Elektricky ovládaná boční okna

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

4 dny po záruce, okno spolujezdce.. Chci ho stáhnout, cvak ve dveřích, nic, ani se nehne.. Pojistky ok, paráda.. Co myslíte, stahovačka v háji?
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

skriply nebo praskly dratek v ohybu mezi dverma a autem (v te gume). ja mel ten samej problem.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

e?te skús vybra? panel s tlačítkami na dverách a pozri,či nie je len konektor odpojený,alebo zle zacvaknutý,?e nemá kontakt...
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

nebo 14 dní počkej ,pak jedĄ do servisu a cestou to začne fungovat-má zku?enost :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

J.B. píše:nebo 14 dní počkej ,pak jedĄ do servisu a cestou to začne fungovat-má zku?enost :lol:
Tak to mi ani neřikej! :D Jdu tam zítra, dám vědět.. Doufám ?e nejblí? pravdě bude Kriss..dávat dva?est za novou stahovačku fakt nechci.
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

10:25 příchod do gará?e, zkou?im-okno stále nestahuje
10:25-:29 jízda (kudla), nestíhám
10:29 příjezd - autoservis Imofa
10:32 předvedení technikovi jak stahování okna bezchybně funguje
10:35 odjezd
..J.B. mě zaklel..to snad neni mo?ný..
Suma sumárum v mém případě se zřejmě jednalo o mechanickou zále?itost (skřípnutí, vzpříčení okna atd..), snad se to ji? nebude více opakovat..
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... občas mi to udělá okno spolujezdce :wink:
Obrázek
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

:lol: :lol: taky to u mě bylo u spolujezdce...stalo se to někdy kolem vánoc a od té doby v poho.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

To mě se to vět?inou stane kdy? něko vezu.Pak to vypadá ?e FIATy jsou fakt ?mejdy proto?e ti co si stáhnou okno u spolujezdce tak jim nejde vytáhnout zpět....ale kdy? jedu sám tak v?e funguje tak jak má.. :boze
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

říká se ?e fiat má srdce.zřejmě má taky smysl pro humor :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

J.B. píše:říká se ?e fiat má srdce.zřejmě má taky smysl pro humor :lol:
Ale já s ním ten smysl pro humor moc nesdílím. V tomto případě bych tuto abilitu nazval "uměním nas*at" :D
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Honza° píše:
J.B. píše:říká se ?e fiat má srdce.zřejmě má taky smysl pro humor :lol:
Ale já s ním ten smysl pro humor moc nesdílím. V tomto případě bych tuto abilitu nazval "uměním nas*at" :D
Mě to u Punta stálo zakoupení nového motorku a zaplacení částky, o které ses tu zmiňoval. Je?tě ?e motorek přestal definitivně fungovat, kdy? bylo okno zavřené, jinak by to byla při parkování venku docela sranda! Raději to neriskuj a nechej stahovačku opravit!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

JardaK. píše:
Honza° píše:
J.B. píše:říká se ?e fiat má srdce.zřejmě má taky smysl pro humor :lol:
Ale já s ním ten smysl pro humor moc nesdílím. V tomto případě bych tuto abilitu nazval "uměním nas*at" :D
Mě to u Punta stálo zakoupení nového motorku a zaplacení částky, o které ses tu zmiňoval. Je?tě ?e motorek přestal definitivně fungovat, kdy? bylo okno zavřené, jinak by to byla při parkování venku docela sranda! Raději to neriskuj a nechej stahovačku opravit!
Na Puntu I jsem měl taky tu čest (u? si ani nepamatuju kolik to tehdá stálo) bouch jsem dveřma s pootevřenym oknem a u? jsem scháněl izolepu a igelity..jakmile se to objeví znova tak to začnu ře?it. Teď jsem to chtěl v případě ?patný stahovačky, která je tam asi nejdra??ím komponentem, uhrát u fiatu na nějakou tu slevičku (4dny po záruce)..přestalo to, nebylo na co hrát..:D Okna neotevírám-jen příle?itostně tak snad pánbu se mnou.
(Uplně se bojim ?e Grande chce zopakovat mé trampoty s Puntem I..v tuto chvíli čekám zatékání do střechy kolem antény.. :D )
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Tak stalo se to co jsem nechtěl....okno u řidiče jsem stáhnul dolů, ale nahoru u? to ne?lo.......Na?těstí u? jsem byl v gará?i....Začalo to tím, ?e přestávalo svítit osvětlení spínače řidičového okna....rozdělal jsem konektor a ejhle - přelámané dráty!!!Natáhl jsem nové dráty a snad mi i začalo fungovat okno u spolujezdce.Ne? dávat nové motorky tak bych si rad?i zkontroloval kabelá?!!!Při jednom jak jsem měl rozdělané dveře tak jsem rovnou promazal stahovací mechanizmus....
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Honza° píše:10:25 příchod do gará?e, zkou?im-okno stále nestahuje
10:25-:29 jízda (kudla), nestíhám
10:29 příjezd - autoservis Imofa
10:32 předvedení technikovi jak stahování okna bezchybně funguje
10:35 odjezd
..J.B. mě zaklel..to snad neni mo?ný..
Suma sumárum v mém případě se zřejmě jednalo o mechanickou zále?itost (skřípnutí, vzpříčení okna atd..), snad se to ji? nebude více opakovat..
Chlapi, aj ja sa hlasim, toto sa mi stalo tento rok uz dvakrat s tym oknom.. po par dnoch to zazracne zacalo fungovat. No ale najtrapnejsie boli tie navstevy servisov, kde vsetko ako obvykle zase zazracne perfektne fungovalo :)
Odpovědět