Fiat Qubo

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Fiat Qubo

Příspěvek od JardaK. »

Zřejmě díky dobrým vztahům s prodejcem jsem dostal velmi, velmi výhodnou nabídku na koupi nového Quba, který by byl za cenu základní verze, ale ve výbavě My Life (klima, mlhovky, rádio na volantu atd.). Chtěla ho dcera Dája, ale rodiče jejího přítele se rozhodli, že pojedou do USA, takže jejich volné peníze už nejsou volné, ovšem předpokládám, že nabídka prodejce stále platí! Nekoketuje tady někdo s myšlenkou Quba?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od JardaK. »

Tak to vypadá, že zítra jedu s Dájou do Havířova pro její nové Qubo. Cena nakonec až tak výhodná, jako se jevilo původně, není, ale i tak by měla být relativně dobrá. Takže kluci Granďáci, až uvidíte bílé Qubo s italskou trikolórou přes kapotu a střechu a za volantem to moje děcko, blikejte, je to jeden z nás!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od Jarous1 »

Tak gratulace, co jste vybrali za motor?
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od JardaK. »

Jarous1 píše:Tak gratulace, co jste vybrali za motor?
Základ, takže 1,4 a 75 k. Sice by brala raději LPG nebo CNG, ale je to jako vždy i o penězích, proto zůstalo u základu. Na druhou stranu by při montáži LPG (nebo CNG) musela vozit rezervu v kufru, ale protože my u JardůKá lepení neuznáváme, jsem raději, že bude mít plnohodnotnou rezervu pod podlahou přímo z výroby bez LPG. Výbava auta je ovšem v provedení Plus, takže tam má navíc oproti základu rádio + ovládání na volantu (stavitelném nahoru a k sobě), bederní opěrku, dálkový centrál, okna a zrcátka v elektrice, klimu, loketní opěrku, výškově nastavitelné sedadlo a další drobnější vychytávky. Barva je bílá, asi chápeš, proč, prostě cena diktuje!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od Jarous1 »

To zní dobře, tak potom dej nějaké foto. :)
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od JardaK. »

Qubo je doma!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od benja »

je tonahodou docela pohodová káára.má to muj budoucí sused. má to ASI 3měsíce a bez prooblému...ale dostava pěkně na (_._).. vozili jsme na podlahu těrk a nejednou tam měl na vozíku i 1200 kilo:D jinak ..přek vapila mě prostornost.on polda dělá na cvičáku tak vozí psíky a tak..jinak posuvné dveře na obou stranách pecka!
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od JardaK. »

Můj jízdní dojem z Quba je taky docela příznivý, ale jsem asi rozmazlený ze své 105 k turbo nafty, takže se mi Kubík zdá hrozně líný. Nechce a nechce se rozjet a okamžitá spotřeba na palubáku je horor - raději se nedívat. No, je to syrový motor, snad se časem spotřeba sníží, uvidíme. Ale vnitřní prostor je na vnější rozměry auta (délka zhruba jako Grande Punto) skvělý, samozřejmě díky vyndávacím zadním sedačkám.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od benja »

ano ano jak praví spotřeba hruzná ukazuje kolem desitky.. syrovy motor najeto cca pět tkm.. ale jinak paráda jinak polda je taky fiatak od kosti předchzí auto GP předtím punto mk jedna a dvě ale hlavně mi ukazoval sve fotky kdy měl stary kjrásný coupéčko
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od JardaK. »

Dceřino nové benzínové Qubo má zatím nevyřešený problém - pokud je motor studený a nastartuje ho, při otočení volantem, ale i po zapojení jiného spotřebiče, který odebírá motoru výkon, motor zdechne. Po zahřátí motoru problém mizí. V servisu vyměnili nějaké teplotní čidlo, přehráli software, problém se ale opakuje. Nemá někdo zkušenost s takovou poruchou?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat Qubo

Příspěvek od 1nekros1 »

no osobne by som to typoval na alternator... daj si merak na baterku nastartuj a uvidis co sa bude diat... potom neco zapni a uvidis..
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět