Cena GP v Polsku

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Davids píše: ale nejak se k tomu nemam, neprijde mi to v mem pripade dulezite, a hlavne to celkem dost stoji. A ja chudy delnik 8)
Nevím, kolik to víčko vyjde, jestli je dra??í ne? obsah nádr?e, či ne :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Du?an píše:
Davids píše: ale nejak se k tomu nemam, neprijde mi to v mem pripade dulezite, a hlavne to celkem dost stoji. A ja chudy delnik 8)
Nevím, kolik to víčko vyjde, jestli je dra??í ne? obsah nádr?e, či ne :idea:
Divej nemyslim si, ze by nekdo tusil, ze mam diesela, a kdyby na to neprisel a naftu z mojeho auta nalil do sveho benzina, tak by mne to akorat potesilo :-)
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

U svého oran?ového Sportu jsem zamykatelné víčko měl (2006)

U Abarthu jsem si ho musel připlatit :-), ale stojí to cca 300 Kč, tak?e OK ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Honzus píše:U svého oran?ového Sportu jsem zamykatelné víčko měl (2006)

U Abarthu jsem si ho musel připlatit :-), ale stojí to cca 300 Kč, tak?e OK ;-)
Tak kdyby to stalo 300 kč tak si to hned koupim ;-) zeptam se az tam budu...
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

GP má ře?ené víčko jak? Pokud je bez zámku, tak Ti mů?e ka?dý vlézt do nádr?e, nebo se víčko dálkově otvírá z místa řidiče? A pokud koupí? nové víčko za těch 300 Kč, jak tu pí?ete, tak v tom případě musíte mít je?tě jeden klíč na odemykání víčka, ne? Pokud to tak je, tak jsou ti Talo?i normální?
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

JardaK. píše:GP má ře?ené víčko jak? Pokud je bez zámku, tak Ti mů?e ka?dý vlézt do nádr?e, nebo se víčko dálkově otvírá z místa řidiče? A pokud koupí? nové víčko za těch 300 Kč, jak tu pí?ete, tak v tom případě musíte mít je?tě jeden klíč na odemykání víčka, ne? Pokud to tak je, tak jsou ti Talo?i normální?
Buďto zamykací, stejný klíček jako k zapalování nebo nezamykací, jen na?roubovat, bez zabezpečení. Pokud koupí? víčko, předpokládám, ?e jde nastavit zámek, jako ka?dý jiný na ten klíček. Je v tom něco nenormálního?

Pokud chce? zamykací víčko, koup? si ho přeci při objednání auta (pokud není sériově).
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Davids píše:
Honzus píše:U svého oran?ového Sportu jsem zamykatelné víčko měl (2006)

U Abarthu jsem si ho musel připlatit :-), ale stojí to cca 300 Kč, tak?e OK ;-)
Tak kdyby to stalo 300 kč tak si to hned koupim ;-) zeptam se az tam budu...
Stálo to jako příplatek, ty bývají obvykle levněj?í ne? náhradní díly, ale počítám, ?e do 700 by ses měl vejít...

Aha tak sem koukl na ePer a tu to má? ;-)


46820586 - ZÁTKA NÁDR?E
Na skladě: - Ano

Rodina: AC02 - TANK FUEL PLUG

Makro rodina: T
Kód slevy: B

Minimální počet kusů v balení: 1
Jednotka míry: Num

Váha v gramech: 125
Ceník(1): 439.00 CZK


Cena s DPH: 522.41 CZK
Naposledy upravil(a) Honzus dne pát bře 27, 2009 20:34, celkem upraveno 1 x.
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Honzus píše:
JardaK. píše:GP má ře?ené víčko jak? Pokud je bez zámku, tak Ti mů?e ka?dý vlézt do nádr?e, nebo se víčko dálkově otvírá z místa řidiče? A pokud koupí? nové víčko za těch 300 Kč, jak tu pí?ete, tak v tom případě musíte mít je?tě jeden klíč na odemykání víčka, ne? Pokud to tak je, tak jsou ti Talo?i normální?
Buďto zamykací, stejný klíček jako k zapalování nebo nezamykací, jen na?roubovat, bez zabezpečení. Pokud koupí? víčko, předpokládám, ?e jde nastavit zámek, jako ka?dý jiný na ten klíček. Je v tom něco nenormálního?

Pokud chce? zamykací víčko, koup? si ho přeci při objednání auta (pokud není sériově).
Honzus a kdo Ti nastaví ten zámek nádr?e, aby byl shodný s Tvými originál klíči?
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

JardaK. píše:
Honzus píše:
JardaK. píše:GP má ře?ené víčko jak? Pokud je bez zámku, tak Ti mů?e ka?dý vlézt do nádr?e, nebo se víčko dálkově otvírá z místa řidiče? A pokud koupí? nové víčko za těch 300 Kč, jak tu pí?ete, tak v tom případě musíte mít je?tě jeden klíč na odemykání víčka, ne? Pokud to tak je, tak jsou ti Talo?i normální?
Buďto zamykací, stejný klíček jako k zapalování nebo nezamykací, jen na?roubovat, bez zabezpečení. Pokud koupí? víčko, předpokládám, ?e jde nastavit zámek, jako ka?dý jiný na ten klíček. Je v tom něco nenormálního?

Pokud chce? zamykací víčko, koup? si ho přeci při objednání auta (pokud není sériově).
Honzus a kdo Ti nastaví ten zámek nádr?e, aby byl shodný s Tvými originál klíči?
Tak odhadoval bych servis nebo nějaký autozámečník, ale nejdřív bych se prostě zeptal v servisu. Ten díl stojí pár kaček, tak jen zjistit nastavení na klíček....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

no na stile som nemal ani ja zámok za viečku od nádr?e, ale akonáhle som zamkol auto, tak sa zamkli aj dvierka do nádr?e, či?e sa nedali otvori? a to mi pri?lo praktickej?ie ako to viečko kžúčom odomyka? a zamyka?.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

kubenko píše:no na stile som nemal ani ja zámok za viečku od nádr?e, ale akonáhle som zamkol auto, tak sa zamkli aj dvierka do nádr?e, či?e sa nedali otvori? a to mi pri?lo praktickej?ie ako to viečko kžúčom odomyka? a zamyka?.
to se mi taky zda jako nejlepsi reseni, maji to treba Octavky, ze si pred tankovanim otevrim zevnitr dvirka od vicka nadrze...
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Davids píše:to se mi taky zda jako nejlepsi reseni, maji to treba Octavky, ze si pred tankovanim otevrim zevnitr dvirka od vicka nadrze...
Ty na?e plastová dvířka by toho asi moc nevydr?ela
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Du?an píše:
Davids píše:to se mi taky zda jako nejlepsi reseni, maji to treba Octavky, ze si pred tankovanim otevrim zevnitr dvirka od vicka nadrze...
Ty na?e plastová dvířka by toho asi moc nevydr?ela
mame plastova dvirka? :D toho jsem si nikdy nevsimnul
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:
Davids píše:to se mi taky zda jako nejlepsi reseni, maji to treba Octavky, ze si pred tankovanim otevrim zevnitr dvirka od vicka nadrze...
Ty na?e plastová dvířka by toho asi moc nevydr?ela
Zato ty plastová dvířka na Oktávce a Fábii určitě vydr?í i krumpáč.... :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Davids píše:
kubenko píše:no na stile som nemal ani ja zámok za viečku od nádr?e, ale akonáhle som zamkol auto, tak sa zamkli aj dvierka do nádr?e, či?e sa nedali otvori? a to mi pri?lo praktickej?ie ako to viečko kžúčom odomyka? a zamyka?.
to se mi taky zda jako nejlepsi reseni, maji to treba Octavky, ze si pred tankovanim otevrim zevnitr dvirka od vicka nadrze...
Jarou?i, v tomto velký nesouhlas, známému právě na autě, které si to zamyká s centrálem vycucli nádr?. Ten plastový pinďourek, který je tím "zámkem" toho mnoho nevydr?í a navíc měl porýpaný lak a musel vyměňovat to víčko, nepěkný pohled. Pro mne je ideál zamykací nádr?, jednoznačně ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Odpovědět