Návrhy na zlepšení fóra

Tipy a informace k používání tohoto fóra, ale také návrhy na jeho zlepšení

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
gogo28
kolemjdoucí
Příspěvky: 38
Registrován: sob črc 10, 2010 14:22
Bydliště: Kosice-okolie / SLOVENSKO

Příspěvek od gogo28 »

pise sa tu na 10. stranach o sprehladneni fora a duplicitnych temach, ktore zakladaju novy clenovia, preto som to napisal, lebo vacsia cast z nich hlada konkretny vyraz, alebo chce vyriesit problem, ale ak sa v autach vobec nevyzna a nema sajnu kde ten problem hladat, tak si tazko upravy filter tak, aby tych tem bolo menej a ak sa tam objavia len prispevky v ktorych bol hladany vyraz pouzity, tak myslim, ze by to bolo ovela jednoduchsie...
Pre tych co su na fore castejsie a maju aky-taky prehlad o tom, ako auto funguje a kde a co nachadza tak je to jasne, ale ak sem dojde niekto, kto si kupil auto a nevie vymenit ziarovku tak mu to moc nepomoze....
Bol to len napad, ako to ulahcit novacikom a mozno obmedzit duplicitne temy, ale ak to tak nebude, tak to nejako prezijem :wink:
grande punto 1.4 16V / bravo 1.6 16V
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

gogo28 bohuzel toto neni v mych silach. V administraci phora tuto moznost nemam. :(
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

gogo28 píše:pise sa tu na 10. stranach o sprehladneni fora a duplicitnych temach, ktore zakladaju novy clenovia, preto som to napisal, lebo vacsia cast z nich hlada konkretny vyraz, alebo chce vyriesit problem, ale ak sa v autach vobec nevyzna a nema sajnu kde ten problem hladat, tak si tazko upravy filter tak, aby tych tem bolo menej a ak sa tam objavia len prispevky v ktorych bol hladany vyraz pouzity, tak myslim, ze by to bolo ovela jednoduchsie...
Pre tych co su na fore castejsie a maju aky-taky prehlad o tom, ako auto funguje a kde a co nachadza tak je to jasne, ale ak sem dojde niekto, kto si kupil auto a nevie vymenit ziarovku tak mu to moc nepomoze....
Bol to len napad, ako to ulahcit novacikom a mozno obmedzit duplicitne temy, ale ak to tak nebude, tak to nejako prezijem :wink:
Kdo se v autech vůbec nevyzná, neví co kde hledat, co se kam leje a neumí vyměnit ani ?árovku, a? se svěří do péče servisu. :!: 75% dublovaných témat a příspěvků není důsledkem neúspě?ného hledání, ale pohodlností těch, co je pí?ou.

Nejrad?i mám takové, co se sem zaregistrují, hned chtěj znát odpověď nebo radu na jejich problém a potom u? se nikdy neobjeví, ani třeba s informací, zda byl problém vyře?en a jak. :!:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jak bystré hlavy zjistily, vzhledem k tomu, ?e mám čas a chu?, obdr?el jsem moderátorství a budu se sna?it se tu na fóru nastavit nějaký řád a hlídat ne??astníky, kteří se budou svou nevědomostí sna?it tu dělat binec.

Mo?ná jste si ji? v?imli, ?e jsem přejmenoval některá ji? zalo?ená témata a přesunul některá témata mezi jednotlivými kategoriemi. Je?tě to není hotovo na 100 %, ale pozamykal jsem dubly a přesunul je do archivu. Dále najdete v archivu i některá témata neuzamčená - to nejsou dubly ale témata "jednoúčelová".

?ádám v?echny, a? pou?ívají funkci HLEDAT a ne? zalo?í nové téma, předem si to rozmyslete, jestli to není zbytečné, jestli opravdu téma, které byste mohli pro Vá? příspěvek pou?ít, není zalo?ené.
Pokusím se to ukočírovat, proto?e jsem tu na fóru prakticky denně.

Budete-li mít např. dotaz ohledně výměny motorvého oleje, pou?ijte ji? zalo?ené téma "MOTOROVÝ OLEJ" a nezakládejte nové téma typu "Potřebuji poradit, jaký motorový olej mám nalít do motoru 1,2"

Pokud se Vám vyskytne nějaká závada, mů?ete pou?ít zalo?ené téma "Závady a ře?ení problémů"
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše: ?ádám v?echny, a? pou?ívají funkci HLEDAT a ne? zalo?í nové téma, předem si to rozmyslete, jestli to není zbytečné, jestli opravdu téma, které byste mohli pro Vá? příspěvek pou?ít, není zalo?ené.
Kromě funkce "Hledat" předpokládám, ?e není problém prohlédnout si témata ji? zalo?ená (není jich zase tak moc) a odpovědně posoudit, zda-li Vá? příspěvek nemů?ete vlo?it do některého tématu ji? zalo?eného - viz. poslední nové téma double Tachometr versus ji? dříve zalo?ená témata "Rychloměr" a "Palubní přístroje"
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od Dušan »

Kluci dejte si do nicku bydliště, ať víme odkud kdo je /:)
P.S Samozřejmě pokud bydlíte v nějaké "prdelce", tak zadat u čeho většího, co budeme všichni znát :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od Dušan »

Pánové, opět se rozmáhá zbytečné zakládání nových têmat, přesto že je tu řada starých tématu, která by šla pro vaše příspěvky využít! Proto založení nového tématu vždy zvažte je-li to třeba
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Buchtič
Site Admin
Příspěvky: 219
Registrován: pon srp 30, 2010 16:36
Bydliště: Broumov/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od Buchtič »

Navrhuji založit thread, kde budou popsána pravidla fóra a patrně implementuji featuru, která upozorní před založením nového tématu.
Fiat Punto 60 SX Cult 5DV black -> Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 5DV black
Osobní blog o IT
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od Dušan »

Buchtič píše:Navrhuji založit thread, kde budou popsána pravidla fóra
Sice nevím co to je ale neuráží mě to :D
Buchtič píše:...a patrně implementuji featuru, která upozorní před založením nového tématu.
... a toto bych uvítal :clap

Jsem pro
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od Dušan »

Proč nejde založit nové téma?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Buchtič
Site Admin
Příspěvky: 219
Registrován: pon srp 30, 2010 16:36
Bydliště: Broumov/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od Buchtič »

Vloudila se chybička do ochrany proti robotům. Nyní je vše OK.
Fiat Punto 60 SX Cult 5DV black -> Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 5DV black
Osobní blog o IT
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od Dušan »

Kluci,
je škoda, že někteří u svého nicku neuvádíte bydliště a my ostatní nevíme kdo odkud je.
Se za něj stydíte ..... ?

... a pokud někdo bydlí na vesnici, bylo by dobré dát do závorky alespoň okres :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: čtv lis 18, 2010 14:37
Bydliště: Slovensko - Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od SpiritWolker »

Pozdravujem, hlasim chybu: Když stlačim tlačdlo Aktivni temata tak mi žadne nezobrazuje
takisto Nekros ma taky problem, vid obr, kteremu Moderatori mam napsat? Honzus, Dušan, Tommy, Teddy86
jeden tu byl naposledy v r2015 .)

Když to bude vyriesene tak muzete zmazat obr, nebo ich smazu sam aby tu nezabirali misto.
S pozdravem

stale tu chodi menej a menej ludi, ked niekto prida prisevok tak sa nedočka reakcie lebo to nikto nevidi .(
nove prispevky jsou videt jen kdyz maji 0 odpovedi
Přílohy
fg_aktivnitema_001.png
fg_aktivnitema_001.png (179.22 KiB) Zobrazeno 11225 x
fg_aktivnitema_002.png
fg_aktivnitema_002.png (172.75 KiB) Zobrazeno 11225 x
Opravujem servo-riadenia posilovac Fiat Punto GRANDE aj nove Fiat Punto EVO
Chyba v rj: C1002, cena od 200e/5000kč +50e/1200kč montaž, je možne poslat aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od Jarouš »

:-) to není chyba fóra, prostě tu už dlouhý čas žádná aktivní témata nejsou. Celkově to tu už skoro skončilo.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
pEvo
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát úno 19, 2010 6:58
Bydliště: Bratislava

Re: Návrhy na zlepšení fóra

Příspěvek od pEvo »

Kam sa presunula aktivita? Iné fórum?
Punto Evo biele, 1,2 Racing 5D, polep Italy, Obrázek
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=973
Odpovědět