Odcizené GP

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

kuta33 píše:Nikomu to nepřeju, ale kdy? u? se náhodou stane i přes ve?keré zabezpečení, ?e auto zmizí sly?el jsem zajímavý a levný nápad. Někde v autě dobře schovat starý mobil napevno připojený na zdroj, samozřejmě se SIMkou. Policajti mají mo?nost podle signálu telefon dohledat, jestli se jim bude chtít hledat ten telefon, najdou i auto. :ehm
Jo ale pouze v pripade ze tem mobil bude mit signal. Jinak je to nanic.
Obrázek
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Samozřejmě, ?e musí mít signál, pokud auto nevyvezou do lesa na Ukrajinu, nebo neschovají do CO krytu, tak je ?ance, a ta by přece měla umírat poslední.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

kuta33 píše:Samozřejmě, ?e musí mít signál, pokud auto nevyvezou do lesa na Ukrajinu, nebo neschovají do CO krytu, tak je ?ance, a ta by přece měla umírat poslední.
Staci zajet treba do podzemky a je po srande. V nekterych podzemkach neni signal.
Obrázek
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Vidím, ?e jsi skeptik tělem i du?í. :/
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

kuta33 píše:Vidím, ?e jsi skeptik tělem i du?í. :/
Skeptik rozhodne nejsem ale v teto veci jsem realista. O teto moznosti jsem uz slysel driv a urcite to funguje jak pises ale jen za predpokladu ze ten mobil ma signal ale jakmile ho nema tak je to na prd. Jinak se s tebou rozhodne nechci prid oba mame v dane veci pravdu. 8)
Obrázek
Zamčeno