Blue and me

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... vyzkou?el jsem bezpočet mobilů s B&M a čtení sms naprosto bez ?ance :cry:
... některé mobily se dokonce při hovorech,či po nich naprosto zablokovaly :lol:
... jinak B&M je naprostá vymazlenost a kolikrát protelefonuju i celou dvou hodinovou jízdu :wink:
Obrázek
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

také jsem uva?oval o tom ?e bych oprá?il simkartu OSKARA s voláním za 11,90 Kč 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

dony píše:... vyzkou?el jsem bezpočet mobilů s B&M a čtení sms naprosto bez ?ance :cry:
... některé mobily se dokonce při hovorech,či po nich naprosto zablokovaly :lol:
... jinak B&M je naprostá vymazlenost a kolikrát protelefonuju i celou dvou hodinovou jízdu :wink:
Motorola U6, čte parádně, pokud teda pominu to, ?e tomu není rozumět, je to jak kdy? českej text čte anglicky angličanka :-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

s mojou N 85tkou to ani nahodou nekomunikuje ani pripajat sa neda proste novy telefon a stary soft...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

nokia 6300 zatím zcela bezchybná komunikace, ale zatím jsem neměl mo?nost zkusit čtení sms, ale myslím ?e to ten telefon nepodporuje...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

g-lobby píše:nokia 6300 zatím zcela bezchybná komunikace, ale zatím jsem neměl mo?nost zkusit čtení sms, ale myslím ?e to ten telefon nepodporuje...
... pouze chvilku podr? tlačítko windows na volantu a uvidí? jestli čte :wink:
Obrázek
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... moje founy vs spolupráci s b&m

... motorola V6maxx - totálně zamrzala a nečetla
... ericsson S500i - ?lapal v pohodě a nečetl
... ericsson W580 - ?lapal v pohodě a nečetl
... ericsson W595 - zamrzal a nečetl
... HTC Kaiser - ?lapal v pohodě a nečetl
... Asus P320 - ?lapal v pohodě a nečetl
... HTC Touch Diamont - ?lape v pohodě a nečte
... samsung SGH F-400 - ?lape v pohodě a nečte

... jinak je obrovská prča ovládat rádio a telefon hlasem,hlavně vytáčení lidí ze seznamu,kdy? ta jména musíte zkomolit do anglické výslovnosti,některé jména jsou fakt k popukání :lol: je?tě,?e lze vytáčet i číslo po číslu :idea:
Obrázek
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

číslo po číslu... to je sice pěkné, ale v okam?iku kdy se by? jen trochu odchýlím od výslovnotsti tak je hned z dvojky čtyřka a podobně...

beztak si pamatuji jen 2 a to: za a) své a za b) mé drahé paní matky....

zkou?el jsem to jednou, začal jsem v Plané u M.L. a číslo jsem správně nadiktoval a? ve Stříbře :lol: tak?e jsem se naučil komolit některá jména v seznamu...

stejně tak je dobré listování ve slo?kách s hudbou...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... jak říká? :D
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

1nekros1 píše:
.bany píše:ja mam kingston 8gigovy a iba v zime ked bolo -17 mi ju nenaslo (ale to mi bolo jasne ze preco) a potom raz ked som to mal naplnene samimi sprostostami ako fotky dokumenty videa mp3 zipka a proste bordelom. a mam v hlavnom adresari asi 7-8 priecinkou a v niektorych mam este 2-3 podpriecinky a tam mam nahrate vsetky pesnicky a inak nesmies mat viac ako 99 pesnciek v jednom adresari vtedy mi to ten adresar ani nenaslo!
Mů?ete mi někdo říct, jestli by mi přehrál Blue&Me písničky z USB fle?ky, pokud je mám stáhnuté někde z NETu? Na stránkách Fiatu toti? pí?í, ?e "Podmínkou funkčnosti je, ?e přehrávané soubory neporu?ují autorská práva".
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

JardaK. píše:
1nekros1 píše:
.bany píše:ja mam kingston 8gigovy a iba v zime ked bolo -17 mi ju nenaslo (ale to mi bolo jasne ze preco) a potom raz ked som to mal naplnene samimi sprostostami ako fotky dokumenty videa mp3 zipka a proste bordelom. a mam v hlavnom adresari asi 7-8 priecinkou a v niektorych mam este 2-3 podpriecinky a tam mam nahrate vsetky pesnicky a inak nesmies mat viac ako 99 pesnciek v jednom adresari vtedy mi to ten adresar ani nenaslo!
Mů?ete mi někdo říct, jestli by mi přehrál Blue&Me písničky z USB fle?ky, pokud je mám stáhnuté někde z NETu? Na stránkách Fiatu toti? pí?í, ?e "Podmínkou funkčnosti je, ?e přehrávané soubory neporu?ují autorská práva".
a jak si myslí? ?e by to blůmí poznalo :?: 8) a přehrávají ti je wokýnka, ty také někde pí?ou ?e podporují jen legální hudbu :D
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

g-lobby píše:
JardaK. píše:
1nekros1 píše:Mů?ete mi někdo říct, jestli by mi přehrál Blue&Me písničky z USB fle?ky, pokud je mám stáhnuté někde z NETu? Na stránkách Fiatu toti? pí?í, ?e "Podmínkou funkčnosti je, ?e přehrávané soubory neporu?ují autorská práva".
a jak si myslí? ?e by to blůmí poznalo :?: 8) a přehrávají ti je wokýnka, ty také někde pí?ou ?e podporují jen legální hudbu :D
Hele, já nechci polemizovat, jestli ano nebo ne, já potřebuju vědět, jaké má zku?enosti ten, kdo má takové zařízení v autě! Uva?uju toti?, ?e moje nové GP bude mít Blue&Me NAV a asi by mě omylo, kdybych si za příplatek 10000 nepustil z mojí fle?ky kvůli nějakým autorským právům ani prd!
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

neboj, přehraje v?e, naopak si myslím, ?e jsem někde četl, ?e soubory nesmějí mít DRM.....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

JardaK. píše:
g-lobby píše:
JardaK. píše: a jak si myslí? ?e by to blůmí poznalo :?: 8) a přehrávají ti je wokýnka, ty také někde pí?ou ?e podporují jen legální hudbu :D
Hele, já nechci polemizovat, jestli ano nebo ne, já potřebuju vědět, jaké má zku?enosti ten, kdo má takové zařízení v autě! Uva?uju toti?, ?e moje nové GP bude mít Blue&Me NAV a asi by mě omylo, kdybych si za příplatek 10000 nepustil z mojí fle?ky kvůli nějakým autorským právům ani prd!
já jsem to jen nechtěl vyhlásit na plnou "hubu" také mám blůmí a ?ádný problém jsem zatím nezaznamenal...
co se týče té navigace, tu bych si, být tebou rozmyslel, proto?e blůmí je za 6000 a za 4000 co u?etří? koupí? kvlaitněj?í zvlá?t...
také jsem o ní uva?oval, ale sám prodejce mi to "rozmluvil" ?e by mi raději doporučil blaupunkt, proto?e NAV od Fiatu je jen piktogramová...
ale je to jen na Tobě... navíc jsem motorista a mám rád mapy, papírové... a jezdit podle nich je mnohem zábavněj?í... člověk se někdy podívá na místa kam by normálně nezajel... :wink:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

To jsem rád, co mi pí?e? o fiatovské navigaci, proto?e o ní zatím nemám ani páru. Minulý týden jsem jel v autě, kde cestu navigoval mobil a bylo to skvělé, akorát dotyčný neměl vyře?eno dobíjení mobilu za jízdy a ono to přece jenom dost ?ere baterku! Já si jenom říkal, ?e navigace je integrovaná v autě přímo od výroby, tak?e nemusím kupovat dr?ák na mobil a ?ňůru na jeho dobíjení. A ten Tvůj doporučovaný Blupunkt funguje jak?
Odpovědět