Obrázek k profilu

Připomínky, rady, tipy....

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
kubinec
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: úte bře 11, 2008 8:18
Bydliště: M.Al-ce

Obrázek k profilu

Příspěvek od kubinec »

poradte prosím, jak mám vlo?it obrázek do mého profilu.
mám tam jen nějaký odkaz na URL a to kdy? jsem zadal, tak mě to napslao-nepřístupno nebo tak nějak
Fiat Punto, r.v 1998,55 1.1(1108ccm/40kW/54HP)
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

musis mit obr velikostne upraven nekde to bylo napsany 80 na 120 pak si ho musis ulozit nekam do prohlizece internetu ja mam treba rajce.net je jich mraky ... tam si udelas ucet vlozis tam ten obrazek - po ulozeni kliknes na zobrazeni az se to zobrazi das pravim vlastnosti a obevi se ti tam url to jest stranka internetu pod kterou se to zobrazuje to skopcis a das sem a melo by to jit doufam ze sem to nejak rozumne vysvetlil :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
kubinec
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: úte bře 11, 2008 8:18
Bydliště: M.Al-ce

Příspěvek od kubinec »

v?dyt já nemám ani nějakou nabidku kde a jak si vybrat obrázek z vlastního PC :?:
Fiat Punto, r.v 1998,55 1.1(1108ccm/40kW/54HP)
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak si muzes nekde najit jinej treba na netu nejakej mensi,to je burt jen das vlastnosti a pak to url skopcis sem
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Vkládá se to stejně jako normální obrázek na fórum viz. návod zde http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=21
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Odpovědět