Blue and me

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

JardaK. píše:To jsem rád, co mi pí?e? o fiatovské navigaci, proto?e o ní zatím nemám ani páru. Minulý týden jsem jel v autě, kde cestu navigoval mobil a bylo to skvělé, akorát dotyčný neměl vyře?eno dobíjení mobilu za jízdy a ono to přece jenom dost ?ere baterku! Já si jenom říkal, ?e navigace je integrovaná v autě přímo od výroby, tak?e nemusím kupovat dr?ák na mobil a ?ňůru na jeho dobíjení. A ten Tvůj doporučovaný Blupunkt funguje jak?
jak jsem psal, mám raději papírové mapy... tak?e jsem zatím ?ádnou GPS navigaci nekupoval, mo?ná jednou...

klidně si ale řekni prodejci aby ti ji popsal lépe ne? já... proto?e já Ti říkám jen to co jsem o ní sly?el... prostě Ti to jen bude ukazovat ?ipky na palubním počítači a nebude v če?tině, jako její plus vidím to ?e je zabudovaná... asi jediné plus...

tu co si koupí? zvlá?? musí? někde uchytit nějakým dr?ákem, musí? ji nabíjet přes kabel, musí? ji schovávat... za to je ale 100% s če?tinou, plně grafické a mají mnoho dal?ích funkcí, měl jsem mo?nost jednu vyzkou?et, je to pohoda... zadá? odkud a kam jede? a u? ti pani napovídá ?e za 500 m odbočte vlevo...

pro mě v tom chybí ten motorismus, to ?e kdy? u? neví? kudy kam, tak zastaví? rozbalí? mapu a prstem si ukazuje?... porozhlídne? se po krajině, projde? se, osvě?í? se... pohoda... kde?to s GPS navigací jen jede? z místa A do místa B... to? můj názor :idea: 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

mám podobný názor jako g-lobby.kdy? jedu s navigací vlastně nevím kudy a jaká zajímavá místa míjím.proto ji kombinuji s mapou.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
PsychX
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: pát črc 31, 2009 17:57

Příspěvek od PsychX »

ja by som sa chcel spytat ci jemozne blue and me mozne dokupit a pripijt aj k autu kde to nieje? mam ale autoradio z cd a mp3 a nemam tam ani usb zasuvku? neviete ci to niekdo predava a aka je asi cena ak by to islo spravit? diky za odpoved
GP 1,3 MJT 75k 3D Biely výbava: Racing + tempomat a da?dový senzor r.v.2009
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

PsychX píše:ja by som sa chcel spytat ci jemozne blue and me mozne dokupit a pripijt aj k autu kde to nieje? mam ale autoradio z cd a mp3 a nemam tam ani usb zasuvku? neviete ci to niekdo predava a aka je asi cena ak by to islo spravit? diky za odpoved
nie neda sa to dopojit 1, chyba ti tam par veci na Blumi a za 2 tam ani nemas ten kabel do coho to zapojit.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

1nekros1 píše:inak mam otazocku ako si updatujem blu ad me lebo som si kupil telefon novy a sparuju sa aj vsetko ide ale len 1x druhy krat sa z nechcu spojit. hm?
http://www.fiat.com/cgi-bin/pbrand.dll/ ... 1074625958
doporučil bych si to tady přečíst, popřípadě nainstalovat...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

g-lobby píše:
1nekros1 píše:inak mam otazocku ako si updatujem blu ad me lebo som si kupil telefon novy a sparuju sa aj vsetko ide ale len 1x druhy krat sa z nechcu spojit. hm?
http://www.fiat.com/cgi-bin/pbrand.dll/ ... 1074625958
doporučil bych si to tady přečíst, popřípadě nainstalovat...
no vidis ja mam 3,1 verziu a uz dokonca je 5,4
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

1nekros1 píše:no vidis ja mam 3,1 verziu a uz dokonca je 5,4
tak ?up ?up... 8) nejspí? to bude tím...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

.bany a 1nekros1

hned na začátku jste tu psali ?e se vám "sekne" vytváření hudební knihovny v blůmí... a tak bych se chtěl zeptat na jaký systém jste je měli ty fle?ky naformátované... FAT, FAT32 nebo NTFS... :?: :?: :?:

pravdou je ?e tyto IT věci/řeči jdou mimo mě, ale mohlo by to být tím... proto?e já mám 1 FAT (512 MB) a tam se mi často stávalo ?e mi pani z blůmí nahlásila "knihovna se vytváří čekejte prosím" tak jsem to hned odpojil/zapojil a v?e ok... včera jsem si pořídil druhou a ta je FAT32 (8G)(za krásných 399,-), zatím se mi pani neozvala, ale také je pravda ?e jsem startoval asi jen 4x uvidíme uvidíme a pk zase napí?u...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

USB připojení od výroby je jen součástí Blue&Me nebo se dá objednat zvlá??, tzn. ve výbavě auta by bylo pouze rádio s přehrávačem + vstup USB? Nějak jsem to při konfiguraci nena?el a celkem drahé B&M nepotřebuju!
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

USB je jen s Blue&Me.....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

tak?e s tou 8G je to je?tě vet?í tragédie... a to sem ji neměl ani plnou music... dokonce mi to nezaznamenalo 2 jízdy z 6 na Eko:Drive :roll: :?
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

:idea: dal?í teorie :idea:
co kdy? to obtí?ně pracuje s velkými pamě?mi? nebo já u? opravdu nevím... :?
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

děti... blůmí je úplně v troskách... téměř nikdy to nerozezná to ?e mám "fle?ku" s hudbou v konektoru, a kdy? u? tak to nevytvoří knihovnu... a kdy? se do knihovny u? tedy náhodou proklikam přes menu tak je tam jen jediná "slo?ka" ""+"" a v ní nic nejni... co by s tím mohlo být netu?íte??? u? to vůbec nezaznamenává Eco:Drive... a dnes mi pani hlásila ?e interní pamě? je zaplněna :cry: :roll: :? :evil: :(
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

g-lobby píše:děti... blůmí je úplně v troskách... téměř nikdy to nerozezná to ?e mám "fle?ku" s hudbou v konektoru, a kdy? u? tak to nevytvoří knihovnu... a kdy? se do knihovny u? tedy náhodou proklikam přes menu tak je tam jen jediná "slo?ka" ""+"" a v ní nic nejni... co by s tím mohlo být netu?íte??? u? to vůbec nezaznamenává Eco:Drive... a dnes mi pani hlásila ?e interní pamě? je zaplněna :cry: :roll: :? :evil: :(
presne toto mi to robilo tiez kukni sa ci nemas zle zacinovany konektor podrobne to mam pofotene tu http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 4&start=45
teraz iba obcas mi to nenajde usb ale ani mobl takze to budem muset v najblyzsej dobe updatnut potom napisem ci sa to zlepsilo.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

1nekros1 píše:
g-lobby píše:děti... blůmí je úplně v troskách... téměř nikdy to nerozezná to ?e mám "fle?ku" s hudbou v konektoru, a kdy? u? tak to nevytvoří knihovnu... a kdy? se do knihovny u? tedy náhodou proklikam přes menu tak je tam jen jediná "slo?ka" ""+"" a v ní nic nejni... co by s tím mohlo být netu?íte??? u? to vůbec nezaznamenává Eco:Drive... a dnes mi pani hlásila ?e interní pamě? je zaplněna :cry: :roll: :? :evil: :(
presne toto mi to robilo tiez kukni sa ci nemas zle zacinovany konektor podrobne to mam pofotene tu http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 4&start=45
teraz iba obcas mi to nenajde usb ale ani mobl takze to budem muset v najblyzsej dobe updatnut potom napisem ci sa to zlepsilo.
:oops: tak?e půjde do lázní... na kří?ek... tohel se mi nelíbí... zaplatil jsem si a ne zrovna málo aby mi to takhle vyvádělo... :evil: hnedle zítra se tam zastavím... :!:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Odpovědět