Grandepunto - uka?te ta svoje

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

joooj, no ja by som asi do tvrdsieho auta nesiel. Aj tak sa mi zda byt dost tvrde, to by sme museli mat normalne cesty a nie tankodrom.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak je pravda ze fiat je od víroby uz tvrdsi nez konkurence ale tak kazdymu vyhovuje neco jinyho.ja bych houpavou lod nesnes,musi to poradne busit a rezat zatacky jinak to nejni pak malej sportak :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

vsetko je to otazka zvyku. Aj tak si myslim ze gpecko sedi dost dobre na ceste aj bez toho, aby sa tam museli montovat nejake ine pruziny, ale zase to lepsie vyzera ked je to o par centi klesnute
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

kubenko píše:vsetko je to otazka zvyku. Aj tak si myslim ze gpecko sedi dost dobre na ceste aj bez toho, aby sa tam museli montovat nejake ine pruziny, ale zase to lepsie vyzera ked je to o par centi klesnute
Nerekl bych, ze seriove GP sedi dobre na ceste dost se naklani, obzvlast na origo 15" kolech, se sportovnim podvozkem a s vetsimi koly je to uplne o necem jinem, a tvrdost pro mne nic neznamena mel jsem punto prvni generace a bylo tvrdsi nez GP takze spokojenost(PS:akorat uz jsem menil predni cepy) :D
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

kubenko píše:vsetko je to otazka zvyku. Aj tak si myslim ze gpecko sedi dost dobre na ceste aj bez toho, aby sa tam museli montovat nejake ine pruziny, ale zase to lepsie vyzera ked je to o par centi klesnute
Tak ti doporučuju porovnat jízdu s GP na normálních pru?inách a GP ve verzi Sport, kde jsou pru?iny o 2 cm krat?í a mají tu??í charakteristiku. Já jsem si ta dal právě ty ze Sporta a rozdíl je to dost znatelný. Není to na úkor pohodlí, vzhledově to zvenku taky moc poznat není, ale jízdně je to paráda. Normální GP je toti? relativně vysoko postavené a v zatáčkách a při bočním větru je to znát.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Davids píše:
kubenko píše:vsetko je to otazka zvyku. Aj tak si myslim ze gpecko sedi dost dobre na ceste aj bez toho, aby sa tam museli montovat nejake ine pruziny, ale zase to lepsie vyzera ked je to o par centi klesnute
Nerekl bych, ze seriove GP sedi dobre na ceste dost se naklani, obzvlast na origo 15" kolech, se sportovnim podvozkem a s vetsimi koly je to uplne o necem jinem, a tvrdost pro mne nic neznamena mel jsem punto prvni generace a bylo tvrdsi nez GP takze spokojenost(PS:akorat uz jsem menil predni cepy) :D
to se nediv kdys tam mas takovy salámy
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Jarou? píše:
kubenko píše:vsetko je to otazka zvyku. Aj tak si myslim ze gpecko sedi dost dobre na ceste aj bez toho, aby sa tam museli montovat nejake ine pruziny, ale zase to lepsie vyzera ked je to o par centi klesnute
Tak ti doporučuju porovnat jízdu s GP na normálních pru?inách a GP ve verzi Sport, kde jsou pru?iny o 2 cm krat?í a mají tu??í charakteristiku. Já jsem si ta dal právě ty ze Sporta a rozdíl je to dost znatelný. Není to na úkor pohodlí, vzhledově to zvenku taky moc poznat není, ale jízdně je to paráda. Normální GP je toti? relativně vysoko postavené a v zatáčkách a při bočním větru je to znát.
no sporta sem mel,tak troskku se taky naklanel ale musim rict ze predtim sem mel feldu s hr podvozkem stavitelnym a presto grande sedelo líp,ikdys totalni tvrdolin to nebyl,staci snizit pruziny a myslim ze to staci bohate,a jeste rozsirit kola bud podlozkama nebo jiny s mensim et,to uz je taky znat ale chcte to pak zase dorazy do zadu jinak pri 4 lidech sem drel,mel sem alu dotz mugello 8/17
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

.bany píše:
Davids píše:
kubenko píše:vsetko je to otazka zvyku. Aj tak si myslim ze gpecko sedi dost dobre na ceste aj bez toho, aby sa tam museli montovat nejake ine pruziny, ale zase to lepsie vyzera ked je to o par centi klesnute
Nerekl bych, ze seriove GP sedi dobre na ceste dost se naklani, obzvlast na origo 15" kolech, se sportovnim podvozkem a s vetsimi koly je to uplne o necem jinem, a tvrdost pro mne nic neznamena mel jsem punto prvni generace a bylo tvrdsi nez GP takze spokojenost(PS:akorat uz jsem menil predni cepy) :D
to se nediv kdys tam mas takovy salámy
V tomhle jsem pozitkar miluju kdyz auto v zatackach sedi jak pribite, a jestli budu menit co 10 000 km cepy mi zase tak nevadi. :-)
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak kazdej 10 to mas tak do pul roka a na zimu stim snad nejezdis ne,tak co rok,to novy cepy,pockej pak to pride ramena,kosti,no to je fuk,hlavne ze je to krasny,a co moturek,jede to hur-je to znat?
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

.bany píše:tak kazdej 10 to mas tak do pul roka a na zimu stim snad nejezdis ne,tak co rok,to novy cepy,pockej pak to pride ramena,kosti,no to je fuk,hlavne ze je to krasny,a co moturek,jede to hur-je to znat?
Najezdim rocne na letnich kolach tech 8000 km, v zime mam origo 15" a uz to ma stema kolama najeto 25 000km a prvni vymena cepu. Jinak nejak moc nejde poznat, ze by ty kola nejak auto dusili, samozrejme si s tim moc nezagumujes, a kdyz jedes na neutral na 15" to jede rychleji a dyl. Ale motor je vcelku silny, takze nejake zpomaleni jsem s tim nepoznal.
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

.bany píše:tak kazdej 10 to mas tak do pul roka a na zimu stim snad nejezdis ne,tak co rok,to novy cepy,pockej pak to pride ramena,kosti,no to je fuk,hlavne ze je to krasny,a co moturek,jede to hur-je to znat?
mam najeto 24 000 na eibach sportline a 17" kolech a cepy zatim v pohode. a to tomu davam nazrat
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak to je gut,nejspis budu kupovat od petra1985 naftu chip 160 hp tak pprremejslim taky o 18 ,ale jeste nevim,zbyli mi novy 17 z oranz?e tak jeste uvidim,kazdopadne podvozek posilim min pruzinama jak to ma carlos,vypada to luxusne takhle dole
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

chlapi vy ste riadni maniaci. Co stoja original pruziny zo SPORTa ?
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

.bany píše:tak to je gut,nejspis budu kupovat od petra1985 naftu chip 160 hp tak pprremejslim taky o 18 ,ale jeste nevim,zbyli mi novy 17 z oranz?e tak jeste uvidim,kazdopadne podvozek posilim min pruzinama jak to ma carlos,vypada to luxusne takhle dole
ale chce to i podlozky. jinak sou ty kola hodne utopeny. kdyz se to snizi tak to jeste vynikne. viz fiatforum.com
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

kubenko píše:chlapi vy ste riadni maniaci. Co stoja original pruziny zo SPORTa ?
Kolem 1500,- za jednu.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Zamčeno