Nemáte někdo leták na "staré" Grande Punto?

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Nemáte někdo leták na "staré" Grande Punto?

Příspěvek od Kovboj »

Nemáte někdo náhodou PDF s letákem na "staré" Grande Punto z roku 2009? Na stránkách jsou jen na nové Punto Evo a Punto Activ. Já bych ale potřeboval prospekt na Grande Punto kde je popsána výbava Dynamic. Díky.

Je?tě bych se zeptal - pokládáte za dobrou volbu vybrat si "skladové" Grande Punto místo nového Activu? Podle výbavy se mi to zdá jako jednoznačně lep?í volba, jen nevím jestli nemá Activ přece jen nějakou výhodu nebo modernizaci...
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemáte někdo leták na "staré" Grande Punto?

Příspěvek od Pepa B. »

měl jsem GP výbava Dynamic, kamarád si koupil nové GP výbava Active - moje Punto bylo jednoznačně lépe vybavené (rádio+ovládání, zadní dělené kobercem pota?ené sedačky, chromové (stříbrný plast) li?ty kolem řadičky atd.). On měl ale pěkný černý světla a nový budíky :)
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemáte někdo leták na "staré" Grande Punto?

Příspěvek od Kovboj »

Třeba se to bude někomu hodit - prospekt jsem nena?el ale starý ceník kde je popsaná výbava Grande Punto Dynamic ano: http://www.fiat.cz/dokums_dokumenty/gra ... dv_286.pdf
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

nějaké prospekty bych tu na?el, kdy?tak po?li mail třeba v SZ :wink:
GP 1,4 16V SPORT
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ted nekoupis Grande Punto a ani Punto Active ale Punto Actual. Je to v podstate Active do ktereho si vyberes co chces. Letak z doby kdy jsem bral Grande ja (11/2008) je tady: http://www.edisk.cz/stahni/70261/Grande ... .41KB.html.

Dole je srovnani vybav jake byli.

Pak byla zmena ze zrusili Emotion a dali tam Racing.
Obrázek
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

Teddy86 píše:Ted nekoupis Grande Punto a ani Punto Active ale Punto Actual. Je to v podstate Active do ktereho si vyberes co chces.
Díky za ten leták. S tím Actualem/Activem jsem si to popletl, ale Grande je?tě občas jde sehnat jako výprodeje ze skladu. Na nějaké jsem je?tě narazil a přemý?lím jestli do něj jít nebo vzít "nové". Přece jen, Active bude nově vyrobený, Grande někde minimálně půl roku stál na sněhu a de?ti...
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Presne ako povedal Teddy86: 'Ted nekoupis Grande Punto a ani Punto Active ale Punto Actual. Je to v podstate Active do ktereho si vyberes co chces.' kolega si minule taketo kupoval (asi 2 mesiace dozadu). 8350 EUR za 1,4 8V. Je ale pravda, ze to Dynamic vybava nie je. Ma to len ten zakladny palubak, nema strieborne doplnky, ani nalakovane klucky dveri vo farbe, nema to 6 airbagov, sedacky su tie najzakladnejsie z toho najzakladnejsieho materialu, nema kobercek na zadnych sedackach v kufri ani comfort palubovku, inu radiacu paku... no a este kopec takychto malickosti, mozno pre niekoho zbytocnosti, ale mne sa s nimi to auto paci. Ale zase ma motor silnejsi. :D Ak Ta taketo veci netrapia a nebudu ta skret ze ich nemas a chces jazdit, tak to mas jasne :D Ber Punta! Uz sa aj tak vyrabaju iba Eva. S Actualmi/Activmi je uz definitivny koniec - uz sa len vypredavaju...
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

Igor

Příspěvek od TomasK »

No ale sedacky mas aj ty tie najzakladnejsie akurat mas iny material na nich natiahnuty. A ako ten kolega co to kupil mozem povedat ze za tu cenu stacia 4 airbagy a sedacky mam rad :)
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

nie je potah ako potah, ale OK... Som rad, ze sa Ti sedi dobre :wink: Ved koniec koncov je to GRANDE PUNTO!!! :!: :lol:
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já u? bych si raději koupil Evo v nějaké dobré kombinaci barvy a černého plastu, či s lakovaným plastem na náraznících.
Důvod: 7 pytlů, super přístrojovka a vyplně dveří aj.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

Igor píše:...Ma to len ten zakladny palubak, nema strieborne doplnky, ani nalakovane klucky dveri vo farbe, nema to 6 airbagov, sedacky su tie najzakladnejsie z toho najzakladnejsieho materialu, nema kobercek na zadnych sedackach v kufri ani comfort palubovku, inu radiacu paku...
Stříbrné doplňky jsou mi celkem ukradené, ale zaujal mě ten rozdíl v počítači a v sedačkách. Jde jen třeba o jiný displej a jiný potah, nebo je počítač v Actualu nějak "omezený" a sedačky jinak tvarované?
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

Du?an píše:Já u? bych si raději koupil Evo v nějaké dobré kombinaci barvy a černého plastu, či s lakovaným plastem na náraznících.
Důvod: 7 pytlů, super přístrojovka a vyplně dveří aj.
Ale co se mě týče tak má Evo bohu?el taky o třídu ?kareděj?í "čumák". Co se mě týče tak si rad?i vyberu předek ve stylu Masserati nebo Jaguáru ne? ve stylu pětistovky...
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Kovboj píše:
Igor píše:...Ma to len ten zakladny palubak, nema strieborne doplnky, ani nalakovane klucky dveri vo farbe, nema to 6 airbagov, sedacky su tie najzakladnejsie z toho najzakladnejsieho materialu, nema kobercek na zadnych sedackach v kufri ani comfort palubovku, inu radiacu paku...
Stříbrné doplňky jsou mi celkem ukradené, ale zaujal mě ten rozdíl v počítači a v sedačkách. Jde jen třeba o jiný displej a jiný potah, nebo je počítač v Actualu nějak "omezený" a sedačky jinak tvarované?
pocitac ma mensi displej a je ochudobneny o nejake 'options'. Neviem ale presne ake. Inak je taky ako o verzii Active. Sedacky tvarovo nie su nejak vyrazne ine, len ta farba a po hmatu je to podla mojho usudku horsi material. No das potahy a neriesis :)
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Kovboj píše:
Du?an píše:Já u? bych si raději koupil Evo v nějaké dobré kombinaci barvy a černého plastu, či s lakovaným plastem na náraznících.
Důvod: 7 pytlů, super přístrojovka a vyplně dveří aj.
Ale co se mě týče tak má Evo bohu?el taky o třídu ?kareděj?í "čumák". Co se mě týče tak si rad?i vyberu předek ve stylu Masserati nebo Jaguáru ne? ve stylu pětistovky...
alebo PUNTOSERATI :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=KYQsFVFPCHM
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kovboj píše:
Du?an píše:Já u? bych si raději koupil Evo v nějaké dobré kombinaci barvy a černého plastu, či s lakovaným plastem na náraznících.
Důvod: 7 pytlů, super přístrojovka a vyplně dveří aj.
Ale co se mě týče tak má Evo bohu?el taky o třídu ?kareděj?í "čumák". Co se mě týče tak si rad?i vyberu předek ve stylu Masserati nebo Jaguáru ne? ve stylu pětistovky...
S lakovanými plasty to zase tak hrozně nevypadá. Případně zvolit v černé metle - nemá chybu.

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno