Taky chci GP

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Jeníček
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 10, 2010 22:07
Bydliště: Přerov

Taky chci GP

Příspěvek od Jeníček »

Ahoj vsichni. Protoze mam (stejne jako vy) rad neotrelost, eleganci a styl a obcas davam prednost srdci pred rozumem (i kdyz v tomto pripade myslim, ze je to i rozumna volba), rozhodl jsem se dat z velke nabidky aut prednost ojetemu fiatu GP. Prevazne s nim bude jezdit zena s detmi, ale obcas se svezu i ja. Proto chci 5 dveri, motor pravdepodobne 1,4 16V. Chtel bych co nejlepsi vybavu. I kdyz jsem precetl temer vsechno na techto strankach, prosim o jakoukoliv radu. Nekdo psal, ze brat auto s cervenym logem. Proc? Od kdy se vyrabelo? Jezdil nekdo zaroven s 1,2 1,4 a 1,4 16V, aby porovnal pruznost, zrychleni, spotrebu? Maji 1,4 16V 6kvalt? Mam ho koupit v Nemecku, nebo u nas (mate nejaky tip)? Na co si mam dat pozor? Kdy se dela vetsi servis, rozvody atd.? Uvitam jakekoliv informace.
Predem vsem dekuju a preju hodne radosti z jizdy a stastnou cestu.
Jenicek
jardakaw
Návštěvník
Příspěvky: 90
Registrován: sob úno 23, 2008 13:08
Bydliště: Přerov

Příspěvek od jardakaw »

Sem rád ?e v Přerově bude dal?í grande.S benzínem Ti moc neporadím poněvad? mám naftu.Zále?í také na tom kde bude? jezdit.Jestli jenom město nebo aji dálnice.Určitě se tu najdou benziňáci kteří poradí.6 kval tam je a myslím u 1.4 16V.
1,3 MultiJet 90k Racing 3dv Modrá New Orleans
2/2009
Blondak
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 15, 2007 10:49
Bydliště: Přerov

Jeníček

Příspěvek od Blondak »

Zdravím přerovane, auto s cervenym logem bude asi my?lená tečka. Tak?e by mělo jít o sport. Já mám třetím rokem 1, 4 16 V sporta jsem z Přerova. Tak bych ti třeba i poradil. Ale mám tři dveř. Obecně, naprostá spokojenost. Najeto téměř 40 000km-Ze začátku mi celkem rychle mizel olej( 5000km a musel jsem dolít), to se ale po výměně oleje za polosyntetiku také upravilo, tak?e ?ádný problém. Jinak je?tě musím pochválit servis v Přerově. Profesionální přístup a ochota pomoci je tam pravidlem! Fiatu zdar!
GP 1.4 16V StarJet Sport
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

auto s cervenym logem bude asi my?lená tečka
S červeným logom je myslené s červeným logom FIAT a nie modrým. Marí sa mi ?e je to rok výroby od konca roku 2007. Ja mám 2008 u? s červeným.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Cervene logo bylo tusim od listopadu 2007.
Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Pokracovat muzete ZDE
Obrázek
Zamčeno