banyho granďáci

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak takhle vypadaly puvodni
Obrázek

Obrázek
nahrazeno novotou - domaci vyroba :lol:
a takhle to sviti za dne sviti to teda vic tjn ale nejsem si jistej jestli to bude stacit teda...
Obrázek

Obrázek

uvidime as se daj na auto a vyjede se ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Dobrý, ale nezobrazujou se mi fota :cry:
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

no ty ledky na denní svícení vkomponovaný do hlavního světla by se mi líbili mnohem víc :lol: u? s tím jezdí dost aut a zdá se mi to víc ne? fe?né,lep?í ne? nějaké lampičky připláclý na mří?ce 8) ale jak říkám ,je to věc vkusu
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Jirka píše:Dobrý, ale nezobrazujou se mi fota :cry:
¨
ME JO NEMAM PROBLEM....
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Pěkná práce, koukám, ?e má? i rozdělený póly pomocí barev to je fajn. Vypadá to profesionálně. Jinak se mi zdá, ?e to moc nesvítí, ale to uká?e a? provoz.

Jirko problém bude u tebe, já bych to tipnul na zakázaný cookies, případně na blokování oken přes proxy server.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

carlos_ray píše:Pěkná práce, koukám, ?e má? i rozdělený póly pomocí barev to je fajn. Vypadá to profesionálně. Jinak se mi zdá, ?e to moc nesvítí, ale to uká?e a? provoz.

Jirko problém bude u tebe, já bych to tipnul na zakázaný cookies, případně na blokování oken přes proxy server.
njn taky si myslim ze to sviti pod ocekavani tak snad sem to spocital dobre ty odpory-teda spis tata pac ten je elektrikar ja tomu prd rozumim jen podle vzorecku to vypocitam ... ale zase kdys sem tam dal slabsi odpory aby to svitilo vic tak za 10min se spalily mrzaci ale to svitilo vostre : ))) njn asi sem v hajzlu ... 3 denni prace vysla vnivec : (
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

badalandabad píše:no ty ledky na denní svícení vkomponovaný do hlavního světla by se mi líbili mnohem víc :lol: u? s tím jezdí dost aut a zdá se mi to víc ne? fe?né,lep?í ne? nějaké lampičky připláclý na mří?ce 8) ale jak říkám ,je to věc vkusu
tjn me taky proto sem si koupil ty svetla nejen ze sou krasne cerny a maj cocku ktera sviti zlute :) ale hlavne kuli dennimu svetlu ktery stejne nemuzu pouzivat pac ve dne to nejni vubec videt takze ....
ale vypada to mnohem lip nez samotny to mas recht
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Cos pou?il za LED? Takhle z obrázku tě?ko soudit. Chce to nějaký parametry. Předpokládám, ?e to budou nějaký supersvítivý LED bílé barvy.
Zdá se mi ?e mají pouzdro o velikosti 5mm.

Já bych neházel flintu do ?ita nevím jak velkej je ten plo?nej spoj, zda se tam narve je to 10mm LED, a odpory by pravděpodobně zůstaly má standartní parametry. Tak?e výměna kus za kus

http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... c&start=60

případně pou?ít LED 1W, třeba tahle

http://www.all4music.cz/index.html?pod=/_e3037930.htm

to 3200K je barva světla (tohle bude ?lutý), čím vy??í číslo tím víc svítí doběla, nad 6000K a? domodra
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Hodil jsem tam ?patnej odkaz, tady je ten správnej na 10mm LED

http://www.flajzar.cz/bila-led-45-000mc ... ouzdro.htm
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

kua to je odhad :lol: je to 5mm vetsi se tam uz nevlezou ale tak ja myslel ze to bude svitit jak hovado na tom obrazku zase dat 35kč za kus je dost ne ale ...
kupoval sem tydle ..........
http://www.aukro.cz/item1038408775_bile ... _cena.html
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Podle těch parametrů na aukru by ty parametry byly dobrý. Z takovýhle diod jsem si dělal baterku a svítí jako svině. Tak nevím v čem mů?e být chyba. Mě jen napadá, ?e ti poslal jiný ne? na který je ta tabulka.

Jinak 10mm LED bys tam dostal. Zdá se mi ?es tam nechal tu čočku. Ta je tam kvůli rozostření, ty led mají malé vyzařovací úhly tak?e jsou ?patně vidět. Pokud ji vyndá? tak se tam vejde.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

nevim s konzultuju to s tatou as se vrati z dovci ... tet nato sejrim... mozna ze mam zbytecne silny odpory a ty to sviceni brzdej ....
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Koukam ze jsi ztoho zklamanej jako ja ale neboj vnoci to bude svitit pekne :D
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

lukin píše:Koukam ze jsi ztoho zklamanej jako ja ale neboj vnoci to bude svitit pekne :D
jo bude ale pak nevím proč se tomu říká denní svícení :lol:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

vtipny hahaha .... :lol: koukam ze natomhle foru sem se nevyhnul ani ja vtipnejm poznamkam od kolegu kteri misto aby mi pomohli,se mi radsi vysmejou :twisted:

njn vecer mi je to hovnajs platny... puvodni nadseni rychle vyprchalo mr... cely svetla nekam :cry:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět