Vrzanie interieru

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak s Donym sdilim ujizdejici koberecky, skrinku spolujezdce a jeste mi nekde rezonuje pravy tapec dveri u spolujezdce. Kdyz za nej zatahnu tak to na chvilku prestane.
Obrázek
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

dony píše: ... no a k podělání je,?e se mi také začíná oddělovat li?ta ofuku předního okna u řidiče,která na kostkách pěkně rezonuje
:
no tak tento problém mám i já mimo ty zámky dveří, které jsem línej namazat (na jaře udělm vrzací generálku) :lol:

Já jsem zase chytl nerva, kdyz jsem jel po kostkach a ta lista ofuku zacala vydavat takovy zvuky, az jsem musel za jizdy zvednout (_._) ze sedadla a zacit do ni mlatit, diky tomu jsem malem natankoval Q7 zaparkovanou u krajnice :oops:
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

abych vás tro?ku nas...-mě nevr?e a neklepe níc!! :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

mne uz tiez nevrzga nic vzadu to nakonic bola blbost co stala 25centou vo fiate. taky vytvarovany pliesok co ide do obdlznikovej diery a do toho pliesku sa zaskrutkuje srobik. strasna malickost a strasny ramus to robilo.

uizdacom kobercekou odporucujem kupit take plastove drziaky kobercekou stala cela sada 4ks 50sk v mototechne.ale aj v tescu som to par krat videl.

predne tapaciri rezonuju iba vtedy ked sa kablik ktory sa odiera o tapacir vysucha a potom ten prech vrzga.alebo poklepkava o tapacr. da sa to opravit aj bez demontazi tapacira.staci vytiahnut ovladac okien a pomrvit inak kable.alebo aj ta latka obcas rapoce pri vetre co je v dverach.

zamky odporucam navazelinovat poriadne potom uz nebudu vezgat dlhu dobu.u mna uz 7 mesiacou nic.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

dony píše:... mě co kontrolovali repro v levých dveřích,tak velmi zřídka mi od té doby rezonuje plast na dveřích,opřu se o něj a je na pár set kiláků klid
... občas mi zarezonuje skříňka spolujezdce,ov?em,stačí v ní přerovnat věci a je klid
... no a k podělání je,?e se mi také začíná oddělovat li?ta ofuku předního okna u řidiče,která na kostkách pěkně rezonuje
... no a trochu mi při řazení povrzává loketka,ale tu jsem si po..al sám,proto?e jak v ní vozím bonbóny,tak ty rachotily a já myslel,?e to dělá víčko opěrky a chytil jsem nerva a víčko málem utrhnul :shock: :oops: no stačilo podlo?it obsah loketky něčím měkkým,třeba tou protiskluzovou podlo?kou a je klid
... a je?tě mě točí ují?dějící koberečky pod nohama,origo? letní i zimní,ale to u? sem nepatří :lol:
ad) kaslík před spolujezdcem - seřídit zámek (2x torx ?roub) - po problému

ad) li?ta ofuku předního skla - taky mi před řidičem prasklo její uchcení v palubce - ře?ení. natlačit pod ní zkraje konstruční polyuretanové lepidlo, na týden dát jako distanc mezi sklo a li?tu ?punt od ?ampusu (korkový :lol: ) - přilepeno, dr?í, nedrnčí.

ad) koberečky - mám origo Fiat s plastovým čudlem, aby se neshrnoval - neshrnuje 8) (provoz celoročně)

ad) loketka - tento krám nemám, ale piksla s orbitkama vedle popelníku je aretována pogumovaným flashdiskem - Corsair 1024 MB - nedrnčí :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

orbitky ti drzia aj napravej strane v tom otvore tam kde su poistky nevypadli mi nikdy pri ziadnej akcii s autom a nezavadzaju v stredovej konzole :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

ad) kaslík před spolujezdcem - seřídit zámek (2x torx ?roub) - po problému
to Jarou?: Teba sme tu potrebovali :boze
Jazykové okienko: seřídit znamená dotáhnout alebo nastavi?? Rozpí? podrobnej?í postup.
Gumené koberce mám origo Fiat a hlavne vodičov sa posúva, lebo ten je za?a?ený najčastej?ie. Ale v?dy si ho vrátim do povodnej polohy-túto banalitku nerie?im.
Okrem spomínaných vecí je v aute ticho. Týmto ďakujem na?im cestárom v akom stave máme cesty a potom na?e autá.
Najlep?ie na tom je ?e u nás robili novú cestu s novým kobercom a stále keď po nej idem tak je krásne cíti? ako je zvlnený asfalt. Tak?e riadenie GP poskytuje vodičovi presné informácie o vozovke a chovaní auta.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

1nekros1 píše:uizdacom kobercekou odporucujem kupit take plastove drziaky kobercekou stala cela sada 4ks 50sk v mototechne.ale aj v tescu som to par krat videl.
... to mě zajímá,ale vůbec nevím o čem mluví?,popi? to líp,děkuji,foto by nebylo? :)
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

julo píše:
ad) kaslík před spolujezdcem - seřídit zámek (2x torx ?roub) - po problému
to Jarou?: Teba sme tu potrebovali :boze
Jazykové okienko: seřídit znamená dotáhnout alebo nastavi?? Rozpí? podrobnej?í postup.
Gumené koberce mám origo Fiat a hlavne vodičov sa posúva, lebo ten je za?a?ený najčastej?ie. Ale v?dy si ho vrátim do povodnej polohy-túto banalitku nerie?im.
Okrem spomínaných vecí je v aute ticho. Týmto ďakujem na?im cestárom v akom stave máme cesty a potom na?e autá.
Najlep?ie na tom je ?e u nás robili novú cestu s novým kobercom a stále keď po nej idem tak je krásne cíti? ako je zvlnený asfalt. Tak?e riadenie GP poskytuje vodičovi presné informácie o vozovke a chovaní auta.
"seřídit" znamená povolit, nastavit, dotáhnout :D Mám na mysli ten kovový dr?ák při?roubovaný k palubce, do kterého zapadá zámek (ve dvířkách) :wink:

PS: koberce mám textilní, vespod mají na?itý suchý zip, ten řidičův má navíc je?tě plastový čudl.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

Ja som dal pod koberec taku ciecnu sietku ako sa dakedy davala na palubovku aby ste tam mohli ukladat kluce a ine blbosti. Za par korun z Lidlu a nic sa nehybe.
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
Mark L.
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: čtv úno 19, 2009 7:18

Příspěvek od Mark L. »

Precetl jsem si tu, ze na vrzani ridicovych dveri pomuze namazani, ja vsak resim trochu jiny problem ridicovych dveri. Klepani. Ozyvalo se pri prejezdu nerovnosti nekde od B-sloupku. Jelikoz je GP v zaruce (resim to za tatu, ktery po operaci nohy nemuze jeste ridit) zajel jsem do Motortecu v Brne aby se na to mrkli. Pry je to zamek dveri. Kdyz jsem si auto vyzvedl, byl jsem spokojenej, nic neklepalo, dvere sly pekne zavirat i otvirat, podepsal jsem papiry o serizeni zamku dveri. Ted GP z vyse uvedenych duvodu mesic nejelo. Kdyz jsem po mesici otevrel serizovane dvere ridice, tak to slo velmi ztuha. Zacal jsem hledat pricinu a ejhle na tom trminku zamku dveri, ktery je prisroubovany ke kastly je namotana cerna textilni paska, neco jako izolacka. Zrejme pro vymezeni vule pri zavrenych dverich. Bohuzel nevim jestli tam byla uz pred servisem, predpokladam ze ne. Zajel jsem do servisu celej nastvanej, ze takto serizujou dvere. Pry tam uz neni zadny mechanik, ale ze mne objednaji. Slysel to vedle sedici technik a rikal, ze uz nejakou pasku videl i na novych autech. Prosel jsem vsechny auta vedle v showroomu a ... samozrejme nikde to nebylo.

Tento dlouhy prispevek bych rad zakoncil prosbou abyste se mrkli na sve auto jestli tam tu pasku nahodou nemate. Az jim to pojedu omlatit o hlavu, abych u toho nevypadal jako ***. Diky.
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

...nemám
Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Taky nemam je to blbost.
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Přesně tak, je to naprostá kravina, ?ádná páska tam není a nemá být! Tou páskou si mechanici pomáhají právě při identifikaci různého vrzání vylučovací metodou. Namotají to na nájedz zámku a pokud vrzání/klepaní přestane, tak ví, ?e je to zámkem a je potřeba ho seřídit.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Mark L.
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: čtv úno 19, 2009 7:18

Příspěvek od Mark L. »

No super, tak diky za informaci. Takze jsem mel pravdu a tem smejdum to tam omlatim o hlavu.
Odpovědět