Trojblik

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

J.B. píše:tak abyste nemuseli číst moc nazpátek-po blikání doprava a vracení páčky blinkru do nulové polohy pootočením volantu probliknou blinkry je?tě doleva.trojblik na?těstí nemám ale u? mě to začalo trochu s..t.tak jsem s tím dnes zajel do fiatservisu. mají tam manuálek jak postupovat a začnou tím ?e mi nahrají aktualizovaný software :ehm .v řípadě ?e to nepomú?e budou jednat s centrálou o výměně páčky.ten jejich manuál mám doma a pí?e se tam-technická příčina-příli? vysoká citlivost jednotky body computer při analyzování signálů přicházejících od přepínače pod volantem.tak?e koho takhle zlobí trojblik ?up do servisu!jak jsem dopadl já popí?u pří?tě.
ja ti aj odpoviem ked to maju vsetci lebo som uz stretol xy grande punt a robilo to kazdemu tak ti to niako nepravia
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

1nekros1 píše:
J.B. píše:tak abyste nemuseli číst moc nazpátek-po blikání doprava a vracení páčky blinkru do nulové polohy pootočením volantu probliknou blinkry je?tě doleva.trojblik na?těstí nemám ale u? mě to začalo trochu s..t.tak jsem s tím dnes zajel do fiatservisu. mají tam manuálek jak postupovat a začnou tím ?e mi nahrají aktualizovaný software :ehm .v řípadě ?e to nepomú?e budou jednat s centrálou o výměně páčky.ten jejich manuál mám doma a pí?e se tam-technická příčina-příli? vysoká citlivost jednotky body computer při analyzování signálů přicházejících od přepínače pod volantem.tak?e koho takhle zlobí trojblik ?up do servisu!jak jsem dopadl já popí?u pří?tě.
ja ti aj odpoviem ked to maju vsetci lebo som uz stretol xy grande punt a robilo to kazdemu tak ti to niako nepravia
Opět opakuji, mně nic takového páčky nedělají :!:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

me take nic takoveho packy nedelaji ..... (r.v. 03/2007)
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ani mi ne pokud si do toho netuknu sam. 8)
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

páčky fungují jak mají 07/2007
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

u mě taky v?e ok...


a? na to ?e je ted pou?ívám opravdu daleko méně ne? dříve... :?
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
PsychX
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: pát črc 31, 2009 17:57

Příspěvek od PsychX »

mne robia presne to co pisal J.B.

puntik je 07/09 takze cisto nový a robi mi to ale nie pravidelne ale len obcas ale nejak som to nebral na vahu ale ked to bude tym nastaveni tam pojdem asi aj ja do servisu
GP 1,3 MJT 75k 3D Biely výbava: Racing + tempomat a da?dový senzor r.v.2009
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak dnes sem přijel od fiatů-chtěli mi tam nahrát ten nový soft.. ale operace se nezdařila-po napojení na auto to chtělo je?tě cd.které tu nemají a musí jim ho poslat ze slunné itálie...pokračování tedy prý tak za měsíc.no comment......
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

J.B. píše:tak dnes sem přijel od fiatů-chtěli mi tam nahrát ten nový soft.. ale operace se nezdařila-po napojení na auto to chtělo je?tě cd.které tu nemají a musí jim ho poslat ze slunné itálie...pokračování tedy prý tak za měsíc.no comment......
neuvěřitelné-a to sem si myslel ?e bordel a neorganizovanost maj za?itej jen němci(viz můj zaměstnavatel)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

PsychX píše:mne robia presne to co pisal J.B.

puntik je 07/09 takze cisto nový a robi mi to ale nie pravidelne ale len obcas ale nejak som to nebral na vahu ale ked to bude tym nastaveni tam pojdem asi aj ja do servisu
pripajam sa aj ja aj mne ten trojblik niekedy robí problémy
GP white 1,2 Racing 5d :)
explorer
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: pát kvě 22, 2009 23:35

Příspěvek od explorer »

tak ten trojblik robi aj mne a dost riadne ma to serie. bol som s tym v servise a hned objednali novy diel (cely ten blok s packami ako je hned za volantom). vymenili mi ho a hla: robi to este castejsie ako predtym !!! :evil: :evil: :evil: teraz cakam, az to skusia vyriesit softwarovo. uz som kvoli tomu mal par dost kritickych situacii v meste. GP je nove, rv 2009.

este dodam, ze po vybrati auta zo servisu mam zo svojho GP divny pocit (okrem upravenej polohy sedadla a volantu samozrejme). mam pocit akoby bolo o nieco lenivejsie a spotreba mi zrazu stupla o cely liter v meste aj mimo...moze to mat s tym suvis, alebo je to len subjektivny pocit ????
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

S vymenou pacek to souvislost urcite mit nebude. 8)
Obrázek
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

ten trojblik mě se*e taky,ale obrním se trpělivostí a za rok ,a? půjdu na výměnu oleje.. se zmíním 8) jinak zatím v?e óká(?uk..?uk..?uk :) )
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
explorer
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: pát kvě 22, 2009 23:35

Příspěvek od explorer »

takze dodam aktualizaciu info: zo servisu mi volali, vraj o tom vedia, ale v sucasnej dobe nie je este aktualizacia softu, ktora by to opravovala, takze nic s tym neurobim a jednoducho si musim davat bacha...som nasraty a zaroven sklamany na maximalnu mieru
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

nejak mi nejde dohlavy co s tym ma soft, mi to pride ako mechanicka chyba pacok, ze obcas , niekedy mozno pri rychlejsom vrateni by chytili kontakt z druhej strany..
ale vo fiate vedia,, no bud ojebavaju alebo maju pravdu, ale potom je zaujimave ze skoro nikomu po rok 2009 to tusim nerobi a nam co mame nove auta to robi dost casto ako tak citam
(nieco take je na fabke ked s pravou packou na ktorej su pohybom dole aktivovane 1x rychle stierace (u GP horna poloha), ale ked sa to prudko pusti tak to preskoci polohu 0 a skoci to do prvej polohy hore, tj cyklovac, ked sa pusti pomaly tak to skoci do poohy 0)
jako tiez s tym nebudem chodit do servisu aby mi tam do.ebali este aj to co funguje, mozno az po 2 rokoch..
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Odpovědět