Zimní pneumatiky

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

brasci píše:Ale áno, na eshopoch ich u? dávno ponúkajú... To aj v tom, kde som ich kupoval, povedali, ?e u? majú cenníky na plusky od výrobcu, ale gumy e?te nie...

Pokiaž neuvidím foto, UG7+ presne v tomto konkrétnom rozmere tak neuverím... A real foto, nie z netu...
..nevím, o co Ti jde, ale nehodlám se hádat, za svým slovem si stojím (někdy mě napadá, proč se vůbec sna?ím odpovídat) :?
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Pepa nel?e !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UG 7+ mám na autě a sehnat je nebyl absolutně ?ádný problém. Ani jsem je nemusel objednávat, proto?e je měli skladem.

Proč by taky někdo kecal, ?e ?
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

Nehovorím, ?e kecá?...

Čo bude s tou fotkou?? :lol:
dualogic
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

brasci píše:Ale áno, na eshopoch ich u? dávno ponúkajú... To aj v tom, kde som ich kupoval, povedali, ?e u? majú cenníky na plusky od výrobcu, ale gumy e?te nie...

Pokiaž neuvidím foto, UG7+ presne v tomto konkrétnom rozmere tak neuverím... A real foto, nie z netu...
Mam je tyden, UG7+, na snehu jsem s nima jeste nebyl, nez vstanu tak dycky roztaje. Na suchu a mokru drzi na ***** :D ...v porovnani s letakama. Co chcete jeste slyset?
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

carlos píše:
brasci píše:Ale áno, na eshopoch ich u? dávno ponúkajú... To aj v tom, kde som ich kupoval, povedali, ?e u? majú cenníky na plusky od výrobcu, ale gumy e?te nie...

Pokiaž neuvidím foto, UG7+ presne v tomto konkrétnom rozmere tak neuverím... A real foto, nie z netu...
Mam je tyden, UG7+, na snehu jsem s nima jeste nebyl, nez vstanu tak dycky roztaje. Na suchu a mokru drzi na ***** :D ...v porovnani s letakama. Co chcete jeste slyset?
co je 5 hvězdiček? :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Jarou? píše:
carlos píše:
brasci píše:Ale áno, na eshopoch ich u? dávno ponúkajú... To aj v tom, kde som ich kupoval, povedali, ?e u? majú cenníky na plusky od výrobcu, ale gumy e?te nie...

Pokiaž neuvidím foto, UG7+ presne v tomto konkrétnom rozmere tak neuverím... A real foto, nie z netu...
Mam je tyden, UG7+, na snehu jsem s nima jeste nebyl, nez vstanu tak dycky roztaje. Na suchu a mokru drzi na ***** :D ...v porovnani s letakama. Co chcete jeste slyset?
co je 5 hvězdiček? :D
HOVNOO
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

carlos píše:
Jarou? píše:
carlos píše: Mam je tyden, UG7+, na snehu jsem s nima jeste nebyl, nez vstanu tak dycky roztaje. Na suchu a mokru drzi na ***** :D ...v porovnani s letakama. Co chcete jeste slyset?
co je 5 hvězdiček? :D
HOVNOO
Já si to myslel :lol: kámo? obul UG7 loni a zahrnul pod to HOVNOO i chování na sněhu :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Jarou? píše:
carlos píše:
Jarou? píše: co je 5 hvězdiček? :D
HOVNOO
Já si to myslel :lol: kámo? obul UG7 loni a zahrnul pod to HOVNOO i chování na sněhu :D
Ja sem vychazel z testu v autobildu...takze si nemyslim, ze bych poznal rozdil mezi UG7, dunlopkama nebo treba michelinama...
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Brasci - bud mi ver, nebo never ..... fotit ti to ale nebudu !

Carlosi - oproti 17" je to auto hrozne neriditelne, vid ? :D

Jinak s tema gumama jsem na snehu uz cosi najezdil a zatim nemam sebemensi vyhrady :P
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Drtikol píše:Brasci - bud mi ver, nebo never ..... fotit ti to ale nebudu !

Carlosi - oproti 17" je to auto hrozne neriditelne, vid ? :D

Jinak s tema gumama jsem na snehu uz cosi najezdil a zatim nemam sebemensi vyhrady :P
Ten rozdil je velikej, uz sem mel parkrat problem :) Ale verim ze na snih budou super. Verim testum vic nez diskuzim :D Rano jedu do rakouska tak snad to uz zkusim na snehu konecne.
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Tak se tam teda mej pekne a obcas si vzpomen, jak ti ty radovanky zavidim :wink:
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní pneu na GP

Příspěvek od Pepa B. »

..díky za ohlasy (vlastně jen Honzusovi) - po zji?tění v?ech mo?ných rozměrů 16tek pneu na GP je mi jasné, ?e skvělou nabídku na koupi odmítnu, je to ?koda...teď jsem off , ale mo?ná by nebylo marné, třeba do sekce Technika dát v?echny povolené rozměry pneu a alu (ET, J , ..) na GP, a? tady pří?tě někdo nespamuje jako já teď ... :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Zimní pneu na GP

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše:..díky za ohlasy (vlastně jen Honzusovi) - po zji?tění v?ech mo?ných rozměrů 16tek pneu na GP je mi jasné, ?e skvělou nabídku na koupi odmítnu, je to ?koda...teď jsem off , ale mo?ná by nebylo marné, třeba do sekce Technika dát v?echny povolené rozměry pneu a alu (ET, J , ..) na GP, a? tady pří?tě někdo nespamuje jako já teď ... :wink:


Pokud mě nikdo nepředběhne, tak zalovím ve svých zdrojích a pár řádek k pou?itelným rozměrům pneu a disků napí?u :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

Drtikol píše:Brasci - bud mi ver, nebo never ..... fotit ti to ale nebudu !
Ja Ti verím... :roll:

Len by sa mi taká fotka zi?la, aby som mal čím operova? keď to budem reklamova? v eshope, ktorý mi povedal, ?e v tomto rozmere e?te nenabehla výroba... Ale keď si neoochotný, budem si to musie? zohna? inde... Nevadí..


Kto máte UG7+ v rozmere 185/65 R15 88T, mohli by ste mi spravi? fotku clej bočnice pneu?? Aby tam bolo vidno nápis, romer a DOT, najlep?ie nejaké väč?ie rozlí?enie... Vopred dik
dualogic
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

tak jsem konecne vyzkousel UG7+ na snehu. drzi moc pekne. takze muzu doporucit.
Zamčeno