g-lobby a jeho přemisťovadla

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Opravná sada je k hovnu, do auta jednoznačně patří rezerva. Pádné důvody ji? byly řečeny vý?e. Postavit svou teorii pravděpodobnosti na tom, ?e jsem neměl 10 let defekt, je opravdu - mírně řečeno hloupé. :wink: Analogicky - nač mít v autě pásy nebo airbag, kdy? třeba člověk nikdy předtím neboural? :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak tak :lol: :lol: :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

Du?an píše:

Jinak já bych rezervu nahradil opravnou sadou na dojetí. Já jsem jejím zastáncem, proto?e píchnout se mi min. 10 let nepodařilo.
My jsme dokonce měli na výběr při koupi... k dispozici byly obě varianty. A jak je psáno, opravná sada zalepí jen píchnutí, ale vět?í díra, kterou na na?ich silnicích "vyrobit" také není problém, to nespraví. Proto mám rezervu a díky za ní. Ikdy? jsem ji je?tě pou?ít nemusela.

Evi
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ja bych jen rad upozornil ze jste off tak se prosim s diskuzi o rezerve presunte do prislusneho tematu. Dekuji
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Teddy86 píše:Ja bych jen rad upozornil ze jste off tak se prosim s diskuzi o rezerve presunte do prislusneho tematu. Dekuji
My nejsme v ?ádném tématu, diskutujem kolem rezervy v g-lobbyho denníčku :wink: To přímo souvisí s faktem, ?e má místo rezervy bombu s plynem a kolo pro jistotu vozí v kufru.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jarou? píše:
Teddy86 píše:Ja bych jen rad upozornil ze jste off tak se prosim s diskuzi o rezerve presunte do prislusneho tematu. Dekuji
My nejsme v ?ádném tématu, diskutujem kolem rezervy v g-lobbyho denníčku :wink: To přímo souvisí s faktem, ?e má místo rezervy bombu s plynem a kolo pro jistotu vozí v kufru.
Souhlas
Jarou? píše:Opravná sada je k hovnu, do auta jednoznačně patří rezerva. Pádné důvody ji? byly řečeny vý?e. Postavit svou teorii pravděpodobnosti na tom, ?e jsem neměl 10 let defekt, je opravdu - mírně řečeno hloupé. :wink: Analogicky - nač mít v autě pásy nebo airbag, kdy? třeba člověk nikdy předtím neboural? :D
Já narozdíl od Tebe nemyslím ?e je mé mínění hloupé. Nehledě na to, ?e hloupé mínění by to bylo X dal?ích lidí v čelech automobilek a zákonodárců. A toto mínění právě ovlivnila pravděpodobnost takového velkého defektu pneumatiky. Navíc já bych řekl ?e porovnávat pásy s rezervou je víc ne? mírně řečeno hloupé.

romisek.capuska píše: Proto mám rezervu a díky za ní. Ikdy? jsem ji je?tě pou?ít nemusela.
Evi
:wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jsem příznivec rezervy v kufru, ale pokud je někdo naměkko z opravné sady, je to jeho problém a nakonec je to v souladu s předpisy. Někdo zaplní kufr subwooferem a pocit nadupané muziky je pro něj nadev?e, já bych ?ílel, ?e nemám v případě potřeby místo na ta?ky. Sto lidí, sto chutí! Přiznám se, ?e moje filosofie o autě se kloní spí? k Jarou?ovi, tzn. účel světí prostředky!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:
Já narozdíl od Tebe nemyslím ?e je mé mínění hloupé. Nehledě na to, ?e hloupé mínění by to bylo X dal?ích lidí v čelech automobilek a zákonodárců. A toto mínění právě ovlivnila pravděpodobnost takového velkého defektu pneumatiky. Navíc já bych řekl ?e porovnávat pásy s rezervou je víc ne? mírně řečeno hloupé.
No, bylo by celkem zvlá?tní, kdyby jsi o vlastním mínění pochyboval a myslel, ?e je hloupé :lol: To jen na okraj.

Za hloupý pova?uji Tvůj argument, kterým podporuje? své rozhodnutí nevozit rezervu, a to 10 let jízdy bez defektu.

V případě tvůrců legislativy je téměř celoplo?ná mo?nost vozit v autě lepící sadu, hloupost přímo kardinální. Je to důsledek tlaku zelených debilů, kteří si myslí, ?e váhou rezervy roste spotřeba paliva a produkce CO2 přímo drasticky.

V případě výrobců automobilů se nejedná o hloupost, ale pouze o logickou reakci na legislativní změnu v příme souvislosti s k?eftem, kdy kompletní 5 kolo rázem skočí do výbavy za příplatek :wink:


PS: neporovnával jsem rezervu s pásy, srovnával jsem logiku argumentace při obhajobě lepící sady :!:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Asi jsme zabrousili tro?ku někam jinam.
Já jsem svým prvním příspěvkem chtěl jen sdělit, vzhledem ke g-lobbyho snímkům s popisem, ?e v jeho případě bych se asi volně lo?ené rezervy v kufru zbavil. Jinak já rezervu z výroby mám a zbavovat se jí nebudu. Jen kdybych koupil auto s opravnou sadou, rezervu bych si dodatečně nepořizoval.
Mj. by bylo zajímavé udělat průzkum jaké procento řidičů v ?ivotě prorazilo pneumatiku - ale o tom mů?eme podiskutovat zde http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=870
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Du?an píše:vzhledem ke g-lobbyho snímkům s popisem, ?e v jeho případě bych se asi volně lo?ené rezervy v kufru zbavil.
du?ane jen?e já v tom kufru skoro nic nevozím... 8) mě i ten malý malý kufr stačí... drak se tam stejně neve?el ani před tím...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

tak a Karel s Berunou u? mají od pátku zimní bačkůrky (pro oko nic moc), ale musím pochválit servis pana Harmáčka v Mariánských Lázních proto?e prohození kol mi udělali v rámci předsezóní prohlídky zdarma...

Karel i Beruna jsou tedy v pořádku 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

tak jsem si s Karlem udělali malý výlet do Liberce (Je?těd je je?tě bez sněhu) a cestu tam a zpět na otočku cca 600 km za 6 hodin a 8 minut s průměrnou spotřebou 8,5 LPG na 100 při průměrné rychlosti asi 95 km/h 8)

cestou zpět jsme překonali 43000 km hranici a to znamená ?e zanedlouho se zde objeví jubilejní 44444km 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

no a je to tady 44.444 km 5.12. cestou do ?koly

Obrázek
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

a jedna zpráva o provozu na plyn:

spotřebu jsem začal sledovat a? 17.10. a do posledního tankování 5.12. jsem u?etřil 5025 Kč ( ve skutečnosti o něco méně, proto?e jsem si nepsal to, ?e jsem sem tam natankoval benzín po 200, tak?e dejme tomu, ?e jsem u?etřil 4000)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

g.lobby je sestra spořivá
jo,ale bradavice.....to jsem tady jediný komu se to líbí?
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Odpovědět