Návrhy na zlepšení fóra

Tipy a informace k používání tohoto fóra, ale také návrhy na jeho zlepšení

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
pEvo
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát úno 19, 2010 6:58
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od pEvo »

ok chapem :) ja som si mrkol pravidla, nepozeral som navrhy na zlepsienie fora..preto ma nalakalo, ake pravidlo som to porusil :)

napad na sprehladnenie a ulahcenie hladania na fore je to dobre, ale jeden postreh...ak by som temu nazval vseobecne vystrazne svetla (po slovensky, tak cech to nenajde, lebo hlada vystrazni :), nasiel by iba vyraz svetla...) ale to je len detail ...
Punto Evo biele, 1,2 Racing 5D, polep Italy, Obrázek
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=973
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jsi mě předběhl, přesně to jsem chtěl napsat. Ale předpokládám, ?e pro vět?inu není velkým problémem před funkci HLEDAT hledat pod českým i slovenských názvem :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

pEvo píše:g-lobby - rad by som vedel, ktore pravidlo som porusil. temu som sa snazil nazvat co najvystiznejsie, kedze nic podobne som vo fore nenasiel, zalozil som temu novu, mozno to zaujima aj niekoho ineho. alebo ti vadi "zbytocna" tema? kde inde by som toto mal preberat, u predajcu? to mozes forum rovno zrusit...
jak u? napsal Du?an... nejde o zbytečné téma, nebo ?e by to snad nikoho jiného nezajímalo, ale jde o to zakládat takové téma které není přímo specifické "malinký kdovícodlík kdesi tamhle u tohodlenc"

zvá?it kolik věcí se dá ře?it v daném tématu... a proto by mi při?lo spí?e lep?í kdyby si zalo?il téma jen "výstra?ná světla" klidně i po slovensky... :)

a myslím ?e věci co se ře?í v "pravidlech" jdou, vět?inou ře?í Du?an a já občas něco přicmrndnu, vstříc k zpřehlednění fóra...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

"Prosim o pomoc pri vyberu gum na leto"

A já zase prosím o smazání tohodle tématu, navíc umístěném v Doplňky, úpravy, tuning... prosím vás to vám nestačí téma Letní gumy? :roll: :evil:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Já se také intenzivně přimlouvám o mnohem přísněj?í kontrolu nad dodr?ováním jednoduchých pravidel. :!: Zakládání zbytečných témat (navíc s mnohdy debilním názvem) je třeba "trestat" jejich mazáním - jinak to tu bude za chvilku vypadat zase jako před úpravou, kterou provedl Teddy.

PS: ...a rozhořčené reakce "provinilce" na napomenutí ostatních? Co k tomu dodat - bě? si dělat bordel někam jinam - na jiných forech bys za to nafasoval banán a byl by klid :!:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já u? jsem se kdysi vyjádřil ............
Jen bych opravdu uvítal přesunout "Pravidla fóra" na 1. pozici shora.
Vím, ?e toto není v?emocné, ale někteří nováčci si to třeba přečtou. Třeba i na fóru italského Grandepunto clubu mají pravidla tak?e jako první a určitě ne bezúčelně.

Dále bych se přimlouval (opět viz mé předchozí příspěvky) za zjednodu?ení názvů některých příspěvků, aby ztratily punc jednoúčelových.

P.S. Na fórum chodím poměrně často, čas mám, bohu?el jsem byl Tommym odmítnut jako administrátor - je jich prý dost. Tak?e se chlapci čiňte a? to tu trochu vypadá /:) .
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

"du?ana na hrad" a hned to tu dá do pucu :wink: pokud vidím dobře 3 moderátoři z toho dva tady skoro nechodí :roll:
GP 1,4 16V SPORT
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Předkládám dal?í důkaz o potřebě provést revizi názvů témat a upravit je na v?eobecné:
Karel píše: Téma: Kráde?e Grande Punta
Ahoj..Má někdo obecné informace jak se kradou GP - tedy jak dalece jsou v kurzu ?
Proč se ptám...
Dnes v noci jsem se málem přidal k těm ne??astníkům, kterým GP ukradli na sídi?ti. :?
Říkám málem - ráno jsem při?el k autu a zmáčknu "dálkáč" (centrál) a nějak dlouho to na mě pípalo.
Pak se podívám blí? a vidím, ?e mi chybí zámek dveří u řidiče - policie tvrdila, ?e je to čistá práce, nikde nic jiného nebylo po?kozeného.
auta nic podstatného nezmizelo, ani rádiopopelník (plný "vajglů"), který jsem do GJenom zámek dveří spolujezdce byl nefunkční - ne?el zastrčit klíč....
a duble starého ji? zalo?eného tématu:
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... kr%E1de%9E
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Výborně - admini máme tu dal?í koupi GP-čka od Jeníčka :cry:

Tak tu máme následující:
Koupě GP
Koupě 1.3 jtd 66 kw
Uva?uju o koupi
Grande punto - koupě
Brzká koupě Grande Punte - mám pár otázek

a nejnověj?í
Taky chci GP

Znovu bych chtěl zdůraznit nutnost někde zvýraznit pravidka fóra (předev?ím funkce "Hledání")a dal?ích úprav ........
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

tyyy jo Du?ane... tak tohle si nečekal ani ty viď...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Výborně :!:
Při psaní příspěvků nováčků by se to mohlo zlep?it. Ka?dopádně chce to fórum trochu hlídat /:)

P.S Je?tě bych do popisu "Pravidel na fóru" zvýraznil pou?ívání funkce "HLEDÁNÍ"
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Chlapi,
je problém vyu?ívat funkce "HLEDAT" :?:
Navíc si myslím, ?e není pro vět?inu z nás pou?ít při hledání če?tinu i sloven?tinu
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:Chlapi,
je problém vyu?ívat funkce "HLEDAT" :?:
Navíc si myslím, ?e není pro vět?inu z nás pou?ít při hledání če?tinu i sloven?tinu
PsychX píše:vcera predtym nez som zalozil tak som zo hladal lebo ho poznam len sa mi to nepodarilo lebo ked som dal do hladania "senz" tak to nic nevyhodilo a ani ked som dal "par" netusim preco. oki a uz budem pisat tam
........ a navíc chce dobře číst

Pro v?echny!
Pokud si dobře přečtete text, při hledání části slova musíte za hledaný text nahradit zbytek slova hvězdičkou - viz:

Obrázek

Potom to najde příslu?né téma o senzorech - za?krtnuto červeně

Obrázek

Myslím, ?e nic náročného, ?e :?: :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
gogo28
kolemjdoucí
Příspěvky: 38
Registrován: sob črc 10, 2010 14:22
Bydliště: Kosice-okolie / SLOVENSKO

Příspěvek od gogo28 »

mam dotaz k "hladaniu" ... uz viac krat som sa pokusal nieco najst a trvalo to tak dlho, az som to vzdal ... napadlo mi, ci by sa nedalo ulahcit hladanie tym, ze hladany vyraz sa zobrazi priamo v prispevku, kde bol pouzity a nie len tema a bude oznaceny tak ako je teraz... lebo takto sa pri hladani zobrazia vsetky témy, kde bol hladany vyraz spomenuty, ale moze byt pouzity len v jednom prispevku a ak je v teme tych prispevko napr 150 tak je to nekonecne hladanie, ktore v konecnom dosledku k nicomu nevedie, resp nemusi viest ... snad sa da pochopit o com tu úisem
:kuk
ak o priklad uvediem, hladany vyraz "pelovy filter" najdenych 46 odkazov a temy s nazvom "kryt pod motor","kofola zraz"denicek a podobne...
grande punto 1.4 16V / bravo 1.6 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

gogo28 píše:mam dotaz k "hladaniu" ... uz viac krat som sa pokusal nieco najst a trvalo to tak dlho, az som to vzdal ... napadlo mi, ci by sa nedalo ulahcit hladanie tym, ze hladany vyraz sa zobrazi priamo v prispevku, kde bol pouzity a nie len tema a bude oznaceny tak ako je teraz... lebo takto sa pri hladani zobrazia vsetky témy, kde bol hladany vyraz spomenuty, ale moze byt pouzity len v jednom prispevku a ak je v teme tych prispevko napr 150 tak je to nekonecne hladanie, ktore v konecnom dosledku k nicomu nevedie, resp nemusi viest ... snad sa da pochopit o com tu úisem
:kuk
ak o priklad uvediem, hladany vyraz "pelovy filter" najdenych 46 odkazov a temy s nazvom "kryt pod motor","kofola zraz"denicek a podobne...
Tak si tro?ku pohraj s vyhledávacím filtrem. Musi? zú?it mo?nosti hledání. Příklad: hledaný výraz "kryt pod motor", hledat v?echna slova a hledat ne foru v kategorii motor, převodovka, zapalování. Takhle to najde pouze 3 témata a jedno z nich se jmenuje "Kryt pod motor" :wink: Tak slo?ité to zase není.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět