Čekání na Fiata

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Čekání na Fiata

Příspěvek od JardaK. »

Mohli byste mi tady napsat své zku?enosti s dodacími lhůtami na nové auto? Mně bylo řečeno, ?e budu čekat 2 - 3 měsíce, ve smlouvě se pojistili čtyřměsíční lhůtou. Fakt to trvá tak dlouho? :cry: PS. Auto není skladem, musí se zadávat do výroby!
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

ano ano.. jo hold musí? si počkat....
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

:D Pánové, kamarádi a vůbec v?ichni ital?tí fandové! Včera konečně nastal důle?itý krůček pro JarduK. Poprvé jsem viděl své bílé (no své - spí?e leasingové společnosti!) Bravo, proto?e právě včera ho přivezli do Havířova. Opět to byla náhoda - jel jsem jim tam s dcerou dát ochranné li?ty, které chci nechat nalepit podél dveří a kočka v prodejně mi říkala, ?e auto přijelo dneska. Bohu?el ?e mi ho nemů?e ukázat, ?e ani neví, kde je a takové pindy, ale nicméně mě příjemně naladila, v?dy? jsem Bravo objednával 12.2.! Ukázat nechtěla ani na krajíček, tak?e jsme to vzdali a ?li se projít kolem prodejny a koukali přes okna do servisu, jestli tam náhodou neuvidíme ná? sen. Bohu?el! Tak jsme to vzdali a ?li jsme k autu ?e odjedeme a já měl je?tě spásný nápad, a? mrkneme za plot, kde mají bazarová auta. Co budu vykládat, prostě stálo tam! Jedno červené, druhé bílé - moje (sorry, ČSOB leasing). Krásné, i kdy? je?tě nemyté, nečesané, ulepené. Ovládání na volantu, B&Me, parkovací senzory, 16" na elektronech, volant v ků?i, černá přední světla, pochromované oba grily, cornering mlhovky, prostě super! Jediné, co mi tro?ku vadí, je absence automatické klimy, ale to by zase bylo o 15 tis. navíc, tak jsem se musel obejít! Podle papíru na okně vyrobeno 9.4., co? je sice pátek, ale furt lep?í, ne? kdyby se dělalo v pondělí, ?e? Do dvou týdnů určitě bude nachystáno na předání, tak se tě?ím jak malý Jarda! Objednané mají prý celkem tři Brava, v?echno v naftě, tak se prodeje asi rozjí?dějí. Já su tak ??astné!!!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Malý Jardo vydr? !!!
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

a prej dlouhé dodací lhůty 8) já na karla čekal přes tři měsíce...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Obrázek

Jarda.K a jeho novy mazlik. :) (zatim jen u prodejce)
Obrázek
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

1)tak jeho nebo čsob leasing?
2)ka?dopádně je to frajer(to Bravo)
3)nečekal sem ani den-mýho frajera měli na prodejně právě čerstvě dovezenýho.. :lol:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

badalandabad píše:1)tak jeho nebo čsob leasing?
2)ka?dopádně je to frajer(to Bravo)
3)nečekal sem ani den-mýho frajera měli na prodejně právě čerstvě dovezenýho.. :lol:
Ad 1) Já ve svém příspěvku psal, ?e mám auto na leasing, tak nechytej Teddyho za slovo! Auto patří ČSOB leasing a pokud budu hodný, tak mi ho po třech letech odprodají za zůstatkovou cenu 13200 Kč.
Ad 2) Plný souhlas - kdo jiný by mohl být frajer, ?e? :D
Ad 3) Čekání se mi zdálo nekonečné, myslím, ?e mě mnozí tady chápou!
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

na auto mi nabídli čekačku a? tři měsíce :cry: 8) ..to bylo loni v červenci,tak sem raděj vzal to co měli vypulírovaný na prodejně:nerad toti? na něco čekám.. :wink:
neber si má slova tak k srdci a tro?ku to ber s nadhledem..sem jen zopakoval co jsi napsal..
ps:koukám ?e jdou do módy bělou?ové?! :lol:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

badalandabad píše:na auto mi nabídli čekačku a? tři měsíce :cry: 8) ..to bylo loni v červenci,tak sem raděj vzal to co měli vypulírovaný na prodejně:nerad toti? na něco čekám.. :wink:
neber si má slova tak k srdci a tro?ku to ber s nadhledem..sem jen zopakoval co jsi napsal..
ps:koukám ?e jdou do módy bělou?ové?! :lol:
Sorry, jestli vypadalo, ?e jsem nasraný - určitě nejsem, beru to jako normální výměnu názorů mezi normálními lidmi! No a ten bělou? - osobně bych bral raději červenou maranello nebo modrou maserati, jen?e to by znamenalo 16 tis. navíc a to je mi zase tro?ku líto. Je ov?em pravda, ?e bílá jde teď do módy po období, kdy "jediná správná barva" byla černá nebo stříbrná. Tak?e jsem vyu?il módnosti doby a průvanu v mojí peně?ence a objednal bílou. V prodejně mi dokonce při uzavírání leasingu odpustili jeden rok placení povinného ručení! Předpokládám, ?e v půlce pří?tího týdne jdu Máňu vyzvednout!
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

no s tou bílou má? pravdu...můj soused má bílou jednadvojku a dal?í dvě krou?í v mém okolí,tak?e asi opravdu módní trend..jinak si myslím ?e fiat a? u? je obecně či jinak kritizován,tak můj názor je ten ?e u? víceménně srovnal krok s konkurencí a jako tře?ničku přidal svůj sportovně-mladiství vzhled-FIAT FOREVER :wink: :) a a? ti slou?í;)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Zítra si jedu pro Bravo! Dneska večer se budu muset o?rat, jinak bych ani neusnul! U? fičím do konzumu pro Radegasta!
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

JardaK. píše:Zítra si jedu pro Bravo! Dneska večer se budu muset o?rat, jinak bych ani neusnul! U? fičím do konzumu pro Radegasta!
Tak tých RADEGASTOV musí? vypi? aspoň rekes aby si sa trochu ozral :) ale to asi potom nezaspis z toho chodenia na WC :lol: :wink:
GP white 1,2 Racing 5d :)
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Mám ho doma! Je to opravdu velký rozdíl oproti Puntu z roku 1999! Kultivovanost chodu motoru je zjevná - Tipo byl traktor do zahřátí motoru, Punto bylo tiché prakticky hned po nastartování, ale Bravo (1,6 MJet) mi připomíná ?icí stroj - jen tak lehce nýtuje a hlavně táhne! Dnes jsem ujel asi 160 km (jen tak) a musel jsem zvenčí čistit disky od prachu z nového brzdového oblo?ení (a cítím, ?e si brzdy musí je?tě sednout), motor tak zvlá?tě smrdí (asi se vypaluje barva) a řízení je radost! K tomu ?est rychlostí, ukazatel okam?ité spotřeby na PP nutí dávat pryč nohu z plynu (ale stejně jsem měl místy spotřebu 24 l/100 km!), velký kufr, prostě paráda! Jo, a má zadeklovaný spodek pod motorem z výroby, ale zase nemá ?telování vý?ky pásů na sloupku! Ov?em teď něco pro koncernovce - asi ve 150 km se rozsvítila ?lutá kontrolka poruchy vněj?ího osvětlení a ejhle - půlka osvětlení zadního levého světla nefunguje - vypálila se ?árovka. No jo, proč já si takový shit kupoval?
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... no to je ?rot :wink:
Obrázek
Odpovědět