Světlo v zavazadlovém prostoru (kufru)

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

taky mi nesviti svetlo v kufru...navic kdyz sem se snazil vymenit zarovku tak sem si ten DEBILNI kryt rozlamal na kusy :)
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
rado2711
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: stř zář 16, 2009 20:16

Příspěvek od rado2711 »

No ten zamok mi menia koli tomu svetlu pretoze sa neda rozobrat a prave vo vnutri je ten mikrospinac
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

rozobrat to ide ale treba to potom zalepit ale jasne ze vymena je elegantnejsia :-) nevravel som? :-) mne sa to stalo vtedy ked kolega nechtiac pribuchol tasku do toho zamku ....
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
excaliber
Návštěvník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv črc 19, 2007 8:45
Bydliště: Trenčín, SK

Příspěvek od excaliber »

Chalo?i, mikrospínač v zámku mám v pr..... , tak?e skúste mi prosím poradi?:
1. nefunguje mi ePer, čo mô?e stá? cca nový zámok ?
2. rozmý?lam ?e by som si dorobil nezávislý el.okruh s vypínačom priamo v kufri a takto rie?il svetlo, má niekto nápad na aký rozvod by sa to dalo pripoji??
3. a e?te, mal by niekto elektrickú schéma auta?
vďaka.
Excaliber - Grande Punto 1.2 Dynamic NewOrleans
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ked si trosku schopny s cinovackou tak rozober vrch zamku da sa celkom dobre otvorit a uvidis spinac tak taky isty si kup v obchode s elektronickymi suciastkami precinuj a je vybavene

p.s. inak aj v mysiach su take tlacitka

ten zamok ked si trosku obratny tak to opravis raz dva. ked nie tak si kup novy za 47 eur
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Bobánek
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 10, 2012 11:41

Příspěvek od Bobánek »

Zdravím máme GP rok výroby 2011 (myslím, ?e je to výbava Actual) a v kufru nám nesvítí světlo. Tak se chci zeptat, zda tento model má světlo v kufru? Děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ved ked ho tam mas tak by svietit malo ked ho tam nemas tak svietit asi tazko bude.
ked nesvirti a mas ho tam tak bud ziarovka poistka alebo ked otvoris kufor zadny tak by ti malo zobrazovat na pristrojovke ze mas otvorene dvere ked neukazuje tak spinac vo dverach je vadny
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Bobánek
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 10, 2012 11:41

Příspěvek od Bobánek »

1nekros1 píše:ved ked ho tam mas tak by svietit malo ked ho tam nemas tak svietit asi tazko bude.
ked nesvirti a mas ho tam tak bud ziarovka poistka alebo ked otvoris kufor zadny tak by ti malo zobrazovat na pristrojovke ze mas otvorene dvere ked neukazuje tak spinac vo dverach je vadny

to je logické :-)) ka?dopádně já se ptám zda GP rok výroby 2011 obsah 1,4 8V výbava Actual , zda má v kufru světlo, proto?e tam nic nesvítí a mě přijde, ?e nové auto by teda světlo v kufru mít mělo :-))) (mo?ná jsem ?patně polo?il otázku ale díky za odpověď) :-)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

nie actual je najhorsia vybava co si len mozes kupit tak tam vela veci nehladaj co ostatny tam maju. je to tzv akvivalent fabii junior kde nebol ani kastlik a plato zadne takze punto je trosku lepsie na tom ....
ale mimo reci da sa to tam lahko domontovat. pretoze aj diera tam je a origo svetlo stoji 7 eur
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

A? je to Actuál + nebo - nepočítej ?e ti v kufru bude svítit zlatá moucha z Itálie :D
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Bobánek
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 10, 2012 11:41

Příspěvek od Bobánek »

1nekros1 píše:nie actual je najhorsia vybava co si len mozes kupit tak tam vela veci nehladaj co ostatny tam maju. je to tzv akvivalent fabii junior kde nebol ani kastlik a plato zadne takze punto je trosku lepsie na tom ....
ale mimo reci da sa to tam lahko domontovat. pretoze aj diera tam je a origo svetlo stoji 7 eur
Tak omluva jedná se o GP Actual Plus. Má to klimatizaci, dálkovej centrál, start and stop system (ten je pomerně k nicemu, alespoň jde vypnout :-)), stavitelné sedadlo řidiče, zlatou garančku a jsou tam myslim i jiné ne? jen čelní airbagy. Pořádně jsem to je?tě v?echno neprozkoumal. Ale co vím je, ?e kufr prostě nesvítil. :D
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

to plus znamena klimatizacia a dialkove v kluci a elektricke predne okna mali vsetky punta. cena bola vsak znizovana tak ze nenafarbili klucky nedali svetlo v kufru uplne jednoduchy palubak a tak ...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mara87 »

lidičky,
mám rovnaký problém, v kufru mě nesvítí světlo a přitom ?árovkou to není. Nemů?ete mě někdo poslat link na konkretní ten mikrospínač??? Nerad bych toti? měl dlouho rozebranej zámek. Parkuji na sídli?ti tak chápete ne?
Myslím si ?e to bude tím, jinak mě nic nenapadá.

Díky
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

priemerny elektrikar to uplne pohode zvladne ked s tym bude zaobchadzat ako s vlastnym. cca do 1 hodiny alebo si kup novy za 60eur. ale inak ked nefunguje ten spinac tak aj pise na palubaku ze mas otvorene zadne dvere.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mara87 »

1nekros1 píše:priemerny elektrikar to uplne pohode zvladne ked s tym bude zaobchadzat ako s vlastnym. cca do 1 hodiny alebo si kup novy za 60eur. ale inak ked nefunguje ten spinac tak aj pise na palubaku ze mas otvorene zadne dvere.
Aha, tak s tím problém nemám, pač otevřené dveře mě to nehlásí.
Tak?e problém musí být někde jinde, ale ted je ta otazka kde.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Odpovědět