Vrzanie interieru

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

taky preklopny jazycek co ti vlastne drzi dvere je na takej oske a tam je strunka a to nieje namazane od vyroby neviem preco(aspon ja som to nemal ani na cervenom ani na tomto GP) a potom vrze ten plast ako sa pohybuje po tom usku co je uz na kasni dam aj foto ale az neskor
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
jardakaw
Návštěvník
Příspěvky: 90
Registrován: sob úno 23, 2008 13:08
Bydliště: Přerov

Příspěvek od jardakaw »

Vrzání to spí? není ale takové kovové klepání.
1,3 MultiJet 90k Racing 3dv Modrá New Orleans
2/2009
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

benja píše:jo a co se týče vrzání tak jediné vrzání jiného slovasmyslu... :twisted:


do pomeranče to lezlo skoro samo :lol:
No jedine co ti zatim vrze v aute jsi ty s kopretinkou a tak to ma byt. :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

Teddy86 píše:
benja píše:jo a co se týče vrzání tak jediné vrzání jiného slovasmyslu... :twisted:


do pomeranče to lezlo skoro samo :lol:
No jedine co ti zatim vrze v aute jsi ty s kopretinkou a tak to ma byt. :lol: :lol: :lol:
a sem tam kdy? ohulím tubu tak zadní spz :lol: ale já zatím vedu
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

Ahoj kluci, u? dlouho mě trápí jedna taková věc. Kdy? s mým Pun´tou někde parkuju dejme tomu na krajnici a nají?dím třeba na mírný břeh z boku, tak se mi v interiéru ze zadu hodně ozývá takové vrzání. Připadá jako kdyby se úplně ?íleně kroutila karoserie ale myslím si ?e to moc mo?né není. Kontroloval jsem v?ude mo?ně plasty ale nemyslím si ?e by to mohlo být od nich. Nemá někdo stejný problém? A je?tě jedna maličkost, začaly mi hodně vrzat plasty ve dveřích :shock: a dokonce kdyz stáhnu dolů okno klepe mi i okno. musím ho několikrát vysunout a zasunout abych na?el správnou polohu skla a byl klid. Nevím jestli to postihlo zatím jenom mě nebo máte s tím je?tě někdo problémy. Děkuji za rady

Myjty GP 1.4 8V
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Majty píše:Ahoj kluci, u? dlouho mě trápí jedna taková věc. Kdy? s mým Pun´tou někde parkuju dejme tomu na krajnici a nají?dím třeba na mírný břeh z boku, tak se mi v interiéru ze zadu hodně ozývá takové vrzání. Připadá jako kdyby se úplně ?íleně kroutila karoserie ale myslím si ?e to moc mo?né není. Kontroloval jsem v?ude mo?ně plasty ale nemyslím si ?e by to mohlo být od nich. Nemá někdo stejný problém? A je?tě jedna maličkost, začaly mi hodně vrzat plasty ve dveřích :shock: a dokonce kdyz stáhnu dolů okno klepe mi i okno. musím ho několikrát vysunout a zasunout abych na?el správnou polohu skla a byl klid. Nevím jestli to postihlo zatím jenom mě nebo máte s tím je?tě někdo problémy. Děkuji za rady

Myjty GP 1.4 8V
aj mne tam vzadu povrzava daky plast ale som sa este na to nepozeral okno si daj pozriet v servise ci nahodou neni povolene nema sa vobec hybat alebo si skus vsimnut ci sa ti nezhrne guma tesnenia lebo par krat sa mi to stalo ze to vrzalo a tu gumicku som nechtiac s holubacim hovnom prevratil a potom mi to vrzalo.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Ahojte,tie? som mal problém s vrzganim niečoho kovového zo zadnej časti auta.Dnes som skúsil premazat zámky na dverách-tie jazýčky,čo sa zaklapnú do úchytov na karosérií a zdá sa,?e to pomohlo.U? ?iadne pazvuky nemám,len odporúčam pou?i? klasickú vazelínu,lebo mne WD40 ani silikonový olej nepomohol.
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

ano-měl jsem stejný problém a po namazání zámků úplné ticho.pokud jde o mazivo WD40 nenamazal bych s ním ani panty u futer doma-je to řídká sračka která vydr?í jen chvilku...
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

J.B. píše:ano-měl jsem stejný problém a po namazání zámků úplné ticho.pokud jde o mazivo WD40 nenamazal bych s ním ani panty u futer doma-je to řídká sračka která vydr?í jen chvilku...
jeste dost draha sracka
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

J.B. píše:ano-měl jsem stejný problém a po namazání zámků úplné ticho.pokud jde o mazivo WD40 nenamazal bych s ním ani panty u futer doma-je to řídká sračka která vydr?í jen chvilku...
a hlavně WD 40 není mazadlo!!!!!!!
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... wd40 je bomba zále?itost,jen mi zůstává rozum stát nad jak ho někteří z vás chtějí pou?ívat :lol:
Obrázek
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Zatial čo niektorých trápia zlo?itej?ie technické problémy, ja mám zatiaž ??astie na somarinky. V poslednom čase sa mi objavili v interiéri zvuky, ktoré sa mi podarilo presne identifikova? a to:
1. predná skrinka pred spolujazdcom rezonuje pri jazde. Namazal som u? aj silikónovým olejom zámok no nepomohlo. Neviem či to bude zámok alebo uchytenie skrinky.
2. modul na volante s airbagom tak trochu hrkoce pri prejazde nerovností. Stačí po ňom jemne pobúcha? päs?ou (nie a? zatrúbi?) a ozve sa také klepnutie. Skú?al som pobúcha? aj v novom punte EVO a tam to na mieste tie? klepkalo, ale za jazdy bolo ticho. Celý ten modul sa mi zdá ?e dr?í na 3 spru?inkách. Keď idem po na?ich "super" cestách tak to je hrôza.
Auto je e?te v záruke. V servise som bol len s tým volantom spolu so zimnou prehliadkou, povedali ?e v?etko je OK. Nemáte niekto s tým skúsenosti. Ten kto si myslí ?e si treba da? hlasnej?ie muziku, tak rovno pohov :wink: .
Diki.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... v ka?dém případě reklamace,a? hnou prdelí ?mejdi líný :?
Obrázek
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... mě co kontrolovali repro v levých dveřích,tak velmi zřídka mi od té doby rezonuje plast na dveřích,opřu se o něj a je na pár set kiláků klid
... občas mi zarezonuje skříňka spolujezdce,ov?em,stačí v ní přerovnat věci a je klid
... no a k podělání je,?e se mi také začíná oddělovat li?ta ofuku předního okna u řidiče,která na kostkách pěkně rezonuje
... no a trochu mi při řazení povrzává loketka,ale tu jsem si po..al sám,proto?e jak v ní vozím bonbóny,tak ty rachotily a já myslel,?e to dělá víčko opěrky a chytil jsem nerva a víčko málem utrhnul :shock: :oops: no stačilo podlo?it obsah loketky něčím měkkým,třeba tou protiskluzovou podlo?kou a je klid
... a je?tě mě točí ují?dějící koberečky pod nohama,origo? letní i zimní,ale to u? sem nepatří :lol:
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

dony píše: ... no a trochu mi při řazení povrzává loketka,ale tu jsem si po..al sám,proto?e jak v ní vozím bonbóny,tak ty rachotily a já myslel,?e to dělá víčko opěrky a chytil jsem nerva a víčko málem utrhnul :shock: :oops:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět