g-lobby a jeho přemisťovadla

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

no ztráta výkonu je minimální, poznat je to jen na táhlém prudkém stoupání... jinak jsem víc nepocítil... je to přímá nabídka českého zastoupení Fiatu, tak?e bez ztráty záruky...

včera jsem poprvé zjistil spotřebu benzín dlouhodobě cca 6, plyn po druhém tankování plné nádr?e 6,2(zjistil jsem ?e PP ukazuje přesněji spotřebu plynu ne? benzínu)

no sporák, ale se srovnatelným dojezdem jako na benzín, nicméně úspora kolem 50% je potě?ující...

nikomu to nevnucuju, jsem prostě ekonom... a vím, ?e se mi ta investice za rok vrátí... 8)
Naposledy upravil(a) g-lobby dne úte dub 05, 2011 15:03, celkem upraveno 1 x.
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

Taky jsem se dival, ze prestavba byla v akci za cca 30 tisic? Nedavno k tomu byl clanek na idnes http://auto.idnes.cz/muzete-jezdit-za-p ... tomoto_fdv (uvnitr primo video a foto GPcka).

Pokud se Ti to vyplati, proc ne. S mym najezdem se mi to predem urcite nevyplati, to jsem si taky spocital (ekonomii jsem vystudoval jen okrajove, tak kdovi :lol: ). No ale vazne by me zajimal vliv na vykon, mne se zda ze moje 1.2ka nejaka linejsi (a to nejezdim jinym autem), ozivla jen pri zkusmem natankovanim 100 oktanovym benzinem. Takze na plyn do kopce si to nedovedu predstavit.
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

plyn zvysuje spotrebu o 10 percent a vykon klesne zhruba o 7 percent plyn v mrazoch zamrza respektive on stale pri prechode s kapaliny na plyn mrzne ale v mrazoch duplom .... na facku som pri -15 zabudol prepnut na benzin a zamrzla mi nemrznuca zmes a hned som aj vyvrel :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

tady se plyn přepíná automaticky a? v okam?iku kdy je motor ohřátý zhruba na 40°C
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

g-lobby píše:tady se plyn přepíná automaticky a? v okam?iku kdy je motor ohřátý zhruba na 40°C
jj to je ok uz tedy urcite za ten cas splynovac presiel vylepsenim. moze to byt dobre len skoda tej rezervy + povinna ze neni to kam dat len to zabere vac mista v kufri.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

1nekros1 píše:
g-lobby píše:tady se plyn přepíná automaticky a? v okam?iku kdy je motor ohřátý zhruba na 40°C
jj to je ok uz tedy urcite za ten cas splynovac presiel vylepsenim. moze to byt dobre len skoda tej rezervy + povinna ze neni to kam dat len to zabere vac mista v kufri.
v kufru stejnak vozím vět?inou jen deku a nákupy... 8) kdy? bych měl vézt něco vět?ího tak si sklopím sedačku ne :) a nebo to hodím na zadní sedačku... Karel vezl nejvíc 3 lidi
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Karel po přestavbě

uvnitř
Obrázek

venku
Obrázek

pod kapotou
Obrázek
Obrázek

a v minizavazadelníku

Obrázek
pak ?e je vysoká nakládací hrana :lol:
Obrázek
udělám z nějaké desky dno a potáhnu stejným materiálem jako je zbytek kufru 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

g-lobby píše:venku
Obrázek
Doposud jsem nepochopil, proč plnící hrdlo umís?ují na místo, kde je největ?í bordel od kol.

Jinak já bych rezervu nahradil opravnou sadou na dojetí. Já jsem jejím zastáncem, proto?e píchnout se mi min. 10 let nepodařilo.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

aby to nespatilo niektory si to dokoncadavaju dovnutra auta
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

1nekros1 píše:aby to nespatilo
Co to?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Dusan - Jinak já bych rezervu nahradil opravnou sadou na dojetí. Já jsem jejím zastáncem, proto?e píchnout se mi min. 10 let nepodařilo.

to je pekny ale uz se ti nekdy podarilo prorazit kolo?-na dalnici nekde bude neco lezet ... pojedes na dovolenou do chorvat na dalnici naneco najedes a nez zastavis,guma na hadry,najedes na chodnik,kraj diry a pstttttttttt kolo prazdny co pak budes delat se sprejem - muzes si ho akorat strcit do .... :lol: rezerva jasne do auta patri !!! a ikdys budes unas v cechach lidi sou tak ochotny ze ti misto pomoci jeste vynadaj ze je obtezujes tvim problemem ...
Jelikoz plyn je tezsi nez vzduch a drzi se pri zemi tak asi znejakyho duvodu se to dava proste co nejnis je mozny... nidky sem nad tim nepremejslel :lol: a asi hlavne i vzhled hraje roly pac kdyby ti to souply doprostred narazniku asi nic moc ... a hlavne bych taky rek ze dole v rohu je nejmensi ryziko narazu pri bourani ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

.bany píše:to je pekny ale uz se ti nekdy podarilo prorazit kolo
Právě ?e ne.
.bany píše: Jelikoz plyn je tezsi nez vzduch a drzi se pri zemi tak asi znejakyho duvodu se to dava proste co nejnis je mozny... nidky sem nad tim nepremejslel :lol: a asi hlavne i vzhled hraje roly pac kdyby ti to souply doprostred narazniku asi nic moc ... a hlavne bych taky rek ze dole v rohu je nejmensi ryziko narazu pri bourani ...
Kdy? to dám na nárazník z boku, tak by mě to také nevadilo (jako ty má? "bradavici" na předním nárazníku. Nehledě na to, ?e by ta zátka mohla jít dát také do laku, ne (nemyslím v g-lobbyho případě)?
Jinak já bych upřednostnil místo vý?e polo?ené, abych při plnění plynu se nemusel válet po zemi.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

g-lobby vis ze uz nemuzes parkovat v podzemnich garazich kdyz mas LPG?
Ja jen pro poradek. :wink:
Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Du?an píše:
.bany píše:to je pekny ale uz se ti nekdy podarilo prorazit kolo
Právě ?e ne.
.bany píše: Jelikoz plyn je tezsi nez vzduch a drzi se pri zemi tak asi znejakyho duvodu se to dava proste co nejnis je mozny... nidky sem nad tim nepremejslel :lol: a asi hlavne i vzhled hraje roly pac kdyby ti to souply doprostred narazniku asi nic moc ... a hlavne bych taky rek ze dole v rohu je nejmensi ryziko narazu pri bourani ...
Kdy? to dám na nárazník z boku, tak by mě to také nevadilo (jako ty má? "bradavici" na předním nárazníku. Nehledě na to, ?e by ta zátka mohla jít dát také do laku, ne (nemyslím v g-lobbyho případě)?
Jinak já bych upřednostnil místo vý?e polo?ené, abych při plnění plynu se nemusel válet po zemi.
bradavici? :lol: no musis jezdit na takovou LPG benzinu kde ti to cepuje pumpar :wink:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

jasně ?e vím ?e nemů?u jezdit do podzemních gará?í (tam kde je vjezd na LPG zakázán- myslím ?e u? to změnili tam kde to provozovatel dovolí tak tam je vjezd povolen po splnění toho ?e je tam aktivní odsávání vzduchu i u podlahy)

Du?ane a .bany pokud nemá? ?kolení a pravidelné pro?kolování, tak si nesmí? sám plyn tankovat... mě osobně vůbec nevadí ?e mi to takuje pumpař sám, i kdy? se tedy v?dycky tváří... :lol:

a rezervu si nechám za 6 let co mám řidičák jsem ji potřeboval 2x jednou se roztrhala na dálnici (250 km od domova) a jednou se na ní udělala boule (120 km od domova) ani v jednom případě by mi opravná sada nepomohla.
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Odpovědět