá.

6) Kdyby chtěl autor k fotce doplnit nějaký text, lze to udělat?

To je takový můj první nástřel připomínek. :idea:

Jinak :clap
Naposledy upravil(a) Dušan dne ned úno 10, 2008 8:37, celkem upraveno 3 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Carlosi :clap :clap :clap
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

tak pak si mů?em zaregistrovat doménu prvního řádu a tu pojmenovat třeba GPfans.com, cz, gp....tu pou?ívat jako domovskou stránku s odkazem na toto fórum, které by mohlo zůstat na ic.cz v programu zdarma!

Jinak je to bez námitek.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tommy, u? jsme tam, kde jsme byli nedávno.
Proč registrovat nové webové stránky za peníze (problematika vybírání poplatků od členů), kdy? na základní stránky GP FANS, vzhledem k malému obsahu dat,by stačily pouze stránky neplacené. V?dy? fórum a galerie by byla ře?ena mimo odkazem, resp. přesměrováním. K tomu se mů?e vyu?ít stránek dosavadních (www.grandepunto.estranky.cz, nebo i jiných neplacených.

Stačil by jednoduchý obsah, který poněkolikáté opakuji:

1) ÚVODNÍ STRÁNKA (krátký pokec o FANS, podmínky pro přihlá?ení do FANS)
2) ČLENOVÉ FANS (odkaz-přesměrování na galerii)
3) SRAZY FANS (odkaz-přesměrování na galerii)
4) FÓRUM (odkaz-přesměrování na fórum)

O tyto jednoduché stránky a jejich grafickou podobu (nějakou stálou představu pořád nosím v hlavě) bych se zkusil postarat.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Du?an píše:Carlosi, galerie se mi líbí.
Mám několik připomínek:

1) Myslím si, ?e pokud by měla tato galerie slou?it jako základní stránky GP FANS, je ?patné, ?e v názvu neobsahují pojem "grandepunto" ale "dr?ak". Chápu, ?e je galerie vyrobena na strankách "drzak" a název nelze změnit, proto by bylo dobré vytvořit základní stránky s obsa?eným pojmem "grandepunto" v názvu, aby byly zobrazitelné v internetových vyhledávačích (např. "grandepuntofans", "grandepunto-fans" apod.). V těchto základních stránkách by pak byl odkaz na "Členové fans", který by nasměroval náv?těvníky na Tebou vytvořenou galerii.

2) Ve vytvořené galerii je perfektní, ?e jsou vlo?ené fotky prohlí?et postupně pouhým klikáním na ?ipku. Pokud si ka?dý člen zalo?í svou galerii a bude moct pod vlastním heslem vkládat své fotky, bude to paráda.

3) Nevím, jestli je v této galerii potřeba, aby tam bylo provádět takové operace, jako: "Poslední komentáře", "Nejprohlí?eněj?í", "Nejlépe hodnocené", "Oblíbené" a "Vyhledávání"..

4) Dále by bylo asi nějak potřeba o?etřit "neveřejnost" galerie, aby se nemohl volně registrovat ka?dý kdo galerii nav?tíví a nemohl sem volně vkládat fotky, které s GP a FANS vůbec nesouvisí a nebyla tak v galerii snů?ka krávovin.
Ne?lo by toto nějak omezit, např. tak, ?e by "správce" předal "členovi FANS" heslo, pod kterým by se "člen" přihlásil ?

5) Je?tě doplňuji problém, ?e se při otevření např. "Srazy" neobjeví první fotka celá, musím si sjet po straně kurzorem trochu dolů, a při posunutí na dal?í fotku (kliknutím na ?ipku) se dal?í fotka nezobrazí zase celá.

6) Kdyby chtěl autor k fotce doplnit nějaký text, lze to udělat?

To je takový můj první nástřel připomínek. :idea:

Jinak :clap
1) udelal sem to jako pokus, kdykoliv to jde pretahnout na jinou domenu nebo udelat jako soucast jinych stranek. databaze zvladam ;)

2) presne tak to jde uz ted, staci se zaregistrovat a zmacknout vytvorit vlastni album. uz to nekteri udelali.

3) zatim tam tyhle funkce necham a kdyz je nikdo nebude pouzivat tak je jednoduse odstranim

4) jsou dve varianty a) presne jak rikas ze kazdej clen fora dostane svoje heslo b) kazdou registraci budu schvalovat a vyberu jestli jde o clena fora nebo ne.

5) to moc nechapu ale mrknu na to

6 k fotce jde doplnit textu kolik chces. zaprve jmeno fotky a zadruhe libovolne dlouhy popis fotky - to sem povazoval za nutnost treba u technickych fotek
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Du?an píše:Tommy, u? jsme tam, kde jsme byli nedávno.
Proč registrovat nové webové stránky za peníze (problematika vybírání poplatků od členů), kdy? na základní stránky GP FANS, vzhledem k malému obsahu dat,by stačily pouze stránky neplacené. V?dy? fórum a galerie by byla ře?ena mimo odkazem, resp. přesměrováním. K tomu se mů?e vyu?ít stránek dosavadních (www.grandepunto.estranky.cz, nebo i jiných neplacených.

Stačil by jednoduchý obsah, který poněkolikáté opakuji:

1) ÚVODNÍ STRÁNKA (krátký pokec o FANS, podmínky pro přihlá?ení do FANS)
2) ČLENOVÉ FANS (odkaz-přesměrování na galerii)
3) SRAZY FANS (odkaz-přesměrování na galerii)
4) FÓRUM (odkaz-přesměrování na fórum)

O tyto jednoduché stránky a jejich grafickou podobu (nějakou stálou představu pořád nosím v hlavě) bych se zkusil postarat.

Vzhledem k tomu ze galerie se da implementovat jako cast jine stranky z jakoukoliv adresou tak je to docela jedno. pro galerii sem v soucasne dobe vyclenil asi 7GB. myslim ze by to melo vzhledem k poctu clenu urcite stacit
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Du?an píše:Carlosi, galerie se mi líbí.
Mám několik připomínek:

1) Myslím si, ?e pokud by měla tato galerie slou?it jako základní stránky GP FANS, je ?patné, ?e v názvu neobsahují pojem "grandepunto" ale "dr?ak". Chápu, ?e je galerie vyrobena na strankách "drzak" a název nelze změnit, proto by bylo dobré vytvořit základní stránky s obsa?eným pojmem "grandepunto" v názvu, aby byly zobrazitelné v internetových vyhledávačích (např. "grandepuntofans", "grandepunto-fans" apod.). V těchto základních stránkách by pak byl odkaz na "Členové fans", který by nasměroval náv?těvníky na Tebou vytvořenou galerii.

2) Ve vytvořené galerii je perfektní, ?e jsou vlo?ené fotky prohlí?et postupně pouhým klikáním na ?ipku. Pokud si ka?dý člen zalo?í svou galerii a bude moct pod vlastním heslem vkládat své fotky, bude to paráda.

3) Nevím, jestli je v této galerii potřeba, aby tam bylo provádět takové operace, jako: "Poslední komentáře", "Nejprohlí?eněj?í", "Nejlépe hodnocené", "Oblíbené" a "Vyhledávání"..

4) Dále by bylo asi nějak potřeba o?etřit "neveřejnost" galerie, aby se nemohl volně registrovat ka?dý kdo galerii nav?tíví a nemohl sem volně vkládat fotky, které s GP a FANS vůbec nesouvisí a nebyla tak v galerii snů?ka krávovin.
Ne?lo by toto nějak omezit, např. tak, ?e by "správce" předal "členovi FANS" heslo, pod kterým by se "člen" přihlásil ?

5) Je?tě doplňuji problém, ?e se při otevření např. "Srazy" neobjeví první fotka celá, musím si sjet po straně kurzorem trochu dolů, a při posunutí na dal?í fotku (kliknutím na ?ipku) se dal?í fotka nezobrazí zase celá.

6) Kdyby chtěl autor k fotce doplnit nějaký text, lze to udělat?

To je takový můj první nástřel připomínek. :idea:

Jinak :clap
Uz jsem to opravil...kdyz ted budes preklikavat fotky sipkama a nebo kdy kliknes na nahled, hodi te to primo na obrazek, nemusis scrolovat pres hlavicku a menu dolu..ale byla to ku*va drina :D
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Zamčeno