Ondraaaaa malý, velký pun?ák

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

Macek píše:pěkně to vypadá, hlavně ten duplex, jaký to má zvuk? Akorát by to sneslo je?tě nějaké decentní prahy aby to bylo jako celek.
duplex ma zvuk velmi peknej v nizkych otackach bubla, pak to ma krasnej zvuk...do auta (k ridici a spolujezdci) to neni pri zaplem radiu skoro vunec slyset..skoro proto ze je slyset hrubsi zvuk kolem 2800 ot. ale je to slyset jen nepatrme. prahy mam doma ale problem je v ty nehode..nemuzu je nalepit..az my to nastrikaj tak je tam dam.
GP racing. RSW ,,16,,
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

ten zadni spojler pod naraznik si kupoval od koho?kupoval si ho za 3200kc jak je ted na netu ...je luxusni ale furt se mi zda ze je to dost drahy za ten kousek plastu :)
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

.bany píše:ten zadni spojler pod naraznik si kupoval od koho?kupoval si ho za 3200kc jak je ted na netu ...je luxusni ale furt se mi zda ze je to dost drahy za ten kousek plastu :)
kupoval jsem ho z netu za 3000....za kouusek plastu je to dost ale ja nechtel nic brutalniho a tohle se mi zamlouvalo . .
GP racing. RSW ,,16,,
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

me taky je nejlepsi co sem nasel ale furt je to moc mam starej naraznik doma skusim stoho neco udelat uvidime no :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Snad ti ten výfuk vydr?í, mě můj vydr?el 2,5 roku, ne? uhnil, pokud teda nemá? něco jako ragazzon
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Colin píše:Snad ti ten výfuk vydr?í, mě můj vydr?el 2,5 roku, ne? uhnil, pokud teda nemá? něco jako ragazzon
2.5 roku to je dobrej time,lepsi nez pul-nebo rok pokud nemas nerez jedna zima a uz de pak dokytek
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

Colin píše:Snad ti ten výfuk vydr?í, mě můj vydr?el 2,5 roku, ne? uhnil, pokud teda nemá? něco jako ragazzon
je to celonerez, 2 roky mam zaruku...ja doufam tak 4 roky aspon
GP racing. RSW ,,16,,
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

A kolik tě stál? Kdy?tak po?li i odkaz na stránku, odkud to má?, a? se taky mů?u mrknout, sháním nějakej novej.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Uživatelský avatar
Eses
Štamgast
Příspěvky: 209
Registrován: pon čer 01, 2009 7:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Eses »

Abarth 185k
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

Nejlepsi to mas kdyz si udelas vylet do chlumce nad cidlinou,..je tam firma layting..(ceska firma) chlapik se v tom fakt vyzna, daj ti vybrat zvuk i koncovku..pak ti to pripravi..jedou do kolina to jeste neco s tim udat a pak udelaj..duplex vysel na necelejch 8000..puvodne to melo bejt 6 ale mel jsem drazsi koncovky
GP racing. RSW ,,16,,
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

GP racing. RSW ,,16,,
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

omlouvam se za velikost fotky ale davam to sem prez telefon a nevim jak to zmensit :?:
GP racing. RSW ,,16,,
Odpovědět