Trojblik

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
explorer
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: pát kvě 22, 2009 23:35

Příspěvek od explorer »

milos79 píše:nejak mi nejde dohlavy co s tym ma soft, mi to pride ako mechanicka chyba pacok, ze obcas , niekedy mozno pri rychlejsom vrateni by chytili kontakt z druhej strany..
ale vo fiate vedia,, no bud ojebavaju alebo maju pravdu, ale potom je zaujimave ze skoro nikomu po rok 2009 to tusim nerobi a nam co mame nove auta to robi dost casto ako tak citam
(nieco take je na fabke ked s pravou packou na ktorej su pohybom dole aktivovane 1x rychle stierace (u GP horna poloha), ale ked sa to prudko pusti tak to preskoci polohu 0 a skoci to do prvej polohy hore, tj cyklovac, ked sa pusti pomaly tak to skoci do poohy 0)
jako tiez s tym nebudem chodit do servisu aby mi tam do.ebali este aj to co funguje, mozno az po 2 rokoch..
zial, aj mne to prisla ako mechanicka zavada (dokonca ked je rano chladno mi to nerobi, akonahle sa otepli, robi to takmer zakazdym), ale neziaduci trojblik sa zapne aj pri uplne jemnom vyrovnavani volantu, dokonca aj na mieste na parkovisku (teda nie za jazdy) v zakrute...tym padom to asi nebude mechanika...nehovoriac o tom, ze to robi aj po vymene paciek
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

mechanická závada páček to je-to je jasné ale fiat chce u?etřit tak?e bude potřeba del?í impuls pro sepnutí blikačů.to právě upraví novým softwarem.a za pár let a? se páčky vyběhají úplně bude u? po záruce a koupíme si nové za svoje.... :idea:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
explorer
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: pát kvě 22, 2009 23:35

Příspěvek od explorer »

J.B. píše:mechanická závada páček to je-to je jasné ale fiat chce u?etřit tak?e bude potřeba del?í impuls pro sepnutí blikačů.to právě upraví novým softwarem.a za pár let a? se páčky vyběhají úplně bude u? po záruce a koupíme si nové za svoje.... :idea:
mas pravdu, dava to logiku...
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

raději bych jí neměl.... :roll:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Potvrzuji nezbedný trojblik i u Karla

a také potvrzuji automatické zapnutí varovných blikačů při prudkém br?dění, prudkém tak, ?e to co bylo vzádu, rázem bylo namačkáno na opěradlech předních sedadel a srdce mi bu?ilo o závod... na?těstí má Karel opravdu dobré brzdy a spořádaně zastavil za tím italským .............. asi 5 m od něj...
explorer píše:tak ten trojblik robi aj mne a dost riadne ma to serie. bol som s tym v servise a hned objednali novy diel (cely ten blok s packami ako je hned za volantom). vymenili mi ho a hla: robi to este castejsie ako predtym !!! :evil: :evil: :evil: teraz cakam, az to skusia vyriesit softwarovo. uz som kvoli tomu mal par dost kritickych situacii v meste. GP je nove, rv 2009.

este dodam, ze po vybrati auta zo servisu mam zo svojho GP divny pocit (okrem upravenej polohy sedadla a volantu samozrejme). mam pocit akoby bolo o nieco lenivejsie a spotreba mi zrazu stupla o cely liter v meste aj mimo...moze to mat s tym suvis, alebo je to len subjektivny pocit ????
není to pocit... pokud se odpojí baterie auta, z centrální jednotky se sma?ou cenná provozní data(údaje o otáčkách, spotřebě, z lambda sondy atd.) potřebná k správné přípravě palivové směsy... ta se tedy začne připravovat podle továrního nastavení ne? se opět nashromá?dí reálné hodnoty z provozu, po pár desítkách ujetých kilometrů by se to podle mě mělo srovnat...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
explorer
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: pát kvě 22, 2009 23:35

Příspěvek od explorer »

takze som sa prave vratil zo servisu fiat v martine (firma amc), a ejha: paradny pristup od personalu, odskusane, zistene, hned vedeli co maju robit (medzitym sa trocha ironicky zasmiali nad jednanim ludi zo servisu v ziline-tam mi ten diel vymienali). za cca 35 minut boli hotovi s "preprogramovanim" riadiacej jednotky, opat odskusali, nasledne nechali, nech si vyskusam sam, popodpisovanie papierov a za hodinku od prichodu som uz siel do prace bez otravneho samovolneho trojbliku. vsetko funguje tak, ako ma...takze: koho hneva trojblik, sup do servisu, oprava je softwarova a rychla, majitelom punt z okolia ziliny odporucam ist do martina, v ziline ma uz neuvidia
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Dobrá prácička, len otázočka:
To prebliknutie robilo pri vrátení páčky do východzej polohy s tým ?e keď trochu pre?la na druhú stranu tak to bliklo e?te aj na opačnú stranu. U? keď ti prehrali software ako to je keď vybočuje? a len podr?í? páčku aby sa nezasekla, len taký jeden blik (pohov v?etci čo majú trojblik). Myslím aká je teraz citlivos?.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

co jsem stačil vysledovat tak..

Příspěvek od badalandabad »

mě to trojbliká jen vlevo 8)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
explorer
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: pát kvě 22, 2009 23:35

Příspěvek od explorer »

julo píše:Dobrá prácička, len otázočka:
To prebliknutie robilo pri vrátení páčky do východzej polohy s tým ?e keď trochu pre?la na druhú stranu tak to bliklo e?te aj na opačnú stranu. U? keď ti prehrali software ako to je keď vybočuje? a len podr?í? páčku aby sa nezasekla, len taký jeden blik (pohov v?etci čo majú trojblik). Myslím aká je teraz citlivos?.
citlivost? pride mi normalna. jednoducho pri odbocovani packy uz funguju normalne, a pri umyselnom pouziti trojbliku (z pruhu do pruhu) je dostatocny priestor na klepnutie packy. neviem to popisat, skratka to funguje tak ako to fungovat ma, vratane uz spravneho trojbliku.
Dee Dee
kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 11, 2009 11:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dee Dee »

Taky potvrzuji konec otravného trojbliku :-) proběhla výměna páčky + nahrání nového softwaru a v?e je u? naprosto v pořádku.
GP 1.2 Racing bílá
AlVyb
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: úte čer 09, 2009 19:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlVyb »

Tak super ze ste na to prisly a vyzkousely :D Az pojedu kolem tak si to necham opravit :wink:

ps:Dee Dee kam ty jezdis v Brne do servisu?
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

Dee Dee píše:Taky potvrzuji konec otravného trojbliku :-) proběhla výměna páčky + nahrání nového softwaru a v?e je u? naprosto v pořádku.
hmm,taky to budu muset poře?it-neba mě páčku vracet ručně abych se neztrapňoval ..a to je asi tak jediná věc která mě na ?Puntíkovi se*e 8)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

trojblik

Příspěvek od Mellow »

hlásím po 2,5 měsících začátek problémů s levým trojblikem (vy?aduje ke spu?tění o trochu více síly ne? původně), pravý v pořádku ;)
Dee Dee
kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 11, 2009 11:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dee Dee »

AlVyb: Jezdím do Auto Palace Brno, dřív AB Auto ve Slatině. Puntíka jsem tam i kupoval a zatím su s nima naprosto spokojenej.
GP 1.2 Racing bílá
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

TAK NAHRÁNÍ NOVÉHO SOFTU NEPOMOHLO-PO BLIKÁNÍ DOPRAVA BLINKRY BLIKNOU JE?TĚ DOLEVA- VE STŘEDU JDU NA VÝMĚNU PÁČEK...
Naposledy upravil(a) J.B. dne pon lis 16, 2009 19:58, celkem upraveno 1 x.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Odpovědět