Cena GP v Polsku

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:
Davids píše:
kubenko píše:no na stile som nemal ani ja zámok za viečku od nádr?e, ale akonáhle som zamkol auto, tak sa zamkli aj dvierka do nádr?e, či?e sa nedali otvori? a to mi pri?lo praktickej?ie ako to viečko kžúčom odomyka? a zamyka?.
to se mi taky zda jako nejlepsi reseni, maji to treba Octavky, ze si pred tankovanim otevrim zevnitr dvirka od vicka nadrze...
Jarou?i, v tomto velký nesouhlas, známému právě na autě, které si to zamyká s centrálem vycucli nádr?. Ten plastový pinďourek, který je tím "zámkem" toho mnoho nevydr?í a navíc měl porýpaný lak a musel vyměňovat to víčko, nepěkný pohled. Pro mne je ideál zamykací nádr?, jednoznačně ;-)
Honzusi, přečti si to je?tě jednou a pořádně... :lol: Já tady bráním zamykání samotného ?roubovacího uzávěru co to jde... :!:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou? píše:
Honzus píše:
Davids píše: to se mi taky zda jako nejlepsi reseni, maji to treba Octavky, ze si pred tankovanim otevrim zevnitr dvirka od vicka nadrze...
Jarou?i, v tomto velký nesouhlas, známému právě na autě, které si to zamyká s centrálem vycucli nádr?. Ten plastový pinďourek, který je tím "zámkem" toho mnoho nevydr?í a navíc měl porýpaný lak a musel vyměňovat to víčko, nepěkný pohled. Pro mne je ideál zamykací nádr?, jednoznačně ;-)
Honzusi, přečti si to je?tě jednou a pořádně... :lol: Já tady bráním zamykání samotného ?roubovacího uzávěru co to jde... :!:
Jarou?i mea culpa :-) já viděl černé auto a hned jsem si to spojil s tebou, omlouvám se (hned mi to k tobě, velkému praktikovi nesedělo :-) ). Jinak tedy to předtím platilo pro Davidse a za tím si pevně stojím ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

To Honzus: 8) :)(:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Honzus píše: Jarou?i, v tomto velký nesouhlas, známému právě na autě, které si to zamyká s centrálem vycucli nádr?. Ten plastový pinďourek, který je tím "zámkem" toho mnoho nevydr?í a navíc měl porýpaný lak a musel vyměňovat to víčko, nepěkný pohled. Pro mne je ideál zamykací nádr?, jednoznačně ;-)
Přesně tak :lol: - také se to týká Davidse
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... no tak dejte hlasovat: ZAMYKATELNÉ VÍČKO ANO ČI NE ??? :wink:
Obrázek
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Je?tě k F1-style otevírání víčka u ?áde.. Moc pěkná věc, kdy? necháte stát auto na sluníčku a pak to otevřete.. Stalo se mi to na Fábii asi 14dní od koupi(poté se to 2x opakovalo)..teď u? vim kam ?áhnout (5ti minutová úprava), ale zji?tění to bylo nepěkné, kdy? najednou na dovolené (balkán..obava o obsah nádr?e vysoká :) ) se celé to plastové víčko zkroutí a nejde zavřít.. Osobně pova?uji systém na GP (zamykatelný uzávěr+volné víčko) za nejvydařeněj?í..
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Odpovědět