FIAT - zastavení výroby

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Teddy86 píše:JardaK proc do Havirova?
Nevím, jestli jsem u? na tu otázku tady někde jinde neodpovídal, ale nevadí. V Ostravě jsou ke mě zdvořilí, na otázky odpoví, ale nic víc, chápe?? V Havířově i Tě?íně se mnou sami zapředli hovor, nabídli mi např. zatmavení skel levněji, ne? kdybych je objednal do výroby. Toté? bylo se zástěrkama (chci je dopředu) - v Ostravě mrkli do katalogu a ?e prý sorry, dodávají se jenom zadní. V Havířově sami nabídli přední i zadní zástěrky a pokud bych chtěl boční ochranné li?ty na dveře, taky to zařídí. Poslední hřebíček do rakve ostravského Fiatu byla nabídka leasingu v Havířově s nulovým navý?ením (udělali na přání i konkrétní kalkulaci - zaplatí? jen poplatek za leasing a nakonec odkupní zůstatkovou cenu = 23 tis. při nákupní ceně auta 395 tis.). Dokonce by mi nechali na prodejně auto jeden měsíc po dodání, pokud bych měl problém s okam?itým odběrem. Zeptal jsem se pak na mo?nost nějaké výhodné nabídky i v Ostravě a bylo mi řečeno, ?e bohu?el - buď hotově nebo na jejich leasing s navý?ením nebo úvěr. Připadám si v Ostravě jako vetřelec, v Havířově jsem vítán. Nerozumím tomu, snad by o potencionálního zákazníka v době krize měli stát v?ude, ne?
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jasne mas pravdu. Ja jsem taky pred dvema roky kupoval v Havirove ale servis je dle mne lepsi v Ostrave.
Obrázek
maty
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 03, 2007 8:03
Bydliště: ji?ní čechy

Příspěvek od maty »

na RTL ve zpravach byla informace o tom,?e v lednu 2010 se v německu prodalo tak málo auto,jako před 20lety,?rotovné skončilo a lide nekupuji auta,je obrovsky pokles.Krize v automobilovém prumyslu nas teprve čeká.A ?e německo je jednim z hlavnich prodejnich trhů evropy!
I Love Italians Cars//Made in Italy//Made in Fiat

Grande Punto 5d.Dynamic-Sole.black color.aircondition.
maty
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 03, 2007 8:03
Bydliště: ji?ní čechy

Příspěvek od maty »

nejen v unoru zastavi na tyden Fiat,ale taky od 15.2 BMW model Z4 a X3,dále ?kodovka poni?uje výrobu octavií.....
I Love Italians Cars//Made in Italy//Made in Fiat

Grande Punto 5d.Dynamic-Sole.black color.aircondition.
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

jakapak krize... taky delam v automobilce a ze jsme vyrobili pres 300 000 aut za rok jim nestaci. Porad malo, pridavaji se smeny, zkracuje se doba na provedeni jednotlivych operaci....jedeme jak fretky.... ( TPCA )
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

netwalker píše:jakapak krize... taky delam v automobilce a ze jsme vyrobili pres 300 000 aut za rok jim nestaci. Porad malo, pridavaji se smeny, zkracuje se doba na provedeni jednotlivych operaci....jedeme jak fretky.... ( TPCA )
Samozřejmě ?e malé levné vozy mají výhodu
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Mosto mi tu někde psal, ?e právě kvůli zastavení výroby bych měl Fiat podpořit a jít si objednat nové auto. Tak?e hlásím, ?e vět?í brá?ka Grande Punta je dne?kem týden objednán a mám počítat s dodací lhůtou 2 - 3 měsíce.
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

JardaK. píše:Mosto mi tu někde psal, ?e právě kvůli zastavení výroby bych měl Fiat podpořit a jít si objednat nové auto. Tak?e hlásím, ?e vět?í brá?ka Grande Punta je dne?kem týden objednán a mám počítat s dodací lhůtou 2 - 3 měsíce.
Verze, barva, motor? ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

JardaK. píše:Mosto mi tu někde psal, ?e právě kvůli zastavení výroby bych měl Fiat podpořit a jít si objednat nové auto. Tak?e hlásím, ?e vět?í brá?ka Grande Punta je dne?kem týden objednán a mám počítat s dodací lhůtou 2 - 3 měsíce.
áno,písal som ti to :lol: no vidí? a nielen na fiata sa čaká tak dlho...sesternica si objednala Octáviu :X a tie? musela na ňu čaka? asi mesiac...reči o kríze sú len prázdne kecy,veď aj ja sám vidím teraz kopec nových áut,čo tu e?te bez značiek premávajú,tak nech mi nikto netvrdí,?e je slabá predajnos? áut a ?e kvoli tomu musia zastavova? a obmedzova? výrobu :evil:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Honzus píše:
JardaK. píše:Mosto mi tu někde psal, ?e právě kvůli zastavení výroby bych měl Fiat podpořit a jít si objednat nové auto. Tak?e hlásím, ?e vět?í brá?ka Grande Punta je dne?kem týden objednán a mám počítat s dodací lhůtou 2 - 3 měsíce.
Verze, barva, motor? ;-)
Rád se pochlubím - Bravo ve verzi Dynamic 1,6 MJET 105k, barva bílá. V základní výbavě je např. u mlhovek funkce cornering, klima, 6 airbagů, kola 205/55/16, zadní stropní světlo atd. Navíc přiobjednáno Blue&Me (nemám rád CD v autě, tak?e doplatím za USB, v čem? je obsa?eno i ovládání mobilu na volantu, příp. hlasem - prý super vychytávka) a zadní parkovací asistent (jsem ichtyl, nemám odhad vzdálenosti), co? se rovná příplatku 18.200 Kč, ale co se dá dělat, chci mít auto na dlouho a muzika se musí poslouchat, i kdy? u? jsem starý blbec! Dále mi přímo v prodejně dají na dveře boční li?ty a přední zástěrky prý za rozumnou cenu. Mého Puň?u vezmou na protiúčet a základní cenu mi srazili o 7.000, i kdy? to není skladovka a auto půjde přímo do výroby. K tomu je?tě uplatním ?rotační bonus 25.000, tak?e nákupní cena by měla být někde kolem 364.000 a budu mít auto ni??í střední třídy s kufrem 400 l, spotřebou na dálkové cesty 4,5 l a bezkonkurenčním vzhledem ve své třídě. Kromě toho je to na na?ich cestách víceméně exot, já sám potkám Bravo tak 1 - 2x týdně. Pak snad někdy pořídím je?tě elektrony. Beru ho na leasing s nulovým navý?ením, musí? ale slo?it polovinu nákupní ceny hotově, zaplatí? 9 litrů vstupní poplatek a asi 13 tis. odkupní cenu auta při ukončení leasingu, tzn. přeplatí? něco kolem 22 tis., a to za tři roky splátek jde, ne? Tě?ím se na autíčko jak malý Jarda!
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

tak nech ti to čakanie uteká,ja som na auto čakal len 3 tý?dne a sa mi to zdalo nekonečne dlho a poslednú noc som ani nespal,kým som ho nemal doma :lol:a veža ??astných km bez nehody ?elám :)(:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardaK. píše:
Honzus píše:
JardaK. píše:Mosto mi tu někde psal, ?e právě kvůli zastavení výroby bych měl Fiat podpořit a jít si objednat nové auto. Tak?e hlásím, ?e vět?í brá?ka Grande Punta je dne?kem týden objednán a mám počítat s dodací lhůtou 2 - 3 měsíce.
Verze, barva, motor? ;-)
Rád se pochlubím - Bravo ve verzi Dynamic 1,6 MJET 105k, barva bílá. V základní výbavě je např. u mlhovek funkce cornering, klima, 6 airbagů, kola 205/55/16, zadní stropní světlo atd. Navíc přiobjednáno Blue&Me (nemám rád CD v autě, tak?e doplatím za USB, v čem? je obsa?eno i ovládání mobilu na volantu, příp. hlasem - prý super vychytávka) a zadní parkovací asistent (jsem ichtyl, nemám odhad vzdálenosti), co? se rovná příplatku 18.200 Kč, ale co se dá dělat, chci mít auto na dlouho a muzika se musí poslouchat, i kdy? u? jsem starý blbec! Dále mi přímo v prodejně dají na dveře boční li?ty a přední zástěrky prý za rozumnou cenu. Mého Puň?u vezmou na protiúčet a základní cenu mi srazili o 7.000, i kdy? to není skladovka a auto půjde přímo do výroby. K tomu je?tě uplatním ?rotační bonus 25.000, tak?e nákupní cena by měla být někde kolem 364.000 a budu mít auto ni??í střední třídy s kufrem 400 l, spotřebou na dálkové cesty 4,5 l a bezkonkurenčním vzhledem ve své třídě. Kromě toho je to na na?ich cestách víceméně exot, já sám potkám Bravo tak 1 - 2x týdně. Pak snad někdy pořídím je?tě elektrony. Beru ho na leasing s nulovým navý?ením, musí? ale slo?it polovinu nákupní ceny hotově, zaplatí? 9 litrů vstupní poplatek a asi 13 tis. odkupní cenu auta při ukončení leasingu, tzn. přeplatí? něco kolem 22 tis., a to za tři roky splátek jde, ne? Tě?ím se na autíčko jak malý Jarda!
..v Brně potkávám Bravo tak 5x denně, někdy i dvě vedle sebe, tak sem raději nejezdi nebo se na?tve? :lol: , jinak samozřejmě gratuluju k novému vozítku
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

..v Brně potkávám Bravo tak 5x denně, někdy i dvě vedle sebe, tak sem raději nejezdi nebo se na?tve? :lol: , jinak samozřejmě gratuluju k novému vozítku[/quote]
Tak to se neboj, nejsem ten typ, naopak, kdy? vidím někde stát GP nebo Bravo, tak tam hned pádím a koukám, jak auto vypadá, by? u? jsem je obě viděl asi tisíckrát! Toté? platí pro Alfy. Já původně ?etřil na GP, proto jsem se tady i přihlásil, ale po faceliftu u? se do republiky nedodávají verze, které bych chtěl, tak jen proto bude Bravo, ov?em je to krásné auto, tak s tím nemám problém!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Zastavení výroby - ale trochu jiné :wink:

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět