Fiat 500L

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Mat
kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: pát zář 13, 2013 20:12

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Mat »

Jen malý dotaz, jak všichni víte Fiat představil další verze Fiatu 500L a to s názvem Fiat 500L Living a Fiat 500L Trekking, ale zatím jsem nikde nenašel jaký je rozdíl mezi 500L Living a 500L Trekking. Možná blbá otázka, ale docela by mě to zajímalo.
Fiat Grande Punto 1.3 MultiJet 75 PS (55 kW), r.v. 2006
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Grande EVO »

Tak 500 L je jasnej ne? 500L Treking je oplastovana,zvysena verze 500L neco jako Scout u Skodovky a 500L Living je prodlouzena verze s velkym kufrem kam muzes dat i dalsi 2 sedecky takze pro 7 osob


Za me Living je nejvetsi pecka,ale ne s dvouvalcem pod kapotou
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
AUTO Štěpán - Mirek
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte říj 16, 2012 13:52
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500L

Příspěvek od AUTO Štěpán - Mirek »

Zdarec Fiaťáci,
tak máme skoro podzim a Fiat přišel konečně s kombíkem, 500L Living má 638l kufr v 5místné konfiguraci s posunutými zadními sedadly v před, ale stále se tam vejde 5 lidí, když jsou sedadla úplně vzadu (posun o 12cm), zůstane nám slušných 560l. Kdo ho ještě neviděl a chce se přijít podívat tak na dealerství v Mladé Boleslavi mám 2, Demíčko s 0,9 105k TA červené - ve výbavě Plus a skladovku se stejným motorem v černé s bílou střechou. Jinak tu mám taky Demo 1,6 M-Jet Lounge - krátké bílé. Po svezení s TwinAirem mohu opět konstatovat že je to bomba motor i v tomhle autu. A tak jsem si ho koupil. Zatím ho mám asi hodinu na dvoře, 500L 0,9 TwinAir - Lounge v černé barvě, na 17", s audio systémem Beats by Dr.Dre. Už se těším jak spráskám TSIčkaře :-). Jinak v pátek a sobotu máme tzv. rodinné dny Fiat, tak minimálně Boleslaváci koukejte se tady stavit.... Fiatu zdar! Mirek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Dušan »

V pátek nebo v sobotu jsem tam :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
AUTO Štěpán - Mirek
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte říj 16, 2012 13:52
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500L

Příspěvek od AUTO Štěpán - Mirek »

Dušan píše:V pátek nebo v sobotu jsem tam :D
No Ty to máš dokonce "povinné" .... :-))
Mat
kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: pát zář 13, 2013 20:12

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Mat »

Grande EVO píše:Tak 500 L je jasnej ne? 500L Treking je oplastovana,zvysena verze 500L neco jako Scout u Skodovky a 500L Living je prodlouzena verze s velkym kufrem kam muzes dat i dalsi 2 sedecky takze pro 7 osob


Za me Living je nejvetsi pecka,ale ne s dvouvalcem pod kapotou
Díky za upřesnění, těď už v tom mám jasno 8)
Fiat Grande Punto 1.3 MultiJet 75 PS (55 kW), r.v. 2006
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Grande EVO »

Gratuluji ke koupi Livingu,me se libi moc,dle me takove auto Fiatu chybelo moc dlouho,ten twinair ja nevim,verim ze to pojede,ale co spotreba,spolehlivost a zivotnost motoru,cas ukaze jsem sam zvedav

Ja to mam do Boleslavi trochu z ruky :D a co si mam predstavit za tim bonusem 40.000,-Kc pri tech otevrenych dverich
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Zdenda »

Mirku, tenhle víkend nestíhám,ale určitě se zastavím, abych ti ten vysavač protáhnul. :D Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Dušan »

Grande EVO píše:Gratuluji ke koupi Livingu,ten twinair ja nevim,verim ze to pojede,ale co spotreba,spolehlivost a zivotnost motoru
Proč mají někteří nedůvěru k životnosti TwinAiru? Myslíte že ty motory po dobu vývoje a testování nenajely spoustu km?
Taky se nejedná o žádný vysokootáčkový motor
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Jarouš »

Nedůvěra pramení z všeobecného skepticismu ohledně dowsizingové úlitbě zeleným mozkům. Myslím, že už uplynula dostatečně dlouhá doba, aby minimálně zákazníci pochopili, že ochuzení počtu válců a obohacení o turbínou sice produkuje nadstandartní výkon, ale na úkor životnosti jednotlivých součástí motoru (jestli tomu lze takto ještě říkat).
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Fiat 500L

Příspěvek od FRIMICO »

Tento víkend taky nemůžu.Moře práce a zima za dveřma.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
AUTO Štěpán - Mirek
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte říj 16, 2012 13:52
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500L

Příspěvek od AUTO Štěpán - Mirek »

Grande EVO píše:Gratuluji ke koupi Livingu,me se libi moc,dle me takove auto Fiatu chybelo moc dlouho,ten twinair ja nevim,verim ze to pojede,ale co spotreba,spolehlivost a zivotnost motoru,cas ukaze jsem sam zvedav

Ja to mam do Boleslavi trochu z ruky :D a co si mam predstavit za tim bonusem 40.000,-Kc pri tech otevrenych dverich
Obecně už nějaké zkušenosti máme z pole od zákazníku s Puntem 0,9TA 85k, najeto zatím 27.000 km bez jediného problému, spotřeba se paní ustálila na průměrných 4,9l a to jezdí denně 150km z toho 100 po dálnici. Já jsem byl s Livingem úplně čerstvým v Humpolci na školení a nejel jsem zrovna spořivě mezi obcemi od 110 do 160 v obci 55, jel jsem po "starý" a po návratu do M.B. mi palubní počítač ukazoval hodnotu 7,3 l/100, což se mi vzhledem k charakteru jízdy zdá slušný, navíc až se to zajede, půjde to o něco dolů. Co se týká životnosti, to ukáže čas, mě stačí že to má 5let záruku.

40tisíc Bonus jsou balíčky výbav a služeb k vozu, jako např.: zimní 16" komplet kola, orig. střešní nosiče, rakev Fiat, tažné zařízení, 4 servisní prohlídky zdarma, držáky lyží apod. ke každému objednanému 500L Living. Ale běží také stále akce vyměň staré za nové, slevy na všechny skladový auta atp.
AUTO Štěpán - Mirek
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte říj 16, 2012 13:52
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500L

Příspěvek od AUTO Štěpán - Mirek »

Kluci a Livinga jsem si nekoupil, to by mi nestihli tak rychle vyrobit, mám krátkou 500L, po pravdě jsem se dost bál, že Living bude "hnusnej jezevčík", ale jsem velmi mile překvapen. Jinak TA motory využívají ozkoušené technologie multi airu, válec má neideálnějších 0,45l kdo se vyzná v motorech, ví o čem mluvím, oba válce jdou současně, atd. Zjednodušeně řečeno, je tam toho půlka proti ostatním motorům co by se mohla pos.... A projev motoru - jede to jako 1,6 M-Jet 105k, co mu chybí na krouťáku dožene hmotností a délkou zátahu turba, má to zajímavý zvukový projev, nepatrné vibrace při max. zátahu (ale se zajetím se výrazně zlepší) a poměr cena/výkon je jednoznačně nej z celé nabídky.
AUTO Štěpán - Mirek
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte říj 16, 2012 13:52
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat 500L

Příspěvek od AUTO Štěpán - Mirek »

Samozřejmě kdo nemůžete přijet v termínu 20.-21.9., přijeďte kdykoliv... kafe, auta, a dobrou náladu mám stále :-)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Dušan »

Dnes jsem se stavil za Mirkem v MB. Projel jsem se červeným Livingem TwinAir - moc se mi to líbilo. Dokonce mi nepřipadal zvukový projev "motorko-trabanťácký" jako tehdy u Punta TwinAir.
Autíčko moc hezké, kufr jako kráva, pohodlné nastupování a výhled, fůra místa, ....

V rychlosti jsem si prohlédl i Mirkovo nové 500 L v černé barvě s prosklenou střechou.

Vše moc pěkné.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět