Ondraaaaa malý, velký pun?ák

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

Ondraaaaa píše:
1nekros1 píše:to mas tie ledkove svetla?
jj nebyl ani tak účel ty ledky jako ta černá barva, chtěl jsem ty abartový svěrla(jsou černý) bohu?el nebyli k sehání tak při?lo na tyhle
Ahoj, auto super....odkud jsi.....? Teda jestli to není tajný...to auto se mi zdá povědomý.... :wink:
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

fik píše:
Ondraaaaa píše:
1nekros1 píše:to mas tie ledkove svetla?
jj nebyl ani tak účel ty ledky jako ta černá barva, chtěl jsem ty abartový svěrla(jsou černý) bohu?el nebyli k sehání tak při?lo na tyhle
Ahoj, auto super....odkud jsi.....? Teda jestli to není tajný...to auto se mi zdá povědomý.... :wink:

bydlim kousek od českýho krumlova, no jestli jsi z budějc tak je ti povědomé, ka?dý den tam jezdim do ?koly, ob dva dny do makra,...tak odněkud to bude
GP racing. RSW ,,16,,
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Ondraaaaa píše:chtěl bych poděkovat du?anovi, ta stránka kterou má? na vkládání fotek je supr a u? i já jsem to pochopil :roll:
Vidí? ?e to jde !!!
GP čko pěkmé - o těch pruzích moc přemý?lím :clap
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

Du?an píše:
Ondraaaaa píše:chtěl bych poděkovat du?anovi, ta stránka kterou má? na vkládání fotek je supr a u? i já jsem to pochopil :roll:
Vidí? ?e to jde !!!
GP čko pěkmé - o těch pruzích moc přemý?lím :clap
děkuji, z pruhů mám taky radost
GP racing. RSW ,,16,,
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Moc hezké grande. Pokud bude? dál tunit a uva?oval bys o výměně mří?ek a o prodeji těch starých tak bych měl zájem, hlavně o tu vrchní.
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

carlos_ray píše:Moc hezké grande. Pokud bude? dál tunit a uva?oval bys o výměně mří?ek a o prodeji těch starých tak bych měl zájem, hlavně o tu vrchní.
jojo pocitamj z jara se toho budu chtit zbavit.
GP racing. RSW ,,16,,
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

carlos_ray píše:Moc hezké grande. Pokud bude? dál tunit a uva?oval bys o výměně mří?ek a o prodeji těch starých tak bych měl zájem, hlavně o tu vrchní.
Přemý?lím co bych si z Ondroooova GP-čka také vzal já :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

pěkné 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Ondraaaaa píše:
1nekros1 píše:to mas tie ledkove svetla?
jj nebyl ani tak účel ty ledky jako ta černá barva, chtěl jsem ty abartový svěrla(jsou černý) bohu?el nebyli k sehání tak při?lo na tyhle
n o a jak svitej?nejakej problem snima?me praskaj a navic jedna cocka je vypadla a dost se klepe ... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

.bany píše:
Ondraaaaa píše:
1nekros1 píše:to mas tie ledkove svetla?
jj nebyl ani tak účel ty ledky jako ta černá barva, chtěl jsem ty abartový svěrla(jsou černý) bohu?el nebyli k sehání tak při?lo na tyhle
n o a jak svitej?nejakej problem snima?me praskaj a navic jedna cocka je
vypadla a dost se klepe ... :lol:
svitej dobre, jako na audine teda ne ale dobre..ono zalezi jaky sis skoupil kamarad koupil uplne ty stejny ale o polovic levnejsi na audinu a nepasujou mu tam, praskaj a neni to proste dobry. ja jsem spokojen. a myslim si ze maj v sobe i to automaticke naklapeni protoze kdyz nastartuju tak je videt jak vyjedou nahoru pak dolu pak se zastavi a rozhavi uplne...
GP racing. RSW ,,16,,
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

a kdyz uz jsme u toho mam na prodej predni a zadni setla,...predni 3 mesice stray zadni rok...tty predni jen tri mesice...neb jsem se aspon poucil auto a zenska se nepucuje..
GP racing. RSW ,,16,,
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Ondraaaaa píše:
.bany píše:
Ondraaaaa píše: jj nebyl ani tak účel ty ledky jako ta černá barva, chtěl jsem ty abartový svěrla(jsou černý) bohu?el nebyli k sehání tak při?lo na tyhle
n o a jak svitej?nejakej problem snima?me praskaj a navic jedna cocka je
vypadla a dost se klepe ... :lol:
svitej dobre, jako na audine teda ne ale dobre..ono zalezi jaky sis skoupil kamarad koupil uplne ty stejny ale o polovic levnejsi na audinu a nepasujou mu tam, praskaj a neni to proste dobry. ja jsem spokojen. a myslim si ze maj v sobe i to automaticke naklapeni protoze kdyz nastartuju tak je videt jak vyjedou nahoru pak dolu pak se zastavi a rozhavi uplne...
hm koupil jsem dost drahy :lol: hele to naklapeni me to nedeela furt teda ale delala mi to kdys je odpojim treba nebo odpojuju baterku proste kdys hejbnu proudem tak se rozhejbou...jestli to nebude jen skouska motorku vis... :)
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Ondraaaaa píše:
1nekros1 píše:to mas tie ledkove svetla?
jj nebyl ani tak účel ty ledky jako ta černá barva, chtěl jsem ty abartový svěrla(jsou černý) bohu?el nebyli k sehání tak při?lo na tyhle
kde si ich kupil az sa smiem spytat a nic tym svetlam neni vekom?
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

me to teda dela pokazdy kdyz necham dyl auto stat,jinak se mi s nima vubec nic nedeje a staly 7400 tusim
GP racing. RSW ,,16,,
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

to me taky... tak to mas lepsi kus asi nu...budis ti to prano mel si kliku...tak at vytrvaj ja je du pristi tejden reklamovat tak uvidim co nato reknou kluci v deutches :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět