Autoalarm + centrál

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

zonicek
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 24, 2009 20:21

Autoalarm + centrál

Příspěvek od zonicek »

Dobrý den,
koupil jsem si GP 1,2 bez dálkového centrálu.

Chtěl jsem se zeptat, zda je mo?nost nainstalovat do GP centrál na dálku (hlavně na kufr) dodatečně ?
To samé u autoalarmu...

Případně neznáte nějaký servis nebo vlastní zku?enost jaký centrál jste instalovali ?

Díky
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

psal jsem na autorizovaný servis(?Punto mám čtvrt roku a je?tě sem nevěděl ?e mě to bude tak sr*t)a odepsali..citace:originál dálkové ovládání nelze dodělat, pouze s externím ovladačem a cena
s montá?í je cca 7000 kč,-
...ale dá se to sfouknout i neautorizovaně za polovic i míň(stejně je to v?echno made in china) 8) :)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Re: Autoalarm + centrál

Příspěvek od mosto »

ja som chcel tiez riesit tento problem cez autorizovany servis,ale po uvedeni ceny za jednoduchy autoalarm s centralom na DO za 6000sk som si to rozmyslel.Objednal som si cez net autoalarm s pagerom a zohnal sikovnecho chlapika,ktory mi to napojil a nemam problem.Kufor tiez otvaram dialkovo a navyse mam na ovladaci displej,ktory mi ukazuje stav automobilu...cena bola 3200sk alarm a 1200sk montaz...
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

hm,ale kdy? to zapojí i velezku?ený,ka?dopádně přijdu o záruku..na to si snad odpovím i sám 8)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Autoalarm + centrál

Příspěvek od Dušan »

zonicek píše:Dobrý den,
koupil jsem si GP 1,2 bez dálkového centrálu.
Chtěl jsem se zeptat, zda je mo?nost nainstalovat do GP centrál na dálku (hlavně na kufr) dodatečně ?
To samé u autoalarmu...
Případně neznáte nějaký servis nebo vlastní zku?enost jaký centrál jste instalovali ?
Díky
Při koupi vozidla si chce pořádně rozmyslet, jakou výbavu člověk chce. Jakákoliv dodatečná montá? se pořádně prodra?í.
Zkus si podle konfigurátoru vzít výbavu Activ a doplnit dodatečně výbavu třeba na Dynamic. Uvidí? o kolik to auto potom přijde drá?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

Já bohu?el neměl na výběr.... chce? auto za tyhle peníze? Tady je.... Tak?e jsem bral. Nicméně ře?ím ten samý problém. Chtěl bych originál dálkové ( klidně v novém klíčku ) tak?e zítra budu volat do fiatu a poptám se co a jak.
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

romisek.capuska píše:Já bohu?el neměl na výběr.... chce? auto za tyhle peníze? Tady je.... Tak?e jsem bral. Nicméně ře?ím ten samý problém. Chtěl bych originál dálkové ( klidně v novém klíčku ) tak?e zítra budu volat do fiatu a poptám se co a jak.
aj ja som kupoval hotove auto co im stalo na predajni,tiez som nemal sancu si nieco doobjednavat,len ja som si bol isty,ze tam chcem dat alarm s peagerom,tak ze mi ten chybajuci dialkovy central nechybal...

inak drzim ti palce nech to poriesis k vlastnej spokojnosti :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

jdu zrovna pří?tí týden na dodělání dálky u svého active.budou mi to dělat u fiatu ale z neorigo součástek-předpokládaná cena 3500KČ i s prací.ten kufr u? mi tro?ku s..l :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

J.B. píše:jdu zrovna pří?tí týden na dodělání dálky u svého active.budou mi to dělat u fiatu ale z neorigo součástek-předpokládaná cena 3500KČ i s prací.ten kufr u? mi tro?ku s..l :lol:
tak cena super...ale predpokladam,ze kluc ti menit asi nebudu...daju ti osobitny ovladac vsak?
ale hlavne ze ten kufor sa bude dat otvarat na dialku...
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

J.B. píše:jdu zrovna pří?tí týden na dodělání dálky u svého active.budou mi to dělat u fiatu ale z neorigo součástek-předpokládaná cena 3500KČ i s prací.ten kufr u? mi tro?ku s..l :lol:
opravdu zajímavá cena.... hlavně a? ten kufr..... a a? zůstane záruka
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

a? bude hotovo dudu referovat...
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Ja se byl ptat asi pred pul rokem na alarm a ten byl i s vystrelovacim klicem a otviranim na kufr a bude fungovat i ten puvodni,cenu mi rikal neco pres 4000kacek,dneska uz to maj vymakany :D
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak?e dálkáč včera nainstalován-v?e funguje perfektně-cena 4000kč i s prací-za tu si naůčtovali za pět hodin :roll: ale vem to čert.jsem spokojen-byl to risk proto?e to dělali u gpčka poprvé a nezaručili mi ?e bude fungovat otvírání kufru.museli oklamat body computer a zdařilo se.mám radost!!spolu s tím proběhla i ta svolávačka a vyměnili mi páčky pod volantem viz trojblik.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ja osobne co montujem alarmy a centraly tak ked uz auto ma central a chce tam alarm alebo dialkac tak sa kupi za 900sk +- central s dialkovym a napoji sa na ovladanie tiahla vo dverach potom motorcek potiahne tiahlo a dalsi motorcek cvo je origos central v aute zamkne alebo odomkne druhe alebo vsetky dvere. v kufri sa to da spravit tak ze cez relatko male prepinate kabliky origos od natvrdo 12V na motorcek co otvori zadny zamok.
uz som to spravil takto nna 206, nexia, punto II, fobia, thalia. a na vsetkych to spolahlivo funguje akurat ze musite zo sebou vlacit na klucoch dalsi privesok dialkove.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

J.B. píše:tak?e dálkáč včera nainstalován-v?e funguje perfektně-cena 4000kč i s prací-za tu si naůčtovali za pět hodin :roll: ale vem to čert.jsem spokojen-byl to risk proto?e to dělali u gpčka poprvé a nezaručili mi ?e bude fungovat otvírání kufru.museli oklamat body computer a zdařilo se.mám radost!!spolu s tím proběhla i ta svolávačka a vyměnili mi páčky pod volantem viz trojblik.
To je teď luxus, co?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět