Jarouš

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

nekrosi, a co je na tom divného? já také jezdil se stále zapnutým city, ono to progresivně tuhne a kolem 60 u? je účinek stejný jako bez toho, no a v pomalých rychlostech ve městě je city nenahraditelný, tak?e tak... kecy z testů, ?e city je na nic, tak za ty bych autory v?dy střílel rovnou a bez výstrahy ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

nekrosi, a co je na tom divného? já také jezdil se stále zapnutým city, ono to progresivně tuhne a kolem 60 u? je účinek stejný jako bez toho, no a v pomalých rychlostech ve městě je city nenahraditelný, tak?e tak... kecy z testů, ?e city je na nic, tak za ty bych autory v?dy střílel rovnou a bez výstrahy
Presne tak, okolo 60 km/h sa účinok city stratí. Ja mám tie? city rád, hlavne pri parkovaní.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

ja city ani nevypínam a necítim pri vežkej rýchlosti rozdiel, či je zapnutý alebo vypnutý
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Pozerám ?e 1.4 točí pri cca 120-130 km/h okolo 4000 ako moja 1.2 :wink:
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

julo a honzus - ja mam tiez velmi rad rezim city ale som si ho vypinal ked som uz isiel niekde dalej alebo z mesta von pretoze je v tom maly rozdiel a rad citim aj trosku odpor vo volante. ale v meste mi vobec nevadi zapnuty rezim city.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

to 1nekros1:Nepísal som ?e jazdím so zapnutým city. Ja ho mám vypnutý, len pri ?a?kých parkovacích manévroch si ho zapnem. Tie? mám rád keď idem po meste a mám volant tuh?í. Aj keď niekedy sa pozabudnem.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

1nekros1 píše:julo a honzus - ja mam tiez velmi rad rezim city ale som si ho vypinal ked som uz isiel niekde dalej alebo z mesta von pretoze je v tom maly rozdiel a rad citim aj trosku odpor vo volante. ale v meste mi vobec nevadi zapnuty rezim city.
Ale o tom jsem přesně psal, pokud jede? dále nebo ven z města, tak jede? rychleji, pak i se zapnutým City re?imem je účinek stejný jako bez něj (nad cca 60 km/h), pokud jede? ve městě, účinek roste, ale ne tak, ?e by pod 60 km/h byl najednou plnej, prostě účinek roste s klesající rychlostí rychleji ne? u normálního módu. Tak?e není problém jezdit ve městě i mimo se stále zapnutým City....

BTW teď jezdím ve Felicii a to je hardcore, narostly mi bicepsy asi o 5 cm díky parkování bez posilovače :-D
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Přesně tak, jezdím se zapnutým CITY re?imem posilovače pořád a od 60 km/h je to jak s vypnutým. Od toho tam ta elektronika je, tak co :wink:

Julo: 1.2 musí točit stejně, kdy? má stejnou převodovku :wink:

Honzus: tak, tak Felda má posilovač řidiče... :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

BTW teď jezdím ve Felicii a to je hardcore, narostly mi bicepsy asi o 5 cm díky parkování bez posilovače
Ja som tie? cez víkend i?iel na bratovej felde, na ktorej som niekedy brázdil cesty aj ja a nebol ?iaden problém,a som si riadne zaposilňoval. Keď som presadol do Puntíka to bolo ako balzam na du?u.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

julo píše:
BTW teď jezdím ve Felicii a to je hardcore, narostly mi bicepsy asi o 5 cm díky parkování bez posilovače
Ja som tie? cez víkend i?iel na bratovej felde, na ktorej som niekedy brázdil cesty aj ja a nebol ?iaden problém,a som si riadne zaposilňoval. Keď som presadol do Puntíka to bolo ako balzam na du?u.
Přesně balzám na du?i, v neděli jsem jel tátovou Mareou (219 000 km, 2.0 20V pětiválec, 155 k) a to byl pocit, kdy? auto funguje tak, aby neobtě?ovalo řidiče... Ve Feldě je to samé skřípání, vrzání a hlavně neustálé mlácení od v?ech náprav, mizerné tlumení nerovností, motor sly?íte jak kdy? ho máte na klíně, posilujete svaly při točení volantem a to tak do rychlosti 40 km/h a dal?í..... :-D P.S. o bezpečnosti se raději nezmiňuji :twisted:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Honzus píše:
1nekros1 píše:julo a honzus - ja mam tiez velmi rad rezim city ale som si ho vypinal ked som uz isiel niekde dalej alebo z mesta von pretoze je v tom maly rozdiel a rad citim aj trosku odpor vo volante. ale v meste mi vobec nevadi zapnuty rezim city.
Ale o tom jsem přesně psal, pokud jede? dále nebo ven z města, tak jede? rychleji, pak i se zapnutým City re?imem je účinek stejný jako bez něj (nad cca 60 km/h), pokud jede? ve městě, účinek roste, ale ne tak, ?e by pod 60 km/h byl najednou plnej, prostě účinek roste s klesající rychlostí rychleji ne? u normálního módu. Tak?e není problém jezdit ve městě i mimo se stále zapnutým City....

BTW teď jezdím ve Felicii a to je hardcore, narostly mi bicepsy asi o 5 cm díky parkování bez posilovače :-D
neboj aj ja mam teraz feliciu a presedlanie bolo hrozneee a uz nehovorim o vykone ked nalozis 4roch ludi a ato pozvolne zrychluje :-D
ale uz sa tesim na nove GP malo by to byt na buduci tyzden :roll: :wink: uz sa neviem dockat
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

nekrosi, ty syčáku u? pří?tí týden? ;-) no přeju ti to z celého srdce...

Já bohu?el je?tě musím čekat, ale snad u? se to taky blí?í..... :roll:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

Jarou? píše:Přesně tak, jezdím se zapnutým CITY re?imem posilovače pořád a od 60 km/h je to jak s vypnutým. Od toho tam ta elektronika je, tak co :wink:

Julo: 1.2 musí točit stejně, kdy? má stejnou převodovku :wink:

Honzus: tak, tak Felda má posilovač řidiče... :lol:
proto?e se zapnutým "cityre?imem"jezdím taky ,chci se zeptat jestli tím něco nepos*ru 8) myslím ?e nic,ale přece jen..od toho je forum :wink:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

"výročí" :D

Obrázek
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

GRATULACE :clap :clap :clap :clap

je?tě ?e jsi to nepro?vihl :wink:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Odpovědět