Soutě? The night of mylife

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Ví? o páteční soutě?i o Grande Punto?

ano
3
14%
ne
18
86%
 
Celkem hlasů: 21

JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Soutě? The night of mylife

Příspěvek od JardaK. »

Tak jsme si s Dájou řekli, ?e se v pátek zúčastníme soutě?e o Grande Punto. Proto by mě zajímalo, kolik z nás, fiatistů, o této soutě?i vůbec ví! Potřebuju si toti? udělat představu, a? mů?u střelit nějaké číslo o počtu zúčastněných, co? je právě rozhodující otázka této soutě?e. Tak?e bych prosil ka?dého z Vás, který o tom ví, a? hlasuje! Díky!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Co to je zac? Posli nejaky odkaz
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kriss píše:Co to je zac? Posli nejaky odkaz
Akce je na Fiat.cz
Jedná se o předváděčky se zku?ebními jízdami od 24.6. do 25.6.2011

Já se chystám a to Punto VYHRAJU :!: :!: :!: :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:Já se chystám a to Punto VYHRAJU :!: :!: :!: :D
Ty u? Punto má?, ale Dája a já vlastně taky je?tě ne!!! Počítám s tím, ?e kdy? se tu ozval zatím jenom Kriss, který o tom nemá ani páru, ?e účast bude minimální a v noci nepřijde do autosalonů ani noha (soutě? bude probíhat nonstop). Holt Fiat není VW a, přiznejme si to, Fiat u? del?í dobu nepři?el s ničím novým, tak?e není na co lákat!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

u? jo...ale neměl jsem tu?ení...přítelkyně ale dal?í punto nechce, tak?e jedině bych tam poslal bráchu 8)
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Soutě? u? proflákli i v televizi, včera večer bě?ela reklama. 8)
Tak?e se stě?uje odhad, vyčůraní če?i se určitě přijdou zadarmo povozit, zvlá??, kdy? za to mů?ou je?tě vyhrát. :lol:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

Reklamu jsem zaregistroval, ale stejně jsem nechytl, o co jde. Kdyby tam bylo Bravo Mylife (teď vystavují na pra?ské magistrále), tak klidně.
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tak sem se byl povozit u nas a pry za dnesek neco kolem 35lidi, to jsem teda cekal trosku vice. Jinak sem tam byl k veceru tak mi pucil bravu s najetyma 5km 1,4 16V 90cv...kupodivu se mi zdala v nizkych otackach zivejsi nez moje, ale zvuk to melo peknejsi skoro jako s otevrenym sanim :)
GP 1,4 16V SPORT
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Byl jsem v pátek, absolvoval jsem asi půlhodinovou jízdu s Bravem T-Jet - hezké. No a asi hodinový pokec s prodavačem
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:Byl jsem v pátek, absolvoval jsem asi půlhodinovou jízdu s Bravem T-Jet - hezké. No a asi hodinový pokec s prodavačem
No, já byl v pátek s Dájou v Havířově, tak?e jsme dali ka?dý za sebe tip (já 371, Dája něco kolem 100, pak jsme dali tip za moji bývalku (nevím přesně, bylo to něco přes 1000). Svezli jsme se naftovou Lineou 55 kW, bylo to líné, holt jsem zvyklý na svoje, které je rozhodně ?ivěj?í. Pokec byl asi půlhodinový, u? se tam známe. V sobotu si tipla přítelkyně ve Fiatu v Ostravě číslo 202, tak?e máme celkem čtyři tipy. Zku?ební jízda byla v 1,2 F500, a to se mi líbilo moc. Moje první auto toti? byla právě pětistovka (ale původní), tak?e mám k tomu auto dost citový vztah. Dali nám klíče do ruky a nechali nás, a? se svezeme sami, bez laskavého dozoru, tak?e mě p. Reček příjemně překvapil!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Ach ty tvoje tipy pes 40 prodejcu fiatu a 200 jizd,to je na kazdyho prodejce 5 jizd,mam tuseni ze ty to nevyhrajes :-) nic ve zlym :-) jen konstatuju :twisted:
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Grande EVO píše:Ach ty tvoje tipy pes 40 prodejcu fiatu a 200 jizd,to je na kazdyho prodejce 5 jizd,mam tuseni ze ty to nevyhrajes :-) nic ve zlym :-) jen konstatuju :twisted:
Nevím, jestli je to poznámka ke mě, pokud ano, tak jsem sám za sebe tipoval 371 soutě?ících, tak?e ?ádných 200! A při tipování musím pou?ívat trochu logiku, tak?e jsem vycházel z toho, ?e prodejců je 50 (ne 40 - to snad není problém spočítat!), v noci nepřijde nikdo, pro malou mediální masá? o tom nebude mít moc lidi ?ádné povědomí atd., atd., tak?e moje číslo bylo nakonec 371. Stejně nikdo z nás tady není Pánbůh, tak?e konečný výsledek se ani vypočítat nedá, proto nevím, co tady ře?í?? Jinak jsem dal tipy čtyři s velmi rozdílnými odhady, tak?e konečný výsledek se k na?im tipům mů?e blí?it. A kdy? tu?í?, ?e nevyhraju, tak mů?e? taky raději říct, jaké má? tu?ení o tom správném čísle - správném výsledku!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jem zvědavý, kdy se dovíme nějaký výsledem, kolik byl správný typ
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:Jem zvědavý, kdy se dovíme nějaký výsledem, kolik byl správný typ
Myslím, ?e v podmínkách soutě?e bylo napsáno, ?e Fiat dá ka?dému soutě?ícímu vědět, jak dopadl, akorát si u? nepamatuju, jestli mu budou volat nebo po?lou vzkaz na mejla. Odhaduju, Du?ane, ?e do týdne by u? mohlo být rozhodnuto, to ví?, musí čekat, ne? dojdou v?echny tipy shromá?děné u jednotlivých dealerů a pak to někdo musí roztřídit a vyhodnotit. Já ve svých snech o vítězství v soutě?i zva?oval, ?e bych si nevzal výhru ve formě GP, ale ?e bych něco málo (70 tis.) připlatil a koupil F500. No a teď zase zpátky do reálného ?ivota a ke strojům!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

:D Mám dojem, ?e telefonicky a maiem vyrozumí jen výherce.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno