Problém s B&M

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
crazymofo
Návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: úte bře 04, 2008 15:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Problém s B&M

Příspěvek od crazymofo »

Caute,

chcel som sa spytat, ci aj vy ste uz mali podobny problem s Blue&Me ako mam ja teraz. Totiz nejde mi prepinat pesnicky a ani do menu sa nedostanem. Stava sa to len ked mam zapojeny USB kluc a radio je na Media Player. v minulosti sa to par krat stalo a riesil som to tak, ze som si prepol na radio alebo CD a potom naspat na media player a uz to islo. Teraz tato metoda vsak nefunguje a stale sa to tvari ako keby to bolo zaseknute. Uz som aj viac krat vyberal USB kluc a stale nic. Neviete poradit co s tym? Dik
--
Tomas - BA
Fiat GPS 1.4/16v 95HP - Exotica Red (uz cierna matna), cierne matne disky, cierna matna 3M folia na karoserii, Invidia N1 titanium vyfuk
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s B&M

Příspěvek od g-lobby »

crazymofo píše:Caute,

chcel som sa spytat, ci aj vy ste uz mali podobny problem s Blue&Me ako mam ja teraz. Totiz nejde mi prepinat pesnicky a ani do menu sa nedostanem. Stava sa to len ked mam zapojeny USB kluc a radio je na Media Player. v minulosti sa to par krat stalo a riesil som to tak, ze som si prepol na radio alebo CD a potom naspat na media player a uz to islo. Teraz tato metoda vsak nefunguje a stale sa to tvari ako keby to bolo zaseknute. Uz som aj viac krat vyberal USB kluc a stale nic. Neviete poradit co s tym? Dik
tohle u? jsem někde ře?il a psal sem, ?e mi museli vyměnit celé BM...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
crazymofo
Návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: úte bře 04, 2008 15:06
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s B&M

Příspěvek od crazymofo »

g-lobby píše:
crazymofo píše:Caute,

chcel som sa spytat, ci aj vy ste uz mali podobny problem s Blue&Me ako mam ja teraz. Totiz nejde mi prepinat pesnicky a ani do menu sa nedostanem. Stava sa to len ked mam zapojeny USB kluc a radio je na Media Player. v minulosti sa to par krat stalo a riesil som to tak, ze som si prepol na radio alebo CD a potom naspat na media player a uz to islo. Teraz tato metoda vsak nefunguje a stale sa to tvari ako keby to bolo zaseknute. Uz som aj viac krat vyberal USB kluc a stale nic. Neviete poradit co s tym? Dik
tohle u? jsem někde ře?il a psal sem, ?e mi museli vyměnit celé BM...
si snad robis srandu nie? to fakt na to nie je ziadne ine riesenie, nejaky SW update alebo nieco take? :(
--
Tomas - BA
Fiat GPS 1.4/16v 95HP - Exotica Red (uz cierna matna), cierne matne disky, cierna matna 3M folia na karoserii, Invidia N1 titanium vyfuk
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Mě zase BlůMí občas přepne z MediaPlayer na AUX (i kdy? tam mám jen USB flash disk) a pak nelze přepínat písničky, ale hraje to dál. Nebo mi sem tam začnou na palubáku blikat kilometry a to potom taky nemů?u přepínat písničky a telefonovat skrz BT handsfree.

Je?tě, kdybych tak věděl, kde je v autě to tlačítko na reset windows, třeba by to pomohlo. :) Snad auto nechytlo nějakýho vira :lol:
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no colin to som uz psal ja v mojom denicku to mam pofotene robil to nezacinovany konektor na USB
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

No vidí?, u? si na to vzpomínám. Budu se na to muset taky mrknout, díkec.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Odpovědět