Posílení prodejů

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Posílení prodejů

Příspěvek od JardaK. »

Myslím, ?e v Turíně mohou být s ohledem na probíhající krizi spokojeni.
http://www.autorevue.cz/Magazin/Prodeje ... fault.aspx
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Posílení prodejů GP-čka se ov?em netýká ČR.
Nevím jestli je to dobře nebo ne, ale alespoň jsme u nás na silnicích pořád exoty. Přiznám se, ?e bych nechtěl GP-čko potkávat jako ka?dé druhé auto
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Za toto jsem také velmi rád. U? jen kvůli tomu bych nechtěl ?kodovku, nebo volkswagen, nejlépe něco f kombajnu na hlínách f tédéíčku s červenýma písmenkama :lol:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... stříbrnej a s fialkama :lol:
Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

a z výfuku musí padat brikety :lol:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Přeposílám odkaz na prodeje malých aut v ČR za pololetí. K tomu jenom taková malá poznámka - prodeje F500 ?ly údajně raketovým tempem nahoru, tak doufám, ?e je i na cestách začnu více vídat, zatím je to exot, za kterým se v?dycky rád ohlídnu! O Pandě nemluvím, těch je v?ude plno.
http://news.auto.cz/statistiky/cesky-tr ... -mini.html
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

FIAT RULEZ 8) 8) 8)
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

jj uz od roku 2010 to jde s Fiatem v CR z kopce,nova Panda ani Punto 2012 to na 100 procent urcite nezvrati,skoda ,ale vse spatne je k necemu dobre :twisted:,myslim ze to je i tim ze pokud nechces u Fiatu zakladni motor priplacis balik jak prase,viz Punto a Bravo,ale tech faktoru bude vic
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Grande EVO píše:jj uz od roku 2010 to jde s Fiatem v CR z kopce,nova Panda ani Punto 2012 to na 100 procent urcite nezvrati,skoda ,ale vse spatne je k necemu dobre :twisted:,myslim ze to je i tim ze pokud nechces u Fiatu zakladni motor priplacis balik jak prase,viz Punto a Bravo,ale tech faktoru bude vic
To je pravda. Chtěl jsem původně GP s motorem MultiAir, ale kdy? jsem viděl jak je předra?ený, tak jsem raději koupil 1,2.
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

jeník1 píše:
Grande EVO píše:jj uz od roku 2010 to jde s Fiatem v CR z kopce,nova Panda ani Punto 2012 to na 100 procent urcite nezvrati,skoda ,ale vse spatne je k necemu dobre :twisted:,myslim ze to je i tim ze pokud nechces u Fiatu zakladni motor priplacis balik jak prase,viz Punto a Bravo,ale tech faktoru bude vic
To je pravda. Chtěl jsem původně GP s motorem MultiAir, ale kdy? jsem viděl jak je předra?ený, tak jsem raději koupil 1,2. Třeba u ?kodovky jsem čekal podobné předra?ení u motoru TSI, ale opak je pravdou, není to tak drahý jako MultiAir. Je sice prevda ,?e MultiAir je revoluce, která je?tě nebylo doceněna...snad někdy v budoucnu jestli ov?em nedojde ropa :D
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Multiair nebyl v GP ale v Evu v GP byl T-JET a ten uz se kdyz jsi kupoval auto neprodaval :twisted: takze tak no,vim to pac jsme auta kupovali stejne,taky jsem se dival na silnejsi motor,ten 1,4 Fire mi po projeti prisli vyhozeny penize :roll: dokonce jsem jel az do Prahy se podivat a projet Multiair 77Kw(ta slabsi verze) to uz bylo jine kafe,prodaval to primo Fiat,mel jsem na to ale rozum vs srdce no nakonec vyhralo nove Evo 1,2 s LPG a nelituju,jezdim levne a na to me popojizdeni (18000km/rok) to staci :oops:
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Hlavní problém Fiatu je nedostatek nových modelů a ?patná prodejní politika. U nás v kraji úplně skončila autorizovaná prodejna v Českém Tě?íně a Opava prý u? taky není autorizovaný prodejce, pouze servis, tak?e zbývá Havířov, kde to vypadá jak před usnutím. Jedině Ostrava je vizuálně na úrovni, kde není na autech prach a jsou tam vystavena v?echna vyráběná auta od Alfy, Fiatu, Jeepu i Lancie. Dokonce jsem si tam mohl prohlídnout Giuliettu Quadrofoglio Verde, ale je pravda, ?e ta tam čekala na zákazníka, jinak by ji tam neměli. Jsem zvědavý na tu slibovanou modelovou ofenzívu!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Prave ze se uz nachazime v ere modelove ofenzivy,hele je to skoda ale co,Fiatu je to dle pristupu k cenove politice jedno jestli tady proda 4000 nebo 2000 novych aut rocne,je tu hodne dotahlych ojetin a na ty proda dost dilu takze v minusu v CR asi nebudou,akorat se zmensi okruh prodejcu napr. v Brne uz je jen jeden,obcas se podivam na jeho stranky a porad tam ma stejny auta,ani tak jich moc neproda takze ztoho nejvic profitujeme my co mame radi Fiat :twisted: a kupujem nove auta,pac jsou skladovky stale levnejsi


Srovnejte si motory a ceny u Pandy,Punta a Brava,nechapu............kdybych auto kupoval dnes uz bych vzal skladove Bravo :shock:
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

1.2

Příspěvek od Mellow »

Kdy? jsem kupoval Punto, psal jsem na zastoupení Fiatu, ?e jim nabízím svůj nápad na posílení prodejů aut s motorizací 1.2 Fire. Odezva vla?ná, spí?e ?ádná. P.S. ?ivím se reklamou a marketingem.
Odpovědět