Blue and me

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Bongo
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:06

Blue and me

Příspěvek od Bongo »

Cago panove,rad bych se zeptal,zda-li nemate nekdo navod na blue and me v cestine.mam to pouze italsky a dela mi to mensi problem prelozit :D
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

podivam se jestli mi nezbyl z oranzady,kdystak bych ti ho poslal,zejtar se juknu,neco mi zbylo ale nevim jetsli nezustalo v aut...jinak ale je to sranda s kus si stim pokecat potom,dobra komedie...hrozne sme se s zenou nasmaly u toho :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue and me

Příspěvek od 1nekros1 »

Bongo píše:Cago panove,rad bych se zeptal,zda-li nemate nekdo navod na blue and me v cestine.mam to pouze italsky a dela mi to mensi problem prelozit :D
ja som ho asi pred tyzdnom vyhodil....
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

ja mam v anglictine keby si chcel
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

hele tak smula nenasel sem to,asi zmyzel i s grandem :D
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Bongo
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:06

Příspěvek od Bongo »

aj tak diky za kouknuti. :D asi zkusim zajet do fiatu snad mi vyjdou vstric :) anglictina u mne prevlada vic nez italstina,ale radej bych precejen vsadil na cestinu!diky moc za nabidku :wink:
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak to ti musej dat urco ho maj ja sem ho mel nebo se zeptej patra1985 nebo carlose,donyho nebo ostanich ty ho mit urco budou,tak ti ho muzou skopcit ne...
Naposledy upravil(a) .bany dne pát čer 12, 2009 21:12, celkem upraveno 1 x.
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

aj tak diky za kouknuti. asi zkusim zajet do fiatu snad mi vyjdou vstric anglictina u mne prevlada vic nez italstina,ale radej bych precejen vsadil na cestinu!diky moc za nabidku
Niekedy je v prekladoch do SK a CZ viac blbostí ako v origináloch.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

já ho najdu naskenuju a mů?u ti ho poslat
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

inak mam otazocku ako si updatujem blu ad me lebo som si kupil telefon novy a sparuju sa aj vsetko ide ale len 1x druhy krat sa z nechcu spojit. hm?
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no ja sem mel taky stim problem mam samsunga d 600 a rikaly mi v servise ze to je telefonem ze tyhle nechtej moc komunikovat,tak sem nato (_._),vzdycky sem zapnul prvni bluethoot :cry: u na telefonu,pak az sem nastartoval,zdycky se mi to spojilo ale nefungoval mi seznam a volany cisla v aute,musel sem vytacet ve founu ale jinak handsfrecko fachalo...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

.bany píše:no ja sem mel taky stim problem mam samsunga d 600 a rikaly mi v servise ze to je telefonem ze tyhle nechtej moc komunikovat,tak sem nato (_._),vzdycky sem zapnul prvni bluethoot :cry: u na telefonu,pak az sem nastartoval,zdycky se mi to spojilo ale nefungoval mi seznam a volany cisla v aute,musel sem vytacet ve founu ale jinak handsfrecko fachalo...
no tak ja mam najnovsiu nokiu takze s tym u mna neuspeju!
a mne secko ide ale nepripoji sa to inak ide vsetko volanie aj vytacanie proste vsetko.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak to nevim,nokie neprefuruju,nemam skusenosti...pokud si dobre pamatuju,melo by si to pamatovat 5 telefonu a vzdycky aktivovat ten posledni prihlaseny jako za hlavni- nevim proc by ti to nemelo fachat...jinak muzu se zeptat nemel si nekdy problem s USB flashkou treba muzika mel sem rekneme 10 alb a po 10-15 nastartovani sem moh prehravat jen to album ktery zrovna hralo,ostatni uz to nezaznamenalo,a to sem mel flasku podle jejich navodu pro sparavnou komunikaci... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

.bany píše:tak to nevim,nokie neprefuruju,nemam skusenosti...pokud si dobre pamatuju,melo by si to pamatovat 5 telefonu a vzdycky aktivovat ten posledni prihlaseny jako za hlavni- nevim proc by ti to nemelo fachat...jinak muzu se zeptat nemel si nekdy problem s USB flashkou treba muzika mel sem rekneme 10 alb a po 10-15 nastartovani sem moh prehravat jen to album ktery zrovna hralo,ostatni uz to nezaznamenalo,a to sem mel flasku podle jejich navodu pro sparavnou komunikaci... :lol:
ja mam kingston 8gigovy a iba v zime ked bolo -17 mi ju nenaslo (ale to mi bolo jasne ze preco) a potom raz ked som to mal naplnene samimi sprostostami ako fotky dokumenty videa mp3 zipka a proste bordelom. a mam v hlavnom adresari asi 7-8 priecinkou a v niektorych mam este 2-3 podpriecinky a tam mam nahrate vsetky pesnicky a inak nesmies mat viac ako 99 pesnciek v jednom adresari vtedy mi to ten adresar ani nenaslo!
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

aha tak to bude mozna tim...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět