Kde koupit nové Punto?

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Kde koupit nové Punto?

Příspěvek od Kovboj »

Ahoj, po dlouhém hledání nového auta jsem se rozhodl pro nové Grande Punto. A teď ta druhá část problému který přede mnou stojí - kde ho koupit. Je podle vás nějaký rozdíl v jakém autosalonu ho člověk koupí nebo doká?ou někde nabídnout zajímavěj?í podmínky (jak cenu, tak třeba i nějaký jiný bonus navíc)? Případně je lep?í se nějakým autosalonům Fiat raději vyhnout? Mů?ete mi něco doporučit? Jsem z východních Čech, ale nedělá mi problém dojet si i dál.

Nemám ?ádné "mimořádné" po?adavky na auto, pětidvéřový model, 1.2 motor, sem tam něco v elektrice + klima. Nákup by byl na splátky (úvěr, ne leasing). Díky za tipy.
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Cau, gratulujem k vyberu :D ono je dobre tych predajcov prejst viacero. Niekde je pristupnejsi predajca, inde zas im stoji Punta a vedia ho dat za lepsiu cenu :D Niekde maju taku farbu, niekde inu... Ale ak si chces vyberat z katalogu a cakat, tak to je jedine o tom pristupe predajcu. Ja som napriklad ziskal zlavu na nahradne diely 20% + gumove koberceky a povinnu vybavu zdarma v tej predajni a servise kde som auto kupoval. takze pochod na okoli predajcov, popytaj sa, spis si co ponukaju a potom vyberaj. Prajem stastnu ruku pri vybere :D
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

V první řadě si přečti Pravidla fóra. Pro svůj příspěvek jsi mohl pou?ít min. 3 ji? zalo?ená témata

Před koupí doporučuji obeslat prodejce s tvou poptávkou co vlastně chce?. A uvidí?.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

Du?an píše:V první řadě si přečti Pravidla fóra. Pro svůj příspěvek jsi mohl pou?ít min. 3 ji? zalo?ená témata
Pardon. Ale pomocí hledání se mi takové téma najít nepodařilo, na?el jsem jen hodnocení servisů a to jsem si pro?el.
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

Du?an píše:V první řadě si přečti Pravidla fóra. Pro svůj příspěvek jsi mohl pou?ít min. 3 ji? zalo?ená témata

Před koupí doporučuji obeslat prodejce s tvou poptávkou co vlastně chce?. A uvidí?.
du?ko nepéruj tady pořád ka?dého...na jednu stranu tvůj argument chápu,ale na druhou stranu i přes podrobněj?í členění je to tady pro nováčka nepřehledné...!!!!!

No a moje rada?..u? to tady bylo zmíněno..obejdi si více prodejců..uvidí? sám.. taky třeba zále?í na nějakém tom rozpočtu..tady bych třeba volil nějakou skladovku... to by mohlo být více muziky za méně peněz...ka?dopádně gratulace ke správnému výběru.má? představu o barvě?
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... kdy? Ti neudělaj po projeveném zájmu kávu,jdi jinam :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

a hlavně...kdy? nenabídnou modrou barvku(Donyovku..anebo Du?anovku....) neber,...
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

:)

Příspěvek od TomasK »

No mne kavu nechceli dat ale zase dali punta za 8300 EUR :) no podla mna je celkom dobre aj napisat e-mail co chces mat v aute ako napr. Chem motor 1.2 farba nezalezi chcem mat klimu ponuknite. A das kazdeho predajcu v state ktoreho najdes ako adresata tympadom budu vidiet vsetci ze to neposielas len im a urcite sa najde predajca ktoremu chyba kvota na mesiac a da lepsiu zlavu.

No a samozrejme Donyovku ak najdes ber aj ked ne to 1.2 bez sedaciek :)
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

jasne, ved zijeme v modernej dobe :idea:
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kde koupit nové Punto na úvěr?
Důkaz ?e nejsou u v?ech dealerů stejné podmínky. Např. v Praze nabízejí skútry zdarma

http://fiat.pyramidapruhonice.cz/
http://fiat.dojacek.cz/
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

Du?an píše:Kde koupit nové Punto na úvěr?
Důkaz ?e nejsou u v?ech dealerů stejné podmínky. Např. v Praze nabízejí skútry zdarma
Pun?a u? je doma, nakonec jsem ho na úvěr nebral. Ale rozhodně není pravda ?e v?ude jsou stejné podmínky, s úroky jsou schopni prodejci HODNĚ hýbat - stačí na ně jen tro?ku přitlačit.

Jinak pro zajímavost, největ?í sranda je s "akcemi" typu při nákupu na úvěr sleva 30 tisíc. Taky jsem takové nabídky měl, jenom?e ona "sleva" je v?dy vyvá?ena podstatně vět?ím úročením - tak?e ve výsledku člověk zaplatí skoro stejně jako kdy? se úvěr nebo leasing počítá z "bě?né" ceny. I proto se pak nabízí akce typu LCD televize nebo skůtr zdarma. Prostě platí ono známé "Nechci tu slevu zadarmo" :D
FIAT Grande Punto 1,2 Dynamic - Hilly Billy. Za rok najeto přes 20000 bez jediné závady :-)
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

a základní věc...kde koupit puntu.....u fiaatu... :lol:
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kovboj píše:Jinak pro zajímavost, největ?í sranda je s "akcemi" typu při nákupu na úvěr sleva 30 tisíc. Taky jsem takové nabídky měl, jenom?e ona "sleva" je v?dy vyvá?ena podstatně vět?ím úročením - tak?e ve výsledku člověk zaplatí skoro stejně jako kdy? se úvěr nebo leasing počítá z "bě?né" ceny. I proto se pak nabízí akce typu LCD televize nebo skůtr zdarma. Prostě platí ono známé "Nechci tu slevu zadarmo" :D
Samozřejmě i tu platí (tak jako u v?ech půjček), ?e si člověk musí v?echno řádně předem spočítat :idea:

P.S Kovboji, doufám ?e se co nejdříve tu na fóru pochlubí? pár fotkami
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno