Bazarové GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Sibstr »

To první bylo děsná slátanina, toho volantu jsem si taky hned všiml...
Jinak tohle druhé vypadá na fotkách podstatně lépe. Jen upozorním, že je už v nabídce někdy od jara a původně stálo myslím že 120k. I tak mi to přijde drahé, ale to je asi tím, že to prodává bazar... Jinak já osobně bych tomu nájezdu nevěřil. Od počítače člověk moc neporadí, prostě to chce vzít někoho s sebou, kdo tomu rozumí, ať to pořádně zkontroluje.

EDIT: Tokud jste to nechali zkontrolovat ve Fiatu a všechno sedi, tak snad dobrý, stejně si ale s sebou někoho, kdo tomu rozumí, vemte. Důvěřuj, ale prověřuj!
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Bazarové GP

Příspěvek od tkupilik »

Je to dynamik (EPER + vin):
2Y - GRANDE PUNTO (2005-2008)
199.238.1.0 - 1.4 MPI 16V TURBO E4 120CV 88KW DYNAMIC-3 PORTE-MY.2007
Engine: 1211145 Vehicle: 00320876 Prod. date: 17/9/2007

To auto bylo postižené tunerem a cena tomu odpovídá.... ale pokud se tam daji origo svetla a novej vejfuk (stejne bude schnilej), tak z toho může být tjet za pěkné peníze.
Edit: to že je v nabídce přes rok je výborná vyjednávací pozice a prodejce se toho určitě rád zbaví i za míň. Pokud to auto bude motoricky v pořádku, proč ne... brzdám a rozvodům se u ojetiny stejně člověk nevyhne.
GP 1.4 Tjet
turbom
kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 09, 2014 21:44

Re: Bazarové GP

Příspěvek od turbom »

Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Sibstr »

Těžko říct, zaujala mě ta vyfocená kódová karta s oběma kódy :mrgreen:
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Jarouš »

Hmm, nevím jak pro Německo, ale tady se snad tak příšerná kombinace interiéru ani nedala objednat... Světlý vnitřek a k tomu modré sedačky a něco zase černé.. Ani ty přední světla nevypadají původní, ty byly se stříbrným pozadím.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Dušan »

Ve verzi Emotion (nebo jak se jmenovala) tato kombinace barev byla
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Bazarové GP

Příspěvek od FRIMICO »

Taky jsem si toho všiml,že to je jak stračena.Kdyby to bylo k modrýmu autu,tak ještě.Ale k červenýmu?
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Zdenda »

Když jsem před 5 lety sháněl GP,tak jsem taky narazil na stejně barevnou kombinaci. Tenkrát to byl dovoz z Francie :)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Sibstr »

No ještě by to chtělo trochu zelené a žluté... Tahle barevná kombinace je fakt fuj :| Světla vypadají podezřele.
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
Kamas
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 31, 2014 11:20

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Kamas »

Zdravim Granďáci, už delší dobu pátrám po GP 1.4 16V, narazil jsem na jeden, kterej je ale "bohužel" v áčkách.

Osobní zkušenost s bazarama nemám, ale nesčetně názorů, který jsem si o nich přečetl, konkrétně o aaa, mě dost odrazují.

Na druhou stranu tohle auto je přesně ten motor a výbava, kterou bych rád. Takže spíš jen poprosím o subjektivní názor, jestli je podle fotek čeho se bát nebo spíš ne? Mají ho tam za 90k, při troše štěstí a použití svého vyjednávacího talentu věřím, že bych se mohl dostat kolem 75k při platbě v hotovosti, což se mi už tak špatné nezdá. Co vy na to?

http://www.aaaauto.cz/cz/fiat-grande-pu ... o=1&body=H

Díky za každý názor :)

Kamas
Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Sibstr »

K tomuto konkrétnímu autu ti moc neřeknu, ale k Áčkám jo, bohužel z vlastní zkušenosti. Je 90% šance, že to auto v Áčkách vůbec nemají. Zapomeň na to, že by se ti podařilo uhádat víc jak 5 tisíc, když uhádáš 3 tisíce, bude to dobrý výkon. Já už bych tam nekoupil vůbec nic. Jinak cena na autobazar normální, majiteli za to určitě víc jak 70k nedali.
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od jeník1 »

Ale paní Generální ředitelka Karolína Topolová si myslí něco jiného :lol:
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Bazarové GP

Příspěvek od FRIMICO »

Tady v tý republice je možný všechno,takže je pani ředitelka placená za to co říká a ne za to co ví.Ale aj já šel do AAA pro GP a myslím že v pohodě.Jan jsem se s nima moc nesral a občas jsem nadhodil že asi pujdu do jinýho bazaru.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Zdenda »

Já jsem kupoval v Ačkách Stilo :) Po zamluvení auta přes net mě do 10 minut volali, kdy si auto vyzvednu :roll: Auto mělo stát v HK a po domluvě, že dříve než ve 20 hodin to nestíhám, jsem byl ujištěn ať klidně dorazím, že mají otevříno do 22 hodin.Po přjetí do HK místní zaměstnanci mě řekli, že auto stojí v Pardubicích a že ho nejdéle do 30 minut přistaví k prodeji, že prý nevěřili, že si pro něj přijedu. :( Po 2 hodinách ve 22.00 :shock: auto dorazilo na pobočku.Na fotkách mělo skoro plnou nádrž a teď svítilo hladový oko :( Po zjištění, že budu platit hned, že to nechci na lízačku, mě řekli, že si k ceně vozu musím zaplatit půlroční pojistku na elektosoučásti 3500 Kč :shock:Jelikož jsem jim tam nechal punto protiůčtem a nechtělo se mi jet domů vlakem, tak jsem na to přistoupil. Měsíc mi pak 4x-6x tydně volali, jestli jsem byl spokojenej .Po 2 měsících auto jelo na 3 válce, tak jsem jim volal pro změnu zase já :) Bylo mi řečeno, že na své náklady mám dovezt auto do Prahy do jejich servisu,kde jejich mechanik posoudí, jestli se na závadu vztahuje uzavřená pojistka. :( Nakonec jsem si tu špatnou cívku koupil sám. Punťáka vykoupili za 25000 Kč, prodali za 45000 Kč - tak se dělá byznys :clap Když mi volali po půl roce jak jsem spokojenej, tak si paní vyslechla nadávky, který možná ani nikdy neslyšela a od té doby mám od nich pokoj :D
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Sibstr »

Heh s prázdnou nádrží, klasika. Když jsem byl před pár lety v AAA a chtěl jsem si projet nějaké auto, tak vždycky přiběhl borec s malým kanistříkem, dolil tam 3 litry benzínu a jelo se na testovačku, samozřejmě za svitu žebravého oka...
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
Odpovědět