Problém z nastartovaním

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Ladin
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: ned črc 29, 2007 20:47
Bydliště: Zlaté Moravce

Problém z nastartovaním

Příspěvek od Ladin »

Dnes som ?iel po tý?dni nastartova? auto a u? pri otváraní nereagovalo na dialkové. Po otvorení dverí kžúčom som ?iel na?tartova? pričom sa rozsvietili kontrolky a kontrolka Poruchy systému vstrekovania stále bliká a cuká, pričom ostatné kontrolky ostali tie? zapnuté.

Obrázek

Neviem čo to mo?e by?. Skusim da? nabi? baterku a uvidim. Starter pri točení ani necukne.
Punto Grande, modrá metalíza, 1.3Mjet 90koní 6 rýchlostné.
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

jestli ti sviti vsechny kontrolky, tak to si myslim, ze baterkou urcite nebude. pokud sviti motor, popr. vstrikovani, tak to nestartuje spis proto, ze ridici jednotka vi, ze je neco spatne a nedovoli to nastartovat...
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

.. to vypadá na diagnostiku ve Fiatu :?
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Já bych to viděl na vybitou bataerii, proto?e vět?inou příhody s rozsvícenými v?emi kontrolkami měly co do činění s napětím. Dobít baterii a uvidí?, ono kdy? ani nehne centrálem, jak chce?, aby hnula startérem?????
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:Já bych to viděl na vybitou bataerii, proto?e vět?inou příhody s rozsvícenými v?emi kontrolkami měly co do činění s napětím. Dobít baterii a uvidí?, ono kdy? ani nehne centrálem, jak chce?, aby hnula startérem?????
Jsem stejného mínění, jak pí?e Honzus, zkus dobít baterku, má? diesel, ten té ??ávy k nastartování potřebuje hodně. Jestli má? čím, tak změř jaké ma ta baterka napětí.
Naposledy upravil(a) Jarouš dne sob lis 10, 2007 14:35, celkem upraveno 1 x.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Ladin
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: ned črc 29, 2007 20:47
Bydliště: Zlaté Moravce

Příspěvek od Ladin »

Tak baterka je nabitá a auto nakoplo hned. Len musim e?te zisti? co ju mohlo tak uplne vybi?.
Punto Grande, modrá metalíza, 1.3Mjet 90koní 6 rýchlostné.
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

Tý?deň státia... Má? tam alarm?? Zmeraj odber a uvidí?, či je nadmerný...
dualogic
Ladin
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: ned črc 29, 2007 20:47
Bydliště: Zlaté Moravce

Příspěvek od Ladin »

Alarm tam nie je. Radio je original a bolo vypnute svetla tiez tak neviem co to mohlo byt. Akurat predosly majitel si tam dal tajny vypinac ktory ale nepouzivam.
Punto Grande, modrá metalíza, 1.3Mjet 90koní 6 rýchlostné.
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

Tak určitý odber, minimálny, to má v?dy... Ide o to, či tam niečo iné nerobilo zvý?ený odber, napríklad nejaký skrat... Ak nie tak u? má? slabú baterku... Najlep?ie bude odmera? kludový odber, či nie je zvý?ený...
dualogic
Ladin
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: ned črc 29, 2007 20:47
Bydliště: Zlaté Moravce

Příspěvek od Ladin »

No dufam ze teraz chvilu vydrzi. V pondelok rano idem na nom do blavy a ked sa v piatok vratim domov tak si to dam u znameho vsetko premerat.
Punto Grande, modrá metalíza, 1.3Mjet 90koní 6 rýchlostné.
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Problém se startowáním

Příspěvek od Tinkturak »

Jen bych chtěl reagowat na příspěwek, kde někteří z wás uwáděli, ?e nastartowali a? na kolikátý pokus (nemohu jej momentálně najít w těchto příspěwcích)

Jen mne tak napadlo, proto?e se mi dneska stalo to samé (ale s tím rozdílem, ?e jsem si hned uwědomil, kde dělám chybu). Ne? přepnete klíček z polohy start do polohy, kdy se roztočí startér, musí zhasnout kontrolka načtení imobilizéru (je to takowý symbol ?lutého autíčka s welkou kladkou).
Nebyly ty wa?e problémy s opakowaným startowáním způsobeny jen tím, ?e jste nenecvhali deaktiwowat imobilizér a prostě jste to točili "naprázdno"? Chce si na to zwyknout, ale je to něco jako kdy? musíte u dízláku nechat nahřát ?hawící swíčku před natočením motoru. Tak?e mo?ná to bude chtít jen nemít rychlou ruku ;)
Ale mo?ná se pletu a je to u wás nějaká záwada w něčem jiném;)
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Márty
VIP uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv čer 28, 2007 9:39
Bydliště: sever na?í země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty »

Má? pravdu. Kdy? jsem auto kupoval, prodejce mi důrazně a několikrát opakoval a? při startování nechám v?echny kontrolky zhasnout. A? nespěchám se startováním. Pokud vlezete do vozu a otočíte klíčkem defac to hned do druhé polohy, tak se nedivte, ?e máte problémy se startováním.
Obrázek Grande Punto, 5dv., 1.4 77k, Dynamic (New Orleans Blue), Obrázek5.8l/100km
http://www.grandepunto.tym.cz
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

to je fakt, taky se mi tohle jednou stalo a hned jsem si vzpomnel na slova prodejce...holt obcas jen staci mit nastrazeny usi a ridit se radami moudrych
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

netwalker píše:to je fakt, taky se mi tohle jednou stalo a hned jsem si vzpomnel na slova prodejce...holt obcas jen staci mit nastrazeny usi a ridit se radami moudrych
No mně to sice prodejce zmínit opomenul, nicméně jsem se dr?el logiky :lol: :wink:
Přece jen tohle nejní prwní mé přibli?owadlo a ta ikonka na displeji přece jen se dá pochopit :))

(Taky něco trwá ne? nabůtuje ten windous w tom wozítku :lol: :lol: :lol: )
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Chlapi, chlapi... četl někdo z vás manuál k autu? :D :D :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Zamčeno