Autoalarm + centrál

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Lipi píše:JJ... to chápem...

Ale keby som vedel zohna? taky isty klúč s DO a nahraju mi tam taky isty kod imobilizera ako mam v inom kluči, tak by bolo ok..

Lebo som tu na fore čítal ?e si daval niekto v nejakom supermarkete či kde vybrusit kluč a nahrali mu tam immo kod z toho kluča podla ktoreho to brusil...

Tak?e by sa to dalo...
Ako sa potom páruje klúč?
Zoberme to tak ?e nahrajem tam taky isty immo kod do tej vyskakovačky s DO... a len ho zparovat... ako ked sa meni baterka... a pod.
...U novych aut zaregistrovat klice muze jen servis s pristupem do systemu pro generovani kodu (== internet a plati se za to). Proto novej klic stoji to co stoji, nahradni vystrelovaci klic s DO sezenes za par stovek, ta registrace je problem.

Registrovat = spárovat
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

Toto chápem...

Ale ide o to... ?e niekto tu napísal ?e si dal v baumaxe či kde vyrobit druhy kluč (klasiku bez DO) a ?e mu ho nakodoval podla kluča ktoreho to robil...
Nebolo vraj treba ani tu kartičku s kodom...
A pochybujem ?e nejaky "stanok" v baumaxe to rie?ia takto cez net...
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

Tak?e dnes som volal do fiatu...
Kluč dojde podla VIN u? vyfrezovany... cena 225?...
Kodovačka a sparovanie len 25? (normohodina prace... )
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Příspěvek od Maco »

Lipi píše:Toto chápem...

Ale ide o to... ?e niekto tu napísal ?e si dal v baumaxe či kde vyrobit druhy kluč (klasiku bez DO) a ?e mu ho nakodoval podla kluča ktoreho to robil...
Nebolo vraj treba ani tu kartičku s kodom...
A pochybujem ?e nejaky "stanok" v baumaxe to rie?ia takto cez net...
U? jsem takhle přidelaval 2x klíče.... v kličnictví vytvoří kopii klíče včetně čipu (taková skleněnka) se stejným kódem jako originál klíč... proto neni třeba párovat s říd. jednotkou... bylo to na počkání... stálo to kolem 1tkč... Ale byl to jen obyčejný klíč bez DO, pokud chce? DO tak jedině servis fiat... nebo to ře?it přez "china" alarm jak u? tady psali chlapi....
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Příspěvek od tkupilik »

Lipi: V tom pripade se jukni na ebay.uk a kup tam prazdnej klic i s dalkou, bude to par korun. Nevim jaky je problem s frezovanim. Za tech 25 ecek bych to pak nechal sparovat ve fiatu.
Jinak jeste tip, u fordu (PATS) jde pridat treti klic bez servisu (je potreba mit dva origo, vrti se s nima v zapalovani a auto si pak prida treti samo), stejne tak zaregistrovat dalka. Je tady mala sance ze to fiat umi taky, skus zapatrat.
GP 1.4 Tjet
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

No skusim sa e?te takto spýtat priamo FIATa čo mi na to odpovedia...

Lebo ak vedia potom sparovat ten kluč... tak si zo?emen nejaky z 500-ky vymenim len plan?etu... a za 35? si ho necham zparovat... :)
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Autoalarm + centrál

Příspěvek od Dušan »

Zajímavý alarm
http://www.domacialarm.cz/shop/75-elect ... m-ema.html

Samozřejmě jsem uvedl jen jednu stránku, doporučuji net prohledat prohlížečem "autoalarm ema"
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoalarm + centrál

Příspěvek od Zdenda »

Akorát je trochu problém, že při vypnutém zapalování nejde do zásuvky zapalovače proud :)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoalarm + centrál

Příspěvek od 1nekros1 »

zdenda presne tento problem tam riesi baterka :-) a napr v kufri co mam zasuvku tak tam mam stavu stale kedze to casto pouzivam ci na chladnicku alebo nabijacku. a alarm krasny .... dobry napad.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoalarm + centrál

Příspěvek od Zdenda »

Tak to jo, tu baterku jsem nějak přehlídnul. :) Jinak dobrej nápad, kterej může i fungovat. Zásuvku v kufru jsem ještě nezkoušel.
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Odpovědět