Cena GP v Polsku

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Cena GP v Polsku

Příspěvek od JardaK. »

Dneska ráno mě úplně ?oknul článek na Novinkách v Seznamu.cz, kde Radek Ondra?ík pí?e o cenách aut v Polsku. Schválně jsem si pak najel na fiatovské stránky v pol?tině (www.fiat.pl), podíval se na jejich ceny, porovnal s kurzem koruny vůči zlotému a nestačím se divit - 1,2 Fresh 65 k vyjde na 193 000 Kč, 1,3 MJ 90 k na 279 000 Kč, 1,6 MJ 120 k Sport na 350 000 Kč, atd. To jdu do kolen, ceny jsou a? o 130 000 ni??í!!! Já si snad půjčím a jedu tam! Je to stránka http://www.autorevue.cz/Magazin/Ceny-au ... fault.aspx
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Příspěvek od Petr1985 »

tak to mě naprosto dostalo taky!!! jak je to se zárukou a příhlá?ením?? jako za takových podmínek se "cesta na sever" vyplatí....
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Petr1985 píše:tak to mě naprosto dostalo taky!!! jak je to se zárukou a příhlá?ením?? jako za takových podmínek se "cesta na sever" vyplatí....
No zaruku muzes uplatnit v jakemkoliv autorizovanem servise a s tim prihlasenim si musis myslim akorad nechat vystavit ceske papiry.
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Petr1985 píše:tak to mě naprosto dostalo taky!!! jak je to se zárukou a příhlá?ením?? jako za takových podmínek se "cesta na sever" vyplatí....
Tak jsem se byl zeptat známého, co dělá na úřadě na přihla?ování vozidel a od něj vím, ?e musí? mít tzv. COC list (Certificate of Conformity - polsky ?wiadectwo zgodno?ci we - musí vystavit na po?ádání prodejce vozu - je to vlastně takový rodný list auta s vodoznakem) a potvrzení z na?eho finančního úřadu o zaplacení DPH a pak u? následuje bě?ný postup, jako kdy? přihla?uje? auto koupené u nás. Vím, ?e v Polsku se?ene? zlotý je?tě levněji, kdy? jich bere? hafo, ale bacha na podvody při směně, sám to mů?u potvrdit.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Drobná připomínka - ty dobré ceny v Polsku se týkají aut vyrobených loni, ale to by mi a? tak moc nevadilo. Nakonec i jejich leto?ní ceny jsou lep?í, ne? u nás.
shiver
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: sob říj 25, 2008 22:09
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shiver »

Koukal jsem na ten polskej konfigurátor a ty výbavy tam jsou jinak poskládaný ne? na?e. Pokud jsem si to dobře přelo?il tak nemaj ko?enej volant a třeba se připlácí za uzamykatelnou nádr? co? mě přijde snad jako standard i u ?kody 105:-)). Je tam asi i víc odchylek a i motorizace jsou jiný a je jich míň ne? u nás
www.shiver.blog.cz Aktuálně Fiat GP 1.3 MultiJet 95CV-230Nm Chip. Arancio Capriccioso Metallizzato + ko?ený paket, loketku a el. bederní opěrku. Doporučuji :-)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

shiver píše:Koukal jsem na ten polskej konfigurátor a ty výbavy tam jsou jinak poskládaný ne? na?e. Pokud jsem si to dobře přelo?il tak nemaj ko?enej volant a třeba se připlácí za uzamykatelnou nádr? co? mě přijde snad jako standard i u ?kody 105:-)). Je tam asi i víc odchylek a i motorizace jsou jiný a je jich míň ne? u nás
ja treba uzamykatelnou nadrz nemam, a je to vybava Emotion :-)
shiver
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: sob říj 25, 2008 22:09
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shiver »

Tak to jsi mě dostal:-)) Jsem myslel ?e tohle je samozřejmost. Ale myslet znamená ..... vědět:)) Tak jsem se poučil
www.shiver.blog.cz Aktuálně Fiat GP 1.3 MultiJet 95CV-230Nm Chip. Arancio Capriccioso Metallizzato + ko?ený paket, loketku a el. bederní opěrku. Doporučuji :-)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Taky mám bez zámku vyrobeno 11/2005 výbava dynamic
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... já nádr? zamykám,aby mi neutekl racing :lol:
Obrázek
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

já mám teda "jenom" dynamic ale V-Pover zamykám :wink: (r.:2007
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

:twisted:
Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No ze zacatku GPcka tusim ten zamek vicka nemeli. Wextn ho myslim taky nema.
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

To se Vám divím, ?e si to uzamykatelné víčko tedy nekoupíte. Bez uzamykatelné nádr?e dnes ani ránu.
Hlavně na mě teď nechoďte, ?e mi mů?e někdo udelat ze spodu díru do nádr?e.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Du?an píše:To se Vám divím, ?e si to uzamykatelné víčko tedy nekoupíte. Bez uzamykatelné nádr?e dnes ani ránu.
Hlavně na mě teď nechoďte, ?e mi mů?e někdo udelat ze spodu díru do nádr?e.
ale co kdyz ti nekdo udela diru do spodu nadrze???no co potom??? :D neeeeeee taky bych ho radsi mel, ale nejak se k tomu nemam, neprijde mi to v mem pripade dulezite, a hlavne to celkem dost stoji. A ja chudy delnik 8)
Odpovědět